Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - BRZDY

T4 - BRZDY 22. srp 2013 17:47 #125766

  • hIGGI
  • Avatar uživatele hIGGI
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 45
  • Obdržená poděkování 0

hIGGI napsal: Tak jsem objednal Brembo P85052 a v krabici misto nich prisly P85062

rozmer sedi, sada ktera dorazila ma ale jenom jeden kontrolni kontakt (tzn, drat jenom na jedne desticce) a podle katalogu jsou ty P85062 o 1mm tlustsi..

Vratit/vymenit nebo to neresit a nechat si je? Varovnej kontakt me netrapi, spis ta sila desticky jestli nebude moc kdyz by byly novy desky i kotouce...


Marsoune poradis? :)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - BRZDY 22. srp 2013 20:09 #125774

  • Maršoun
  • Avatar uživatele Maršoun
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 6571
  • Karma: 10
  • Obdržená poděkování 31
Já bych to nehrotil. Vůle by tam měla být dost velká i na ty 2mm! Jen je prvních pár tis km moc nežhav. A na druhé straně, tj.tam co nebude hlídání vytrhni ze staré desky káble, propoj je,zaizoluj a konektor nech zapojenej.
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - BRZDY 26. srp 2013 07:00 #125868

  • Hofi
  • Avatar uživatele Hofi
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 45
  • Obdržená poděkování 0
Druzeta: Díky za radu ;)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - BRZDY 28. říj 2013 05:39 #128903

ahoj
měnil jsem brzdovku, přední hadičky k brzdičům, zadní kotouče + dezky a když hamtnu na brzdu tak do smyku jde jen zadek předek jen přibržduje a zadek mě předbíhá.
Nevím jestli to dělalo i před výměnama, protože to předtim brzdilo celkem na piču celé.

Prosím o radu Díky

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - BRZDY 28. říj 2013 10:02 #128907

  • Finida
  • Avatar uživatele Finida
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 755
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 1
Asi by to chtělo vědět co máš za auto. Takhle to vypadá jako by byl zarezlej zátěžák. Pedál je tvrdý?? Mohl by jsi mít i vzduch na předku.
T4 Multivan,ATLANTIS, 2.5 TDI ,111KW,
T4 Plechovka 1.9 TD -pracant

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - BRZDY 28. říj 2013 10:31 #128910

Mam 2.5 tdi 65 kw bez abs.
Zkusin ten predek znovu odvzdusnit a uvidim. Ten zatezak me nenapadl. Jezdim porad stredne nalozenej tak asi zatuhl a ted jsem prazdnej a deje se tohle.
Da se to jen rozhejbat nebo tam i neco odchazi?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - BRZDY 28. říj 2013 10:34 #128911

Jo a pedal se mi zda tvrdy

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - BRZDY 28. říj 2013 11:32 #128917

  • Finida
  • Avatar uživatele Finida
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 755
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 1
většinou se dá rozhejbat, záleží v jakém je stavu
T4 Multivan,ATLANTIS, 2.5 TDI ,111KW,
T4 Plechovka 1.9 TD -pracant

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - BRZDY 28. říj 2013 20:24 #128958

porad te prosim
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - BRZDY 29. říj 2013 09:21 #128978

  • Finida
  • Avatar uživatele Finida
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 755
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 1
No mas to ted na max. brzdný účinek. Jak jde ta pružina nahoru na to jakoby vahadlo, tak to se musí hejbat nahoru a dolu podle zatížení. Blbě se to vysvětluje, ale ta pružina je přidělaná na páku, která to přenáší na zátěž. ventil. Když se na to pořádně podíváš, tak na to přijdeš ;) Opravdu malovat neumím :D :oops: :oops: :oops:
T4 Multivan,ATLANTIS, 2.5 TDI ,111KW,
T4 Plechovka 1.9 TD -pracant
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - BRZDY 29. říj 2013 09:39 #128980

Chlapi,
podařilo se vám někdy utrhnout ná téčku kotouč? Při brždění?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - BRZDY 29. říj 2013 10:05 #128983

  • Finida
  • Avatar uživatele Finida
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 755
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 1
Na téčku né, ale už jsem to viuděl. To ale ten kotouč musel být jak žiletka :)
T4 Multivan,ATLANTIS, 2.5 TDI ,111KW,
T4 Plechovka 1.9 TD -pracant

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - BRZDY 29. říj 2013 10:12 #128984

No právě že byl ještě docela pěknej (pravej přední) a najednou bez varování PRÁSK!
A mohly se nějak poškodit i třmeny, nebo jen vyměním kotouče a destičky a bude to OK?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - BRZDY 29. říj 2013 18:37 #129006

  • Finida
  • Avatar uživatele Finida
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 755
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 1
Tak kontrola určitě, jestli to nenapáchalo nějakou škodu!!!
T4 Multivan,ATLANTIS, 2.5 TDI ,111KW,
T4 Plechovka 1.9 TD -pracant

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - BRZDY 29. říj 2013 20:26 #129022

  • kusna
  • Avatar uživatele kusna
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 693
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 3
to je divné,na téčku je to pořádnej kotouč-to už fakt musela být žiletka...a nebo po nějaké nehodě,havárii...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.158 sekund

Login