Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - KOLA

T4 - KOLA 07. dub 2012 16:22 #95779

• Maršoun
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 27
Tunere :-) občas jukni na vnitřní boky předních pneu ;)
"praskaj, osobní zkušenost - goodyear F1 index 94 :( ".
A to jezdím naloženej jen na levé přední :-k :snoty: :lol:
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KOLA 08. dub 2012 10:48 #95817

• Trcek
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 68
Ja jezdil 245/40 index 97 a nove gumy dve sezony :-) A to jezdim jen vikendove....
Vw LT 35 Karmann Missouri (barák na cestach)
Vw T3 syncro Bundeswehr Westfalia

Srazy ATC Karvanky Jihocesky T-club z.s.

T4 - KOLA 08. dub 2012 10:52 #95819

• Rudi
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0

vexer napsal: zdravím,jsem tu nováček :) a tak bych chtěl přidat svoje zkušenosti.asi před týdnem jsem dal letní obutí.Advan racing 8x18 s pneu 235/40 a musím říct že je to jak na kolejnicích.Nevozím nic těžkého,jen výjmečně a tak tam mám gumy s indexem zatížení 91,tož uvidím co to bude dělat po delší době.za půl roku dám vědět jak to vypadá 8-)

to sem zvědavej, kolik toho vydržej ty pneu a vůbec disky, řekl bych, že obojí půjde brzo do kopru kor jestli na nich jezdíš naloženej :!:

T4 - KOLA 08. dub 2012 23:00 #95867

• kwaker
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
prosííím... :-)
podle alcaru můžu mít na autě tohle:
6,5 x 16
ET 43

našel jsem si na inzeratu kola:
7 x 16 H2
ET 45

Bude s tím ET a šířkou problém při případné nehodě, nebo při kontrole v Německu?

P.S. a gumy 95H...to už je asi špatně že.

Díky moc
T4 Caravelle 2.4 D "Hrach"
r.v. 1996

T4 - KOLA 11. dub 2012 13:34 #95961

• kusna
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 3
Funkčně na jízdu a provoz to nevadí,ale papírově ano(stk,policie,pojišťovna...)

T4 - KOLA 11. dub 2012 22:18 #96001

• Rudi
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Když to tady občas čtu, přijde mi to jako u toho vtipu - Správný Němec neřeší, že se mu řítí autobus do propasti. Správný Němec řeší, jestli je pád v souladu s ISO 9001.

Na autě to správně nesmíš mít, ale do takovejch detailů nikdo běžně nezachází, pro ně je primární rozměr pneu. Navíc je u většiny disků uvedený, jak ET, tak šířka disku uvnitř ráfku, takže bych chtěl vidět pána policajta nebo technika, jak ti sundavá kolo, aby si ověřil správnost. To se opravdu proberme, proč by to dělal, když je za tebou 30 dalších, kterýho v klidu vyhodí za jinej rozměr pneu než má mít...

To už se spíš zaměř na ten váhovej index pneu, za ten tě budou buzerovat spíš než za ET a šíři disků :!:

T4 - KOLA 12. dub 2012 11:53 #96025

• kwaker
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
díky:-)
T4 Caravelle 2.4 D "Hrach"
r.v. 1996

T4 - KOLA 14. dub 2012 14:25 #96106

Potřebuji kola na to moje autíčko,sleduji to tu a pořád nevím,mám v merku kola 235/45/17 et 35 a potřebuji poradit ano (v pohodě trohu tvrdší ale dá se to) nebo ne raději ??? nebo má někdo něco na prodej(Jeté)

T4 - KOLA 15. dub 2012 23:38 #96164

Mam tam presne ty co pises a uplne parada nebo tam dat o trochu uzsi pneu pak ale to et je uplne presne je to hezky roztahle do lemu to kolo.nikde to nedre ani pri nalozeni.

17" Solid ze Superba 18. dub 2012 16:20 #96317

Čau lidi, mam možnost koupit kola Solid 7x17 ET 37 ze Superba. Máte někdo zkušenost s pevností? Když je to origo koncern a Superb má celkovou hmotnost přes dvě tuny, tak by to mohlo fungovat...
T4 Transporter long 2.5 TDI 75 kW
Suzuki GSX-R 750 K7 Stuntbike
Suzuki GSX-R 750 91
Přílohy:

T4 - KOLA 18. dub 2012 20:41 #96329

Solidy brat.Drzej a jsou ke vsemu jeste moc pekny. Jestli jsou za dobrou cenovku tak je ber. Jinak te zdravim Chmeldo. Petr B.
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)

T4 - KOLA 18. dub 2012 21:04 #96334

Čaues pane, tak už je mam doma \:D/ Jsou odřený od obrubníků ale jinak by měly být v pohodě. A byly za dobrou cenu, takže jsem neváhal. Jen mě štve že jsou široký jen 7". Měl jsem domluvený Audi 8"x17", ty co mam na profilovce, ale čekal jsem na ně rok a furt je nemam. Tak už jsem to nevydržel a koupil jsem tyhle.
Suzuki GSX-R 750 91
Přílohy:

T4 - KOLA 18. dub 2012 21:56 #96339

• Maršoun
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 27
Najel jsem na nich cca380tis km, sice na pašikoj, ale na českých silnicích, 2x jsem rupnul gumu o frezovanou silnici, ale AL OK, hned bych je bral i na téčko :)
Prostě kola co maj koule :) Šupni sem fotku, až je obuješ ;)
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans

T4 - KOLA 19. dub 2012 16:19 #96373

Musim je nejdřív trochen poléčit a až budou na autě tak se pochlubim :) A jinak kdyby někdo sháněl 19" na T5 nebo na Bramboráka tak mam jedny nevyužitý CMS C4 viz inzerát

http://autobazar.hyperinzerce.cz/alu-kola-velka/inzerat/5750901-kvalitni-kola-cms-c4-8x19-5x120-bmw-a-vw-nabidka-plzensky-kraj/
Suzuki GSX-R 750 91
Přílohy:

T4 - KOLA 23. dub 2012 13:01 #96546

Dnes jdu obouvat takže mam dotaz, na kolik foukáte 225/50 17???
Suzuki GSX-R 750 91

Vygenerováno za 0.233 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/