Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - ZÁMKY DVEŘÍ

T4 - ZÁMKY DVEŘÍ 14. pro 2008 20:04 #5186

• kuba
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 1
mám rozkuchlé celé dveře tak jestli chcete něco nafotit tak si napište, ale rychle protože potřebuji jezdit a se svázanýma dveřmi to dám tak max. zítra

na té fotečce, která tam je tak je ta část za kterou je ta pružinka vypadá to , že zevnitř je zlomená, ale musím to ještě vyčistit a asi nahradit jinou , budto na stejném místě nebo to de ještě jinak , snad to bude fungovat akorát je na prd, že je to celé nýtované, takže odvrtat a přenýtovat, uvidíme
t4 2,4d syncro
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - ZÁMKY DVEŘÍ 15. pro 2008 20:33 #5381

• dins.
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 47
jj to mi po vloupani do auta zacalo delat taky . Auto se zacalo samo zamykat.
Je zlomena pruzina otevirani tzn. vymena mechanizmu otevirani:-( Dojebala se asi tim ze central vyjizdel a zajizdel jak smyslu zbavenej. :(
VW T4 Syncro 2,5 TDI Caravella
Audi A6 C4 2,8 30V Quattro
Skoda M Rapid 136

T4 - ZÁMKY DVEŘÍ 15. pro 2008 23:03 #5408

• kuba
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 1
tak, tak
t4 2,4d syncro

T4 - ZÁMKY DVEŘÍ 15. pro 2008 23:51 #5413

kuba napsal: mám rozkuchlé celé dveře tak jestli chcete něco nafotit tak si napište, ale rychle protože potřebuji jezdit a se svázanýma dveřmi to dám tak max. zítra

na té fotečce, která tam je tak je ta část za kterou je ta pružinka vypadá to , že zevnitř je zlomená, ale musím to ještě vyčistit a asi nahradit jinou , budto na stejném místě nebo to de ještě jinak , snad to bude fungovat akorát je na prd, že je to celé nýtované, takže odvrtat a přenýtovat, uvidíme

to je koukám nemoc téček ten zámek, měl jsem stejný problém a zámek mě stál 150 na vrakáči je to pakárna rozebrat ten zámek a asi za tuto cenu to ani nemá cenu

T4 - ZÁMKY DVEŘÍ 17. pro 2008 00:04 #5443

• kuba
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 1
Zase taková hrůza rozebrat to nebylo, myslel sem , že to bude horší. Vyměnil sem pružinku a fachčí to vesele dál . Jenže sem zjistil, že mito při zamykání na dálkové dělá zase , ale tentokrát to bude asi nějaký spínač,kontakt nebo nevím co. Prosimvás nevíto co by to mohlo být.
t4 2,4d syncro

T4 - ZÁMKY DVEŘÍ 25. čec 2009 07:50 #20758

• Anonymous
  • Avatar uživatele Anonymous Autor tématu
  • Návštěvník
  • Návštěvník
David při naší cestě měl problém, že mu nezaskakovala zápatka v zámku, ktaže musel dveře na xktár zavírat.

Asi 5tý den je zavřel, ale už nejdou otevřít.
Zítra se mají vracet, tak mě poprosil, abych založil téma.

Centrál funguje, klika táhlem pohybuje, ale zámek nereaguje.

Nevíte někdo jak otevřít vrata, aniž by se museli zničit?
Má rozloženou postel, takže ani tapec nedostane ven, ale tím že problém je v zámku, který je z vnější strany dveří.

Na fotce je čirou náhodou vidět, jak david dveře zavřel naposledy.
Přílohy:

T4 - ZÁMKY DVEŘÍ 25. čec 2009 08:36 #20760

• jarek
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 6
Zadní madrace a deska postele se dá vyndat i zevnitř.Potom bych odšrouboval a vyndal prahovou kricí lištu co drží na 6ti šroubcích to jde zevnitř taky.Potom už jen povolit 2 šrouby co drží protikus zámku a dveře otevře bez jakékoliv destrukce \:D/ .Potom si už může povolit a sundat tapec OK!
D:_)1 T4 Multivan Atlantis 2,5TDI
D:_)1 T4 Multivan Atlantis 4WD 1:10 D:_)12
D:_)1 T5 Multivan Comfortline 2,5TDI
D:_)11 Pincek VFR 800-V4 VTEC prodaný :-(
Nějaké to Foto http://jarekv.rajce.idnes.cz/
Přílohy:

T4 - ZÁMKY DVEŘÍ 25. čec 2009 10:16 #20763

Přesně tak, takhle to bez problému atevře bez jakéhokoliv poškození . . 8-)
VW T4 syncro long multipřestavba - UKRADENO
ČEKÁM NA ZÁZRAK

T4 - ZÁMKY DVEŘÍ 25. čec 2009 13:39 #20764

• Ales-X
  • Moderator
  • Moderator
  • Obdržená poděkování 14
A já když se mě to stalo, to v Itálii na parkovišti otvíral že jsem sundal rámeček kliky, odšrouboval poutko na zavírání a tapec mírně odehnul, sikovkam nahmatal táhlo od zámku dírou po poutku a zatáhl, problém byl že jak vede táhlo od kliky k zámku tak na jedné straně je plastové šroubení na nastavení délky a to prasklo, asi bylo zkřehlé mrazem.

T4 - ZÁMKY DVEŘÍ 28. čec 2009 12:14 #20921

• boldor
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Díky, dneska se do toho pustím.
MultivanT4 111kW, MultivanT5 128kW, G1 bez střechy, typ1 1972 a CB900F Boldor

T4 - ZÁMKY DVEŘÍ 29. čec 2009 08:51 #20958

• boldor
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Otevřeno!
...prasklé plastové spolení táhla se západkou zámku.

K demontáži: černý plast nejde zevnitř vyndat (Multivan 2000, 7 šroubků), ale to nevadí, stačí posunovat do stran a na šrouby čepu se už dostane.
MultivanT4 111kW, MultivanT5 128kW, G1 bez střechy, typ1 1972 a CB900F Boldor

T4 - ZÁMKY DVEŘÍ 31. čec 2009 21:53 #21063

• Anonymous
  • Avatar uživatele Anonymous Autor tématu
  • Návštěvník
  • Návštěvník

Petula napsal: Čau,mě to dělalo to samé a nebylo to ani v el. a ani táhla,ale jakási malá pružinka(zlomená) v zámku ve dveřích a tak sem ho vyměnil a je to v pohodě. Stál tuším cca 700,- a to za to stálo,protože se mi tam dvakrát zamkly klíče :cry:

tak to sem rad ze to nase auto neni jediny:) se mi takhle zamklo v Nemecku, kdyz jsme vyrizovali prevozky, nastesti bylo pootevreny okno u ridice. Klicek byl jen jeden, ani si nechci predstavovat jak to mohlo dopadnout:D
takze vymenit celej zamek?

T4 - ZÁMKY DVEŘÍ 09. srp 2009 20:03 #21383

• Rob
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 0
k tématu zámek dveří sem nyní získal poznatek, že klíčemi od zapalování od mého Tčka (Caravelle, 91) odemču firemní Tčko (cca 98-2000 nevím přesně, má to ještě hranatý předek) i s centrálem.
Docela mě to překvapilo, to bych nečekal. :o
R
VW Transporter T4 2,5 TDI 75kW ACV '99 syncro long

T4 - ZÁMKY DVEŘÍ 17. pro 2009 15:57 #30761

Petula napsal: Čau,mě to dělalo to samé a nebylo to ani v el. a ani táhla,ale jakási malá pružinka(zlomená) v zámku ve dveřích a tak sem ho vyměnil a je to v pohodě. Stál tuším cca 700,- a to za to stálo,protože se mi tam dvakrát zamkly klíče :cry:

Mě zlobí to samí. Ale nemůžu tu pružinku ani celý zámek sehnat, tak kdyby snad někdo měl :)
Nebo, nenapádá vás, jak tu pružinku nahradit?
V tom autě si zamknul klíče mechanik ze servisu, který "to jel projet" a jako když je to synchro tak se chtěl otočit na kolejich. Jenže mi chybí kus kardanu, tak se tam někde šprajcnul a kdyš se šel podívat co proved-cvak a mobil mu zůstal uvnitř. Tak musel spátky stopem pro nářadí a auto nechal nastartovaný na přejezdu na kolejích. Ještě měl potom na mě blbý keci-blbec. Už jezdím do jinýho servisu.
Multivan 2,4D 95 Syncro

T4 - ZÁMKY DVEŘÍ 31. pro 2009 12:31 #32085

mam problem s vodicovymi dverami, vybral som klucku z vonkajsej strany a nemozem otvorit tie dvere a to je pruuuuser. poradte niekto ako to otvorit bez vyprostovacej techniky
predam diely na T4 2,4D 57kW LONG AAB

Vygenerováno za 0.243 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/