Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - BOČNÍ OKNO POSUVNÉ

T4 - BOČNÍ OKNO POSUVNÉ 28. čen 2010 21:22 #45830

Tygře díky za radu ale ono těch Omniglass je více druhů a balení máš něco konkrétního na doporučení???????? :roll:
Transportéráku taky ti díky porozhlídnu se OK!
VW Multivan 2.5 TDI 75Kw
Toyota Yaris 1.0 VVTi 50KW1999
Toyota Yaris Verso 1.3 VVTi 63KW 2000
Toyota Yaris 1.0 VVTi 50KW 2001 stříbrný

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - BOČNÍ OKNO POSUVNÉ 28. čen 2010 21:29 #45833

  • Tygr
  • Avatar uživatele Tygr
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 524
  • Obdržená poděkování 0
Mám to tady před sebou je to Omniglass lepidlo-Jednokomponentní polyuretanové lepidlo pro příné zasklívání automobilových skel do karoserie a je černé barvy.Ještě číslo IDH 341579 vyrábí to fi:Henkel
Tygrbus T3 1.6 TD Multivan
Foto na http://www.tygrlibodrice.rajce.net

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - BOČNÍ OKNO POSUVNÉ 28. čen 2010 22:13 #45836

díky =D>
VW Multivan 2.5 TDI 75Kw
Toyota Yaris 1.0 VVTi 50KW1999
Toyota Yaris Verso 1.3 VVTi 63KW 2000
Toyota Yaris 1.0 VVTi 50KW 2001 stříbrný

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - BOČNÍ OKNO POSUVNÉ 29. čen 2010 17:43 #45891

  • Tygr
  • Avatar uživatele Tygr
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 524
  • Obdržená poděkování 0
By ses divyl jak to drží ale vyvracet ti to nebudu každej má svoji hlavu. :-k
Tygrbus T3 1.6 TD Multivan
Foto na http://www.tygrlibodrice.rajce.net

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - BOČNÍ OKNO POSUVNÉ 29. čen 2010 22:15 #45907

no zastavil jsem se o oknaře a nalepil mi to lepidlem na zrcátka za 40kč a říkal že by neměl být problém tak jsem zvědavej jak to vydrží. Zkoušel jsem to před 2ma hodinami a drží jo a měl to od LOCTITE dám vědět jak drží jo a bylo to na ty zrcátka.
VW Multivan 2.5 TDI 75Kw
Toyota Yaris 1.0 VVTi 50KW1999
Toyota Yaris Verso 1.3 VVTi 63KW 2000
Toyota Yaris 1.0 VVTi 50KW 2001 stříbrný

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - BOČNÍ OKNO POSUVNÉ 22. říj 2010 22:45 #53126

  • vrsek
  • Avatar uživatele vrsek
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 6
  • Obdržená poděkování 1
měl bych dotaz:
jestli se dá vyměnit u T4 caravela long (2002) prostřední okno v druhé řadě sedaček za řidičem není tam otvírací ale chtěl bych ho tam jak ze strany řidiče tak na posuvných dveří dá se to vyměnit? A lehce nebo sehnat okno vůbec? na kolik by to vyšlo?
díky
Poděkovali: Olly

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - BOČNÍ OKNO POSUVNÉ 23. říj 2010 00:49 #53132

  • mašlo
  • Avatar uživatele mašlo
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1063
  • Karma: 5
  • Obdržená poděkování 9
jo jo vyměnit to jde. cele okno je lepene takže vyřezat.šibovaci okna seženeš na aukru nebo tady na klubovem bazaru cena cca od 2000,- do 4500 ,- dle stavu. montaž je jednoducha navrtaš 10 otvoru podle šablony a pak přiložiš okno a utahneš plastove matičky :-" :-" :-" jednoduch ne :?: ale pokud si nejsi jisty svou zručnosti přenech to nekomu kdo to už delal nebo alespon u toho stal když to nekdo delal :lol: u caravelly a multaka musiš ješte sundat čalouněni :!: a dopiš si do podpisu od kud jsi :!: :!: :!: třeba je nekdo kousek od tebe co už o tom neco slyšel !!!
maly servis pro VW T4 a T5, pujčovna transporter 8+1 T4
prodej dilu nových i starších T4 a T5
"pohřebiště" T4 a T5[/b]
multivan@seznam.cz
tel NOVÝ TELEFON 773 630 590
OSTRAVA !!!
Nečlen clubu
www.Transporterpujcovna.cz

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - BOČNÍ OKNO POSUVNÉ 30. kvě 2011 21:38 #73984

  • john
  • Avatar uživatele john
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 3
  • Obdržená poděkování 0
Prosím poraďte čím přilepit zámek levého posuvného okénka? Použil jsem několik druhů lepidel včetně lepidla na zrcátka a vždy když se do auta opře slunce odpadl. Díky

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - BOČNÍ OKNO POSUVNÉ 30. kvě 2011 22:28 #73986

  • Tygr
  • Avatar uživatele Tygr
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 524
  • Obdržená poděkování 0
Zalep to lepidlem Omniglass lepí se s tím autoskla.
Tygrbus T3 1.6 TD Multivan
Foto na http://www.tygrlibodrice.rajce.net

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - BOČNÍ OKNO POSUVNÉ 30. kvě 2011 22:47 #73989

  • JaM
  • Avatar uživatele JaM
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1726
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 53
na T4? já tam mám šroubky \:D/
Syncrolong poloplech+ tažná tyč
Bílá welryba T4 highlong na práci
T5 2,5TDI 96kW prodáno
Syncrovella prodáno
Smažkobus 2,4D kastle po smrti, motor jede dál...
tel:777171480

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - BOČNÍ OKNO POSUVNÉ 01. čen 2011 08:36 #74071

  • kunec
  • Avatar uživatele kunec
  • Offline
  • Moderator
  • Moderator
  • Příspěvky: 2695
  • Obdržená poděkování 25
já to mám na T4 taky přilepené

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - BOČNÍ OKNO POSUVNÉ 01. čen 2011 16:33 #74121

  • mašlo
  • Avatar uživatele mašlo
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1063
  • Karma: 5
  • Obdržená poděkování 9
šibovaci a zadni s nadechem pro horni ofuk jsou šroubovane cela okna jsou lepena.
Ten kdo šroubovatelna přilepil lepidlem je prase :!: :snoty:
maly servis pro VW T4 a T5, pujčovna transporter 8+1 T4
prodej dilu nových i starších T4 a T5
"pohřebiště" T4 a T5[/b]
multivan@seznam.cz
tel NOVÝ TELEFON 773 630 590
OSTRAVA !!!
Nečlen clubu
www.Transporterpujcovna.cz

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - BOČNÍ OKNO POSUVNÉ 01. čen 2011 18:34 #74132

Mašlo ale oni pravděpodobně řeší upadnutý to zavírání na bočním posuvném okně což je u novějších už bohužel pouze lepené (já říkám na diváky) versus skrz sklo šroubované u starých typů.Takhle jsem to pochopil já...
PS: to šroubovaný celý sklo přilepit by byla opravdu prasečina :roll: souhlas ;)
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - BOČNÍ OKNO POSUVNÉ 01. čen 2011 20:59 #74145

  • john
  • Avatar uživatele john
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 3
  • Obdržená poděkování 0
Já fakt řeším to přilepení zámečku, který upadl a nedrží ani lepidlem na zrcátka.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - BOČNÍ OKNO POSUVNÉ 02. čen 2011 00:32 #74161

  • kunec
  • Avatar uživatele kunec
  • Offline
  • Moderator
  • Moderator
  • Příspěvky: 2695
  • Obdržená poděkování 25
já myslel jen ten zámek....šroubovaný okno mně přidělali na šrouby a nějakou butilovou pásku, nebo jak to říkal..asi kvůli těsnění
zajeď někam do autoskel......ty ti to přilepí

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.131 sekund

Login