Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - PNEU LETNÍ

T4 - PNEU LETNÍ 01. zář 2013 22:52 #126106

Takze jako kdyz obe pneu vyzuju z disku a pak je znovu premerim, tak budou mit jako jine hodnoty resp. Spravne dle predpokladu? Sam tomu tedy neverim ani nahodou. Me jde o to, ze kdyz si koupim pneu s deklarovanou sirkou 245 tak uz z principu bych mel prenaset vykon na silnici vetsi stycnou plochou nez na pneu o rozmeru 225. Tim ze tu pneu 225 obuju na 7"disk tak urcite ji ten vzorek nesmrsknu. Jako ze by sel na bocnici pneu nebo kam? A na 245 je 8" tak akorat ne? Nebo to mam tu 245 natahnout na 10" abych docilil sirsiho behounu? Taky blbost.Proste tady mi nikdo nevymluvi, ze to sekaj panove jak se jim chce. Tohle je proste des :-( A at mi ted jeste nekdo rika, ze cina stoji za prd, kdyz i tyhle znacky na to kaslou a s rozmerama si hlavu nelamou ani nahodou...
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - PNEU LETNÍ 01. zář 2013 23:01 #126108

Auto1, Silvervan: ja ale nemeril celkovou sirku pneu. To mi je jasny, ze ji ovlivni sirka disku. Me jde o sirku behounu, kterej tedy pardon by mel byt opravdu rozdilny na 225 versus 245 . A nebo to maji silny auta sirsi pneu proc? Jenom aby meli sirsi celkove pneu a nebo aby diky jejich vetsimu vykonu meli diky sirsimu behounu moznost ten vykon lepe prenest na silnici? Ja mel za to,ze prave to druhe je pravda...
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - PNEU LETNÍ 01. zář 2013 23:38 #126109

  • silvervan
  • Avatar uživatele silvervan
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 714
  • Karma: 4
  • Obdržená poděkování 42
No tak to prostě je, třeba moje staré pneu 245/45 18 - rozdíl mezi Conti CSC2 a Dunlop SP Sport byl 2 cm na šířce běhounu. Dunlopky byly v řezu krásně hranaté a Contíky zase takové baculaté, ale když si je dal na stejný ráfek 8,5J tak šířka přes boky byla +- stejná. Zítra se podívám na naši hromadu a jestli je ještě najdu vyfotím ti je
T6 Multivan 2,0 TDI 146kW DSG 4M - Německý plnokrevník ze stáje Highline edition
Eifelland Holiday 460TK 2001
Harley-Davidson Sportster XL1200C

TCCT - Transporterclub Caravan Team
A-team (Almara team)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - PNEU LETNÍ 21. úno 2014 14:41 #135757

Jaké pneu ( rozměr ) zvolit na T4 Syncro v rozměru 16 ". Diky za tip

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - PNEU LETNÍ 22. úno 2014 15:27 #135806

  • Finida
  • Avatar uživatele Finida
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 755
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 1
já bych hlavně dal takové, co máš zapsaný v TP!!! ;)
T4 Multivan,ATLANTIS, 2.5 TDI ,111KW,
T4 Plechovka 1.9 TD -pracant

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - PNEU LETNÍ 22. úno 2014 20:00 #135825

V techničáku mám psány 15" ale 16" jsou v klidu. Akorát mě zajímá profil pneu který by se vešel.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - PNEU LETNÍ 22. úno 2014 20:05 #135827

Takhle vypadají 16" s profilem 55. Chtěl bych tam nazout neco jako 205/65 16"
Nějaké zkušenosti??? Popřípadě přímo doporučení na nějakou konkrétní pneu. Dík
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - PNEU LETNÍ 22. úno 2014 22:24 #135841

  • kwaker
  • Avatar uživatele kwaker
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 152
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj, Mám pneu Continental Vanco C 15tky. Nezdaji se mi jízdní vlastnosti auta. Dostalo se ke mě info, ze to je tema Céckovyma pneumatikami, ze je mám dát pryč. Auto má hrozně "lehký" volant, jakoby předek jel na hodně kluzkém povrchu a za mokra je to už hodně pocitově nepříjemný, při prudkém brzdění se kola dostanou překvapivě rychle do smyku.......je možné, ze ty gumy nejsou zrovna moc ok?
T4 Caravelle 2.4 D "Hrach"
r.v. 1996

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - PNEU LETNÍ 22. úno 2014 22:26 #135842

  • Mostar
  • Avatar uživatele Mostar
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 49
  • Obdržená poděkování 0
Take zrovna vybiram a podle TP potrebuji 102ky. Vyssi nechci, bojim se, ze to bude tvrde.
A zatim jsem nasel z tech vetsich znacek akorat
Michelin LATITUDE TOUR
Continental vancocontact
nokian V
VW Multivan 2.5TDI
Audi A4 2.0TDI
Kawasaki ZX10R
dědek BMW R100GS Paris Dakar

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - PNEU LETNÍ 19. bře 2014 09:12 #137143

Ahoj D:_)23 Máte někdo na T4 gumy 215/? r15? případně fotku?
Caravelle T4 2,4D "Lentilka"

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - PNEU LETNÍ 19. bře 2014 10:04 #137146

  • worxe
  • Avatar uživatele worxe
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 554
  • Karma: 14
  • Obdržená poděkování 26
podobný rozměr mám na prodej vyzutý v dílně, 225/70/15C pro porovnání
<!-- l --><a class="postlink-local" href=" www.transporterclub.cz/forum/viewtopic.p...=26&t=1301&start=195 ">viewtopic.php?f=26&t=1301&start=195<!-- l -->
???

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - PNEU LETNÍ 19. bře 2014 10:24 #137147

:thx: A tos je měl na T4? Vejdou se tam?
Caravelle T4 2,4D "Lentilka"

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - PNEU LETNÍ 19. bře 2014 11:22 #137149

  • worxe
  • Avatar uživatele worxe
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 554
  • Karma: 14
  • Obdržená poděkování 26
na autě jsem je neměl, ale vejít by se měli . někdo to už zde psal
zde <!-- l --><a class="postlink-local" href=" www.transporterclub.cz/forum/viewtopic.p...=26&t=1301&start=180 ">viewtopic.php?f=26&t=1301&start=180<!-- l -->
???

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - PNEU LETNÍ 19. bře 2014 13:32 #137161

  • kusna
  • Avatar uživatele kusna
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 693
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 3
215/65/15 jsou na T4 ideální...sice na rychlý průjezd zatáčkami to moc není,ale pohodlí neskutečné

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - PNEU LETNÍ 21. bře 2014 15:49 #137306

  • Polda
  • Avatar uživatele Polda
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 646
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 29
A co to udělá s tachometrem, mě teť ukazuje o 10% víc. půjde to nahoru nebo dolu???
Polda - pomáhat a chránit

T4 CARVELLE 2,5TDI 75 kw
www.transporterclub.cz/forum/19-moje-auto/126664-p
http://igorvw.rajce.idnes.cz/
tel.: 602 124 854
IgorPol@seznam.cz

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.119 sekund

Login