Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - BRZDY

T4 - BRZDY 08. led 2015 17:58 #149357

• kusna
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 3
pánové-výsměch všem mechanikům a zákazníkům v tomto post komunistickém zřízení zvaném česká republika...
kámošovy jsme měnily přední ktouče vč.destiček na T4....po necelých 50 km se vrátil,že kotouče kopou....záměrně jsme nevybtali nějaké šlupky za 500 kč/ks,ale značkové bremba...a toto je jejich reklamační vyjádření...dle selského rozumu nemají takové díly v provozu co dělat a už vůbec si nedokážu představit,že bych 200-300 km nebrzdil.....
takže za mě-bremba nebrat-je to ŠIT !!!
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od kusna.

T4 - BRZDY 08. led 2015 19:45 #149371

• Ciza
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 1
Masakr, toto slysim prvne, tak proc to soudruzi sakra neudelaji o 2mm sirsi a nezajedou kazdej kotouc na brzde kdyz to nemaji vychytany.

Re:T4 - BRZDY 08. led 2015 20:09 #149373

• barakus
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 22
Bremba mam a spokojenost predtim ate a po roce a 15000km zhruba se najednou zvlnil jeden kotouc takze si clovek asi moc nevybere

T4 - BRZDY 08. led 2015 20:14 #149374

• mulťa
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 141

kusna napsal: pánové-výsměch všem mechanikům a zákazníkům v tomto post komunistickém zřízení zvaném česká republika...

Taky jsem měl tu čest. Taky Brembo. Díky urputnosti reklamovatele to nakonec uznaly.
TCCT [/color] - TransporterClub Caravan Team
T5.3 TDi 150kW DSG 4M

Naposledy změněno: od mulťa.

Re:T4 - BRZDY 08. led 2015 20:51 #149379

• kunec
  • Člen clubu 2016
  • Člen clubu 2016
  • Obdržená poděkování 25
Kotouče brembo mi byly rozmluveny

Sent from my iPad using Tapatalk

T4 - BRZDY 08. led 2015 20:53 #149380

• TK
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 39
Možná, že se mnou nebudete souhlasit , ale kotouče a destičky je doopravdy potřeba "zajíždět". Dokonce když se dávají pouze nové destičky tak je dobré je "zajet". Nikdo to nedělá, málo kdo ví jak se brzdy zajíždí a tak i málo kdo poznal jak brzdí správně zajeté brzdy. Pokud by jsme šli do extrému a řešili by jsme závodní brzdy tak tam pokud nezajedete správně nové brzdy nebo destičky tak je můžete okamžitě vyhodit neb jsou úplně k ničemu.
Fiat Ducato Panorama 2,3 109 kW
T4 75 kW Multivan - powered by Dieselpower - 100 kW - prodáno :-(
Knaus Eurostar 500 TF
Škoda Fabia RS 216 PS - soutěžní speciál - HW - Král rallye team + SW - Dieselpower - prodáno :-(

Re:T4 - BRZDY 08. led 2015 21:26 #149382

• barakus
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 22
Zajizdim pokazde

T4 - BRZDY 08. led 2015 21:37 #149384

Přesně jak píše TK. Není to žádná novinka a spousta výrobců brzd to má u těch brzd napsané. Takže klidně se to mohlo stát , tak jak je uvedeno v tom dopise. Nové brzdy se dají opravdu velmi rychle zničit. Bohužel. PS: Brembo jsem jednou měl komplet (né na téčku) a neměl jsem problém.
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)

T4 - BRZDY 09. led 2015 09:56 #149398

• kusna
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 3
hoši...je mi jasné,že se brzdy musí zajíždět,ale vymlouvat se na 200-300 km jízdy bez brždění je uplnej nesmysl...uznejte sami
Tranporterák-vem si příklad-vyjede od Vás ze servisu tranďák po výměně kotoučů,najede na dálnici na Vary a druhý den se vrátí,že kotouče kopou-bohužel na dálnici musel brzdit kvůli šikovnému kamionu...najel tam i zpět přes 100 Km a Vy mu sdělíte,že prvních párset km v podstatě neměl brzdit....
dle mého nemají takové díly co dělat v provozu.....a taková odpověď od výrobce je na soudní vyrovnání...kdyby došlo k nehodě kvůli brzdám a šikovnej právník se opřel do takové odpovědi,tak firma brembo bude platit,až bude brečet !!!
jen žasnu,jak si to vůbec můžou dovolit.....

T4 - BRZDY 16. led 2015 08:46 #149868

• kusna
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 3
tak pro změnu problém na mé kačavele....začal mi propouštět hlavní brzd.válec-kapalina teče jak okolo víčka(po delší cestě),tak prosakuje i do posilovače....oprava je mi jasná(výměna kompletního vnitřku hl.brzd.válce) ale z čeho mám obavy je ovzdušnění ABS(mám caravellu rok 2000,75 Kw,ACV-pouze ABS bez ESP)...bude stačit klasicky ovzdušnění přes pedál a ovzdušňováky na brzdičích a nebo je to komplikovanější???
u multivana z roku 95 mi to šlo klasicky,ale tady si nejsem uplně jistej,zda k tomu není potřeba diagnostiky(kvůli ovzdušnění řj abs)

T4 - BRZDY 16. led 2015 08:58 #149870

• aaamilan
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 18
Ahoj mám ten samej motor, rok, abs atd. Měnil jsem posilovač a dělal brzdy a nic zvláštního jsem k tomu nepotřeboval. Odvzdušňuješ jako klasický jiný auto.
VW T4 syncro 2,5TDI 75kW r.v. 2000

A-team (Almara team)

T4 - BRZDY 20. led 2015 14:11 #150083

• kusna
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 3
tak díky za info :woohoo:

T4 - BRZDY 22. led 2015 21:40 #150263

• dins.
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 50
no ja s tim mam pokazdy problemy mam ABS. kdyz to odvzdusnim normalne tak mi pak cca 100km nejaky kola pribrzdujou.
Takze to ted delam tak ze jen odvzdusnovaky povolim a necham odvzdusnit samospadem.
VW T4 Syncro 2,5 TDI Caravella
Audi A6 C4 2,8 30V Quattro
Skoda M Rapid 136

T4 - BRZDY 23. led 2015 10:16 #150280

• aaamilan
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 18
Já jsem s výměnou kapaliny (odvzdušněním) i u abs problém neměl.
VW T4 syncro 2,5TDI 75kW r.v. 2000

A-team (Almara team)

T4 - BRZDY 23. led 2015 14:08 #150307

• dins.
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 50
Jak se da otestovat podtalkova pumpa jestli je jeste v pohode a ze uz je nacata ? zkousel jsem to podle podltakoveho budiku
ale moudrej z toho nejsem protoze nemam s cim srovnat jen vim ze po tretim seslapnuti brzdoveho pedalu pri bezicim motoru uz nemam podtlak a musim pockat chvilku nez se vytvori cca 15 sec do maxima.
VW T4 Syncro 2,5 TDI Caravella
Audi A6 C4 2,8 30V Quattro
Skoda M Rapid 136

Vygenerováno za 0.310 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/