Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - BRZDY

T4 - BRZDY 10. úno 2015 07:35 #151063

• dins.
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 46
jak to vypada je na videu

na brzdice jsem pouzil barvu z Auto Kelly na brzdice cena nekde kolem 140 kc 400ml hammerlite stal cca 250,- 600g

par foto rozdilu velkych a malych brzd
VW T4 Syncro 2,5 TDI Caravella
Audi A6 C4 2,8 30V Quattro
Skoda M Rapid 136
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - BRZDY 10. úno 2015 08:44 #151070

Díky za info. To jsem fakt nevěděl, že to tam jde napasovat. Člověk se stále učí holt ;) Jinak rozdíl poznáš. Brzdí to fakt víc než 280mm ale taky mají svoje hranice. Né jednou jsem je měl všecny čtyři do fialova :evil:
Co se týká barvy, tak až do teď jsem používal právě Hamerite ale nyní mám na brzdách Alkyton a po skoro dvou letech provozu je stále jak novej. Takže ještě o fous lepší než Hamerite. Ty origo spreje netuším jakou mají výdrž. Uvidíš sám. Tak užívej brzd ;)
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)

T4 - BRZDY 17. úno 2015 13:53 #151380

Ahoj
Mam problem s lehkym pribrzdovanim zadniho praveho kola.
Brzdic chodi lehce a lanovod to nedela. Desticky se sjely a na druhe strane jsou jeste dobre.
Nevite nekdo co stim? diky

T4 - BRZDY 18. úno 2015 07:44 #151408

• worxe
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 25
lanovod rozdělej a odzkoušej že opravdu chodí. muže to děla " pístek " brzdiče
???

T4 - BRZDY 18. úno 2015 09:11 #151410

• Vit5
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 50
Pro Transbrko

Taky sem to řešil,že přibržďovalo zadní kolo,na konec to byla zarezlá hřídelka co je k ní příšroubovaná páka ruční brzdy,několikrát sem to zkoušel namazat a rozhýbat,fungovalo to týden max dva,takže sem koupil opravárenskou sadu,rozebral,vyčistil,máznul vazelínou a je to v pohodě,žádný speciální nářadí není potřeba,kromě páru šikovnejch rukou :)
Caravelle T5 128 kW 4Motion
VW T4 2,5TDI bus prodáno snad do dorých rukou
Tenére 2011 :-) ji

T4 - BRZDY 18. úno 2015 14:33 #151433

Lanovod o.k.
Tahlo s hřídelkou se vrací dobře.
Tak asi budu rozebirat brzdič.
Myslel jsem jestli neni problem v hadici nebo trubkach ze si to nevezme vsechen tlak zpet co sel do brzdice ?

Re:T4 - BRZDY 18. úno 2015 19:55 #151456

• Trcek
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 68
Muze to delat i hadice

Odesláno z mého GT-I9505
Vw LT 35 Karmann Missouri (barák na cestach)
Vw T3 syncro Bundeswehr Westfalia

Srazy ATC Karvanky Jihocesky T-club z.s.

Re:T4 - BRZDY 19. úno 2015 09:04 #151478

Jedno z reseni.
Taky jsem slysel. Muze zarusr a pak ten tlak nejde zpatky.

T4 - BRZDY 19. úno 2015 09:23 #151480

• Vit5
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 50
Hadice samozřejmě taky,třeba feliny na to trpěj dost často,tam stačí klepnout kladivem do brzdiče a povolí,to mě samozřejmě nenapadlo :unsure:
Caravelle T5 128 kW 4Motion
VW T4 2,5TDI bus prodáno snad do dorých rukou
Tenére 2011 :-) ji

T4 - BRZDY 25. úno 2015 20:05 #151783

• dins.
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 46
Zdar lidi zkousel nekdo pancerove brzdove hadice ,
ja je mam na motorce a zlepsila se mi reakce brzdy a ztvrdly(odstranila se houbovitost tak jestli by se to nemohlo na Transporteru chovat stejne..
VW T4 Syncro 2,5 TDI Caravella
Audi A6 C4 2,8 30V Quattro
Skoda M Rapid 136

T4 - BRZDY 28. úno 2015 20:41 #151895

• Frosty
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 6
Ahoj chtěl bych se zeptat vás zkušených než abych koupil nějaký šmejdy: začali se mi při prudším brždění ozývat zadní destičky.
Přemýšlím že bych vyměnil rovnou i kotouče protože mají dvě rýhy v sobě ale jinak to brzdilo v pohodě.
Jaké destičky by jste mi doporučily? a případně jaké kotouče.
Jedná se o Multivan 75kw ACV rok 1997.
Předem díky za rady nebo odkazy . :)
VW T4 Multivan , 75 kw 1997.

T4 - BRZDY 28. úno 2015 21:08 #151896

• jjirka
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 57
Osvědčily se ATE , ale sto lidí = sto názorů

Re:T4 - BRZDY 28. úno 2015 21:09 #151897

• barakus
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 22
Nekdo ti rekne ATE nekdo brembo bosch textar nevyplati se setrit

T4 - BRZDY 01. bře 2015 21:45 #151945

• Frosty
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 6
Je mi jasný že každej má něco jiného ale moc jste mi neporadili :S
Brembo jsem měl kdysi na kabriu ale zbytečně se tam platí za značku,i kvalita byla znat ale tu maji urcite i mene slavne znacky,
Určitě nechci nějaky starline a podobný :D tak nějak zastavam značky a trosku znam: Bosch,Textar
ATE neznam, nikdy jsem nemel..
Rad si necham poradit.
VW T4 Multivan , 75 kw 1997.

Naposledy změněno: od Frosty.

T4 - BRZDY 01. bře 2015 22:03 #151946

• samotar
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 3
Dávám ATE už léta a spokojenost
T4 Syncro multivan westfalia

Vygenerováno za 0.253 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/