Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - KOLA

T4 - KOLA 30. dub 2011 12:35 #72174

Vím že to patří spíše do bazaru, ale kdyby měl náhodou na prodej někdo nějaké 15" alu nejlépe i s pneu na T4, dejte mi prosím vědět. Měl jsem zamluveny jedny tady s bazaru, ale bohužel pán mne docela vypekl :(
WV Multivan 2,5 TDi, 75 kw
Suzuki GSX-R 1000 K6

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KOLA 11. kvě 2011 00:08 #72849

Myslíte, že bude problém s ráfkama 15x6,5 ET35 +15mm podložkama? (pneu 205/65) Myslím jestli to nebude škrtat při zatáčení nebo zhoupnutí :? :help
Caravelle T4 2,4D "Lentilka"

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KOLA 11. kvě 2011 09:49 #72864

  • Joy
  • Avatar uživatele Joy
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 42
  • Obdržená poděkování 0

Adámos napsal: Myslíte, že bude problém s ráfkama 15x6,5 ET35 +15mm podložkama? (pneu 205/65) Myslím jestli to nebude škrtat při zatáčení nebo zhoupnutí :? :help



Mělo by to být úplně v pohodě. Já mám zimní 15x7,5 ET 35 a na škrtání to ještě nebylo. A to mám vlastně ještě o 25 mm víc. A ty chceš přidat pouze 15mm.
VW Caravelle 2,5 TDI 88kW r.v. 97
VW Multivan 2,5 TDI 111kW, r.v.99
VW Golf II 1,3 40kw (motokára)
MB Sprinter 2,2CDI

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KOLA 11. kvě 2011 14:00 #72870

Joy napsal:

Adámos napsal: Myslíte, že bude problém s ráfkama 15x6,5 ET35 +15mm podložkama? (pneu 205/65) Myslím jestli to nebude škrtat při zatáčení nebo zhoupnutí :? :help



Mělo by to být úplně v pohodě. Já mám zimní 15x7,5 ET 35 a na škrtání to ještě nebylo. A to mám vlastně ještě o 25 mm víc. A ty chceš přidat pouze 15mm.

Nemašel bys někde fotku jak to vypadá? kdyžtak do SZ ;)
Díky
Caravelle T4 2,4D "Lentilka"

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KOLA 11. kvě 2011 14:23 #72871

  • Tygr
  • Avatar uživatele Tygr
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 524
  • Obdržená poděkování 0
Nebude měl jsem tam taky ET35 a 205X65 a v poho a ještě sníženej předek.
Tygrbus T3 1.6 TD Multivan
Foto na http://www.tygrlibodrice.rajce.net

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KOLA 11. kvě 2011 15:31 #72874

Jde právě o ty podložky :-k ty musí mít 15-20mm ale dneska sem to měřil a už by to koukalo přes blatníky, takže kola asi vrátim a koupim jiný. Problém je že spousta 15´ kol má takový zvýšení vevnitř toho ráfku, takže pak to drhne o brzdy jako ty moje.. a to psali, že jsou na T4 :( D:_)7
Caravelle T4 2,4D "Lentilka"

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KOLA 11. kvě 2011 16:05 #72876

  • Tygr
  • Avatar uživatele Tygr
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 524
  • Obdržená poděkování 0
Já měl vepředu 20mm a vzadu 25mm podložky.
Tygrbus T3 1.6 TD Multivan
Foto na http://www.tygrlibodrice.rajce.net

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KOLA 12. kvě 2011 23:04 #72993

  • Rudi
  • Avatar uživatele Rudi
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 104
  • Obdržená poděkování 0

Adámos napsal: Myslíte, že bude problém s ráfkama 15x6,5 ET35 +15mm podložkama? (pneu 205/65) Myslím jestli to nebude škrtat při zatáčení nebo zhoupnutí :? :help

dostaneš se pak na ET 20, což je téměř jistota, že budeš drhnout třeba šoupačkama.

Ke kolům - zkus shánět originál kola na Audi - VW, tam většinou takový problémy nebejvaj.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KOLA 26. čen 2011 21:33 #75332

Zdravim téčkaře 8-) ,
Chtěl bych se zeptat mylíte že bude problém když na T4 nazuju 225/50 R17??
Nebo to nemám ani zkoušet a sehnat na 55 ?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KOLA 26. čen 2011 23:20 #75337

  • Maršoun
  • Avatar uživatele Maršoun
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 6571
  • Karma: 10
  • Obdržená poděkování 31
Ja jezdím 225/50/17 ... 55 je houpačka
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KOLA 18. čec 2011 18:39 #76603

Tak dnes když je ten úřední den, jsem tedy běhal trochu po úřádech a konečně jsem se dokopal k tomu zápisu kol.
Šel jsem oficiální cestou a to typovým listem co člověk dostane od řádného prodejce při zakoupení nových kol. Další krok je cesta do servisu na montáž, kde jí taky potvrdí razítkem. Pak následovala cesta na STK kde kontrolní technik typu "K" kulatým razidlem obouchne souhlas papíru s namontovanýma kolama na voze a pak hurá na ten městský úřad s TP pro ten konečný zápis.
Vše dopadlo dle předpokladů a za 50,-Kč slečna zapsala to co bylo na typovém listu do TP. V mém případě hned vše dvakrát. Když už tak už :mrgreen:
Teď můžu už v klidu d:_(
Takže pánové a dámy aspoň něco v tomhle státě jde ofiko a lidsky. =D>
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KOLA 18. čec 2011 21:16 #76615

  • somath
  • Avatar uživatele somath
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 316
  • Obdržená poděkování 0
=D> šikula, hafo práce, dobrej konec :D
T4, 2.5TDi, 75kW, kombi 6míst
T4, 2.4 D (dodělané turbo), Multivan
+420 776 880 271 bude-li někdo něco potřebovat
ZRX 1100

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KOLA 25. zář 2011 22:05 #79550

  • HansT4
  • Avatar uživatele HansT4
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 66
  • Obdržená poděkování 0
Zdar,

já mam na busu 8x18 - 245/40/18 a musim říct, že to tam sedí 8-)
VW CARAVELLES 2.5TDI
ŠKODA SUPERB 2.8 V6
Výměna autoskel všech vozidel

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KOLA 21. říj 2011 20:56 #81638

Dobry den,som tu novy a Caravelku mam asi rok,do teraz som vsetko zvladal na zaklade tohto fora,len teraz som sa dostal k bodu,ked sa musim pytat,takze,kupil som alu disky z audi,predajca tvrdil,ze su vhodne na vw,len mne sa to nejak nezda,mozete mi poradit,ci povedat vas nazor ci skusenost?Mam T4 Caravelle 2.4 D z roku 95 a jedna sa o tieto disky-Ronal 6j15H5 ET45
je tam este cislo-4B0601025A
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KOLA 21. říj 2011 21:26 #81639

  • ABART
  • Avatar uživatele ABART
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 1136
  • Karma: 96
  • Obdržená poděkování 24
Ahoj!
Tak predevsim je dulezite vedet,z jake AUDI to je...Myslim ze traba A3 ma roztec 5X100,coz na na T4 nedas...Z tech vetsich AUDIn(A4,A6,...)by to melo pasovat melo,tam je roztec stejna jak na T4 5X112...
VW T4 2.4D CROSSBUS(syncro),
VW T4 2.4D CROSSDOKA(syncro) ..snad nekdy bude hotova.
ŠKODA 1000MB DE LUXE
BABETA LX
snekobudka KIP

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.160 sekund

Login