Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - ZÁMKY DVEŘÍ

T4 - ZÁMKY DVEŘÍ 30. čec 2014 18:06 #142568

já měl podobnej problém, zámek zničenej pokusem o vloupání a normálně jsem zevnitř tapec vyndal. mám vyklápěčky. už si to nepamatuju přesně, jestli tam byl nějakej šroubek, ale jinak většina tam držela zacvaknutá v takovejch úchytech.
na tom zámku je tam pak taková páčka, kterou se to normálně odemče. přemýšlím, že si přesně v místě té páčky vyvrtám díru na prst, abych pak mohl dveře otvírat i zevnitř...
tak hodně štěstí!
Busík T4 Multivan 1.9 TD (ABL) 50 kw, r.v. '95
Honda CB 750, r.v. ´95

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - ZÁMKY DVEŘÍ 31. čec 2014 10:17 #142595

Nějaká páčka tam je, to je pravda. tu se mi povedlo nahmatat, ale když jsem za ní zkoučel brát, tak se nic neděje...

T4 - ZÁMKY DVEŘÍ 26. srp 2014 10:20 #143559

• vencasok
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 1
Ahoj,
snad jsem nepřeskočil žádnou zprávu, ve které by se to řešilo. Pokud ano, tak se omlouvám.
Mám problém s pátými dveřmi. Vypadá to na vložku zámku - dveře odemknu čímkoli, co do zámku strčím. Zatím jsem to vyřešil tak, že jsem odpojil táhlo, ale je to trochu otrava otvírat kufr stále zevnitř :D.
Zajímalo by mě, jestli ta vložka jde nějak opravit, abych nemusel kupovat novou a mít tak další klíč. Četl jsem tu též něco, že vložka vložka jde klíči přizpůsobit je to tak? Ví někdo případně jak na to?
Díky!
T4 Trasnporter 1.9D 45kw, rv. 91 - předěláno na 1.9TDi 66kw moje první a stále i poslední auto!!

T4 - ZÁMKY DVEŘÍ 28. srp 2014 20:35 #143715

Ahoj vložku ti upraví v servisu origoš a nebo kde dělaj klíče do aut a upravujou vložky či dělaj klíče z vložky .
VW Caravelle 2,5 TDI 96 KW
VW Golf III 1,9 TD 55KW
Yuky Relly2 50

Re:T4 - ZÁMKY DVEŘÍ 28. lis 2014 12:55 #147314

• mazec
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 4
Ahoj, mam problem s ridicovejma dverma.Pokazde kdyz chci zavrit tak mi odskoci dvere.Zkousel jsem dostelovat to oko na sloupku a stele stejne.Nevite cim by to mohlo byt?
T4 2.5TDi 75kw 2000 delnik

Re:T4 - ZÁMKY DVEŘÍ 28. lis 2014 17:14 #147322

• barakus
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 22
To by mohlo bejt spis primo v zamku vem si sroubovak a zkus zacvaknout tu zapadku co mas ve dverich a doseda na to oko na sloupku

Re:T4 - ZÁMKY DVEŘÍ 28. lis 2014 18:25 #147325

• mazec
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 4
Prave ze ta zapadka jde strasne zlehka.To oko narazi vzadu na gumu co je u te zapadky.Musim zavirat strasne pomalu a opatrne.Ale i tak to obcas odskakuje.

T4 - ZÁMKY DVEŘÍ 28. lis 2014 21:50 #147336

• ABART
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 24
V zamku je pruzinka na tu zapadku.Ta kdyz praskne,tak co??? :dry: ?Nepruzi!!! :woohoo: A tim padem to nejde dobre,nebo spis vubec,zavrit...
VW T4 2.4D CROSSBUS(syncro),
VW T4 2.4D CROSSDOKA(syncro) ..snad nekdy bude hotova.
ŠKODA 1000MB DE LUXE
BABETA LX
snekobudka KIP

Re:T4 - ZÁMKY DVEŘÍ 29. lis 2014 07:23 #147345

• mazec
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 4
A ta se da taky vymenit?

T4 - ZÁMKY DVEŘÍ 04. bře 2015 23:11 #152072

Ahoj chci se pozeptat,mam v planu vymenit spinacku clasic uz dosluhuje, za spinacku na plochy klic s ovladanim centralu v klici(vystrelovaci)!!(tet mam clasic)uz jsem ji sehnal!sice budu mit central na dalku v klici ale dvere s nim manualne neotevru:-(nevis jestli mi nekdo udela vlozku do kliky podle noveho plocheho klice????diky za odpoved!!

T4 - ZÁMKY DVEŘÍ 05. kvě 2016 13:17 #166781

Dobrý den,

dovolím si svým prvním příspěvkem otevřít téma zámků na T4.

Mám od listopadu Multivan T4 / 1997, takže se s ním a s jeho opravami teprve seznamuji. Auto jsem už kupoval se závadou, kdy po odemykání auta tlačítkem centrálu jezdily všechny západky / čudlíky zámků nahoru dolů a bylo nutné otočit klíčem ve dveřích řidiče v rytmu tak, aby se auto otevřelo. Pouze klíčem auto šlo otevřít, ale ne nastartovat kvůli imobilizéru, zároveň je tam nějaký prehistorický alarm, co slabě houkal. Zamykání bylo bez problémů, zámky nezapadají a auto se jinak samo od sebe ani nezamykalo, ani neodemykalo.

Při první prohlídce auta v servisu byla závada odstraněna výměnou drátů, co vedou dveřmi řidiče. Ale jen dočasně, když přišly v zimě snad jediné mrazy, jednou ráno (auto stojí venku a je v provozu denně) jsem odemykal, zámky se začly zase protáčet, až hned chcíply úplně.

Teď už mi nejede ani imobilizér, ani alarm, tzn auto odemknu / zamknu / nastartuji klíčem, ale zjistil jsem věc, na kterou jsem dříve nepřišel - zámek zadních výklopných dveří je zaslepený nebo zatuhlý - do dírky se nedá strčit klíč, zatím jsem to nezkoušel nijak páčit, ale nic tam normálně nevrazím. Takže se mi do auta zadními dveřmi kdokoliv dostane, protože je nemám jak zamknout.

Co byste doporučili jako nejrozumnější (i z hlediska nákladů) variantu opravy, než dám auto zase do servisu - zprovoznit centrál a nechat zámek zadních dveří tak, jak je nebo nechat centrál odpojený a opravit zámek zadních dveří?

Centrál v podstatě nepotřebuji, bydlím na vesnici, auto parkuji na dvoře a pracuji z domu ... ochranu proti odcizení jsem zatím neřešil, ale nechat zadní dveře nezamčené se mi taky nechce, když někam jedu a nechám auto stát. Zamknout tyto dveře by se mi hodilo, ale nevím, jak to spravit, aby pasoval zámek na stávající klíč.

Mám pocit, že tam je nějaká zrada v kabelech, protože ve stejnou dobu (při prvních zimních mrazech, předchozí majitel měl auto od 2008 garážované) mi chcípnulo i ovládání od předehřevu motoru Eberspraecher. Celou dobu jsem ho normálně používal a najednou řídící jednotka nesvítí.

Díky.

Naposledy změněno: od rastalien.

T4 - ZÁMKY DVEŘÍ 06. úno 2017 19:01 #173688

Ahoj,

nemáte někdo prosím fotku nebo obrázek kam má být na zadních nahoru výklopných dveřích uchyceno táhlo od zámku na motorek centrálu? Říkal jsem si, že bude asi jednoduššího si ho vyrobit než ho shánět, ale nějak se mi nedaří přijít na to kam ho uchytit. V servisu mi říkali, že se to samostatně objednat nedá, leda kdybych si od nich koupil motorek centrálu za skoro 2.000 :-D

T4 - ZÁMKY DVEŘÍ 07. úno 2017 18:24 #173740

• -JT-
  • Uživatel
  • Uživatel
  • T4 LONG 75 kw 2002
  • Obdržená poděkování 12
Je to ono?

"Každej nemůže bejt chytrej. To by pak bylo na světě tolik rozumu, že by z toho byl každej druhej člověk úplně blbej"
T4 LONG CAMPER 75 kw 2002
Přílohy:
Poděkovali: matheuw

T4 - ZÁMKY DVEŘÍ 16. bře 2017 22:51 #174911

Dík, je to ono, nevšiml jsem si tvé odpovědi a mezitím na mě to táhlo vypadlo zpoza tapce z boku auta, asi ho tam zapomněl předchozí majitel :-D

T4 - ZÁMKY DVEŘÍ 11. dub 2017 08:54 #175524

• Kumi4
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 5
Zdravim panove,
nevite o nejake...nebo nemate nekdo z vas nahodou jednu volnou (k prodeji) vlozku zamku zadnich dveri v dobrym stavu. Multivan, 2002. Nemuzu ji nikde sehnat...na vrakovistich jsou vsechny zrezly a ztenceny takovym zpusobem, ze by za chvili praskly stejne jako ta moje. Popripade jestli treba nekdo nema nejaky figl jak jde upravit vlozka, ktera se dava do zamku ostatnich dveri tak, aby pasovala i do zamku zadnich dveri (vlozka do toho zadniho zamku je totiz delsi nez v ostatnich coz jsem zjistil az kdyz jsem si objednal 2 ks vlozek zamku do VW T4, oni mi prisly a ja...koukal jak jsou kratsi nez tu co potrebuju :) Moc dekuju.
VW T4 2.5tdi Mutlivan Atlantis 2002, 111kW, AXG

Vygenerováno za 0.897 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/