Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - BRZDY

T4 - BRZDY 24. bře 2013 19:50 #116875

  • kusna
  • Avatar uživatele kusna
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 693
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 3

Maršoun napsal: Nojo, když se už nemá gumička o co opřít! :lol:


Si neříkal,že máš pobočku u našich sousedů v NDR :lol: :lol: :lol:
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - BRZDY 24. bře 2013 20:37 #116888

  • Maršoun
  • Avatar uživatele Maršoun
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 6571
  • Karma: 10
  • Obdržená poděkování 31
Tím, že jsi tuto fotku dal do brzd, jsi chtěl jako taktně naznačit, že su brzda, bo co? :lol: To tě navedl Kumi,nebo Finida? :lol:
Se budu muset na pobočku zajet podívat. :-)
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - BRZDY 25. bře 2013 08:31 #116925

  • Finida
  • Avatar uživatele Finida
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 755
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 1
Já v tom sů nevinně :shock: :D
T4 Multivan,ATLANTIS, 2.5 TDI ,111KW,
T4 Plechovka 1.9 TD -pracant

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - BRZDY 25. bře 2013 16:03 #116979

  • kusna
  • Avatar uživatele kusna
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 693
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 3

Maršoun napsal: Tím, že jsi tuto fotku dal do brzd, jsi chtěl jako taktně naznačit, že su brzda, bo co? :lol: To tě navedl Kumi,nebo Finida? :lol:
Se budu muset na pobočku zajet podívat. :-)


Dal jsem to do tohoto vlákna,aby jsme všichni věděli s kým máme tu čest a že nejsi jen tak někdo,ale jsi na úrovni nadnárodní firmy :lol:
Kumi a Finida jsou v tom nevinně...já to v pátek viděl u nás na jednom autě a hned mi to trklo do očí,tak jsem to vyfotil a že ti to pošlu "eszetkou",ale to by ostatní nevěděli,že máš mezinárodní RENOMÉ :mrgreen:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - BRZDY 01. dub 2013 10:44 #117662

Ahoj
potřebuji poradit např. při parkování přibrzdim jdnou po druhý a na potřetí už to nebrzdí musím ten pedál sešlápnout plnou silou a to i někdy už na podruhé. Nebo při scouvání do garáže bez kvaltu s nastartovanám motorem.
čím to ?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - BRZDY 01. dub 2013 13:02 #117676

Chybí ti podtlak, vakuová pumpa KO, nebo děravá hadička, tedy pokud to je ropák.
T4 2,5 TDi 75kW
OCTA 1,9TDi 81kW

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - BRZDY 01. dub 2013 19:38 #117705

ropak 2,5 tdi 65kw
ta pumpa je kde? a hadičku mslíš jakou ?
díky

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - BRZDY 01. dub 2013 19:43 #117706

  • kusna
  • Avatar uživatele kusna
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 693
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 3
pumpa-podtlaková vývěva a hadička z vývěvy k posilovači brzd...pokud máš knihu jak na to,tak to tam všechno najdeš vyobrazené.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - BRZDY 01. kvě 2013 15:12 #119872

Ahoj
kolik je asi potřeba brzdové kapaaliny dot4 na t4 2,5tdi 65kw. Chtěl bych ji vyměnit.
Nejsou při výměně nějaké komplikace? ABS nemám.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - BRZDY 15. kvě 2013 08:15 #121020

  • s.mara
  • Avatar uživatele s.mara
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 57
  • Obdržená poděkování 0
to by mě taky zajímalo, mám sice 75 kw, ale předpokládám, že množství brzdovky bude podobné. Díval jsem se do "jak na to", a jediné, co jsem tam našel bylo, že při odvzdušňování je potřeba z každého třmene propumpovat půl litru brzdovky (str. 174), to mi přijde docela dost, ale možná to bude mít svůj důvod. kolik brzdovky mám teda koupit pro samotné auto? :-)
D:_)1 caravelle, 2,5 TDi, 75 kW

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - BRZDY 15. kvě 2013 08:42 #121022

1litr musí bohatě stačit. Než začneš, odsaješ starou z nádobky, doleješ novou a pak z každýho kola resp z předních cca 200ml a ze zadních 300mm odpustíš a je to komplet vyměněný.
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - BRZDY 19. kvě 2013 21:21 #121344

  • vencasok
  • Avatar uživatele vencasok
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 81
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 1
Ahoj,
chystám se na výměnu předních brzd (nevyměnil jsem si destičky a teď mám ohlodanej kotouč). Našek jsem tento: http://www.transporterclub.cz/index.php?option=com_adsmanager&page=show_ad&adid=4004&catid=3&Itemid=116 krásný inzerát, udajně jezdily na T4 75 kw, 2.5 TDI ACV. Já mám 45 kw 1.9D. Takže se chci zeptat. Záleží u těch brzd na motoru a můžu je k sobě dát?
Díky. Venca
T4 Trasnporter 1.9D 45kw, rv. 91 - předěláno na 1.9TDi 66kw moje první a stále i poslední auto!!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - BRZDY 19. kvě 2013 22:19 #121362

  • barakus
  • Avatar uživatele barakus
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1208
  • Karma: 3
  • Obdržená poděkování 22
nejsem si jistej ale mam pocit ze 75 ma jinou tehlici takze to mozna nedas ale ja mam 1.9 kterou budu kostit odkud ses

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - BRZDY 20. kvě 2013 12:48 #121396

  • vencasok
  • Avatar uživatele vencasok
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 81
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 1
Hej, to by bylo super. Byl bych ti vděčný ;) Jsem z Prahy.
T4 Trasnporter 1.9D 45kw, rv. 91 - předěláno na 1.9TDi 66kw moje první a stále i poslední auto!!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - BRZDY 20. kvě 2013 17:20 #121424

  • barakus
  • Avatar uživatele barakus
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1208
  • Karma: 3
  • Obdržená poděkování 22
a jak moc rychle to potrebujes mozna bych sehnal i neco novyho za slusny penize posli mi do sz cislo zavolam ti

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.110 sekund

Login