Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - KOLA

T4 - KOLA 20. pro 2012 11:46 #109675

Ahoj, máte někdo na t4 syncro kola 19" ?? vejdou se v pohodě ? Dík
vw Transporter t5 4Motion 128kw
vw Transporter t4 syncro 57kw
Kawasaki kx250
Honda trx 300 4x4
Honda civic 1.5 V-tec
Simson s61 sport
Simson s51 cross
ford fiesta 1.3Mpi

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KOLA 23. led 2013 12:46 #112115

• Teej
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Čau..tak po pročítání tohodle tématu jsem se rozhodl tady něco přidat do kotle a obrátit se na Vás s dotazem..
Před časem jsem zakoupol alu kola, jsou to orig. Ronal 16" ET myslim 40 ,nebo 45. V techničáku mám samozřejmě zapsáno ,že smím mít použity pouze 15"
Kola jsem koupil od známého,který je dováží z Německa, jsou jak nové ,avšak bez typového listu.
Pro přečtení celého vlákna jsem se trošku zděsil,co když by náhodou nějaká nehoda,pojišťovna bez pojistn.plnění,atd atd..
Obrátil sem se na výrobce,respektive na zastoupení Rondal v Čr,kde mi bylo sděleno,že mi typový list vystaví,ale budu muset zaplatit,protože nemám fakturu o koupi..
Co vše teda musí být zapsáno v typovém listu,abych kola poté nechal zapsat do TP a stačí mi k tomu poté pouze ten typový list?
Ještě maličkost,kola mi tam sedí krásně,nikde neškrtají a mám pneu 225/55 ;)
Díky za rady
Tom
VW Multivan Allstar 2,5TDi 75kW

Tel: CZ +420602311082

T4 - KOLA 27. led 2013 14:07 #112392

Zdravim.Uz dva roky jezdim na T4 Multivan a v lete jsem jezdil na 17 od AEZ,vse bylo v cajku.Na tohle leto jsem se rozhodl AEZ prodat a poridit si ALU nova.Vybral jsem si zase 17, ale s limcem.Nikde jsem se nedocetl na jakou zatez je ALU stavene.Reknete svuj nazor na tyto ALU Dotz Fast Seven (viz foto).Diky
Přílohy:

T4 - KOLA 27. led 2013 17:37 #112401

• kusna
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 3
Zdravím krabičkáře,nemáte někdo homologační list na alu kola 16" k zapsání do TP?
Díky

T4 - KOLA 19. úno 2013 13:03 #113854

Ahoj

moje auto bylo dovezeno v roce 2007 z německa.
Já auto koupil v roce 2011.

Minulý rok mě naboural pitomec s traktorem, na autě jsem měl 16"kola z Generation pětipaprsek "buřty" všichni vědí oč jde. Poslal mě na obrubník a jedno kolo bylo nakopnuté (úžasné co vydrželo, normálně jsem dojel, auto nijak znatelně nevibrovalo, pneumatika ani neušla, přitom na hraně kola byl schod tak 0,5cm)

Věděl jsem. že 16" ve velkém TP nemám zapsané tak sem trošku zoufal jak to vyřeší.

A ono HLE pojišťovna si vyjela papír jak auto vyjelo z fabriky a světe div se vyjelo na 16" kolech!

Doporučil by mi někdo postup jak lze tyto kola nechat zapsat do TP? Přeci nebudu kuli nějakému lemplovi shánět a platit za něco co měl udělat on.

Je mi proti srsti že z důvodu nejspíš lenosti pracovníka českého úřadu, který se na to jednoduše vybodnul, já pak budu mít do budoucna třeba problémy ač vozidlo bylo na 16" originálně.

Naštěstí pojišťovna s tím neměla problém a ráfek jsem dostal zaplacen. Ale rád bych je měl v TP když to tak je originál.

Díky za každý názor.

Je mi každý den víc ne zvracení z celé téhle šaškárny.
Někteří tomu říkají čechy nebo česká republika. D:_)20 D:_)20 D:_)20
Vw T4 Transporter 2.5tdi ACV 97
Yamaha YZ 125 06

T4 - KOLA 22. úno 2013 12:39 #114069

Kola jsou moc hezký,ale na e-shopech je pro T4 nenabízej.Tudíž si myslim,že pro T4 nejsou vůbec určený.Dotz neni žádnej šmejd,ale na T4 nemusej vydržet...

T4 - KOLA 22. úno 2013 16:06 #114093

Zdravím
Mám tu jeden typovej list na 17" disky od Alutec. Byl v Octávce co si naši dovezli z Německa a 17" určitě na Octavii dávat nebudou, protože mají už sehnaný originál 16" a já mám na autě taky 16" a jiný nechci. Jen bych k těm svojim taky potřeboval typový list. Takže kdyby někdo chtěl, tak buď vyměním, nebo se nějak domluvíme. Je to přímo 7J x 17" ALUTEC Typ Kyro 7, ET38

Kdyby měl někdo papíry na 16", jen nevím teď z hlavy jaká šířka, ale myslím taky 7J... Mám jedny pneu 225/55 (zima) a druhý 225/60 (léto), tak bych odkoupil nebo vyměnil.
Multivan 2,5 TDI, 75 kW
Morewood Makulu
Norco 125 Dirt
Přílohy:

T4 - KOLA 23. úno 2013 21:02 #114176

• technix
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 4
Mně s německým typovým listem vyhodili... Musel jsem si vyžádat český. Naštěstí to zařizoval prodejce, tak jsem se moc nenatrápil.
VW TRANSPORTER T4 1,9TDi r.v.98 poloplech
VW TRANSPORTER T4 1,9TD r.v.01 celoplech
VW TRANSPORTER T4 2.4D r.v.91 valník
VW PASSAT B3 2.0 r.v. 91

T4 - KOLA 24. úno 2013 09:19 #114195

Dobrý vědět, takže je asi k ničemu :-(
Multivan 2,5 TDI, 75 kW
Morewood Makulu
Norco 125 Dirt

T4 - KOLA 24. úno 2013 09:56 #114199

To co je na fotkách je opravdu k ničemu. Za prvý je to na rozteč 5x100, pak potřebuješ českou verzi a je těch papírů daleko víc. Hlavně tabulka, kde dohledáš to konkrétní auto podle typ. kódu. Pak razítko ofic. prodejce, razítko technika STK... S tímhle fakt ne. Sám jsem to absolvoval a tak vím kolik těch papírů je k tomu potřeba viz.strana 16 tohoto vlákna.
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)

T4 - KOLA 24. úno 2013 14:23 #114218

Tomášwr napsal: Kola jsou moc hezký,ale na e-shopech je pro T4 nenabízej.Tudíž si myslim,že pro T4 nejsou vůbec určený.Dotz neni žádnej šmejd,ale na T4 nemusej vydržet...

Diky za nazor.Ja jsem je na e-shopu nasel kdyz jsem do konfiguratoru zadal typ me T4.Koukal jsem primo na stranky DOTZ,tam jsem se dozvedel, ze jsou urcene pro light SUV.Tak 3 mesice koukam po ALU s limcem na mou T4 a par hezkych ALU jsem videl,ale bojim se prave,ze neunesou T4.Nemate nekdo tip na nejaky limcaky?

T4 - KOLA 24. úno 2013 19:59 #114239

• Narki
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Já jsem přišel na úřad s německým TÜV-kem a bez problémů mi napsaly kola do techničáku, jen si ho ofotily, hlavně tu tabulku kde byl můj typ vozidla a s rozměry gum, a to bylo vše, za 15 minut jsem byl hotovej zaplatil 50Kč za změnu údajů v TP a to bez keců okolo :) asi záleží na příslušném úřadě a pracovnících :-k
VW TRANSPORTER T4 2.5 TDI 75kW
VW GOLF III GTI 2.0 16v 110kw

T4 - KOLA 26. úno 2013 19:51 #114383

• ABART
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 24

kuchtafmx napsal: Ahoj

moje auto bylo dovezeno v roce 2007 z německa.
Já auto koupil v roce 2011.

Minulý rok mě naboural pitomec s traktorem, na autě jsem měl 16"kola z Generation pětipaprsek "buřty" všichni vědí oč jde. Poslal mě na obrubník a jedno kolo bylo nakopnuté (úžasné co vydrželo, normálně jsem dojel, auto nijak znatelně nevibrovalo, pneumatika ani neušla, přitom na hraně kola byl schod tak 0,5cm)

Věděl jsem. že 16" ve velkém TP nemám zapsané tak sem trošku zoufal jak to vyřeší.

A ono HLE pojišťovna si vyjela papír jak auto vyjelo z fabriky a světe div se vyjelo na 16" kolech!

Doporučil by mi někdo postup jak lze tyto kola nechat zapsat do TP? Přeci nebudu kuli nějakému lemplovi shánět a platit za něco co měl udělat on.

Je mi proti srsti že z důvodu nejspíš lenosti pracovníka českého úřadu, který se na to jednoduše vybodnul, já pak budu mít do budoucna třeba problémy ač vozidlo bylo na 16" originálně.

Naštěstí pojišťovna s tím neměla problém a ráfek jsem dostal zaplacen. Ale rád bych je měl v TP když to tak je originál.

Díky za každý názor.

Je mi každý den víc ne zvracení z celé téhle šaškárny.
Někteří tomu říkají čechy nebo česká republika. D:_)20 D:_)20 D:_)20

Nemyslim si,ze by chybu udelal urednik na urade,ale technik na STK,ktery vypisoval podklady pro urednika.Urednik jen prepise udaje uvedene v protokolu do TECHNICKEHO PRUKAZU a overi si je se ZTPckem.
VW T4 2.4D CROSSBUS(syncro),
VW T4 2.4D CROSSDOKA(syncro) ..snad nekdy bude hotova.
ŠKODA 1000MB DE LUXE
BABETA LX
snekobudka KIP

T4 - KOLA 28. úno 2013 11:10 #114465

Ahoooj už 2a roky brázdím silnice vw T4 Multivanem.Rozhodnul jsem se že budu kupovat nový alu chci tam dát 17" límcoví.Mám dotaz:nechci dávat na auto rozšiřovací lemy a nevím jak široký alu tam můžu dát max a jaký ET max?Díky za info

T4 - KOLA 28. úno 2013 11:36 #114472

• Maršoun
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 27
Za mě dej raději et46. Jezdím et35 a mám spodní poloviny dveří opískované až na základ. :-( Sice to vypadá líp,ale to je tak asi všechno.
Jinak záleží i na šířce ráfku. ;-)
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans

Vygenerováno za 0.225 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/