Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - ZÁMKY DVEŘÍ

T4 - ZÁMKY DVEŘÍ 11. úno 2011 15:41 #64434

Trochu nesouvisející dotaz, ale nevíte jestli se dají koupit kryty mechanismu zámku uvnitř dveří aby se auto nedalo vyháčkovat?
VW T5 2.5 TDi 96kW Long
VW T4 Karamela 2.5 TDi 75kW Long
Škoda Filc 1.3 MáloPlynu
VW Passat 1.9 TDi B3 Kombi

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - ZÁMKY DVEŘÍ 11. úno 2011 19:29 #64488

• Trcek
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 70
Ty bile plasty koupis ve VW a nebo tu nejake mam kdyz by jsi mel cestu okolo..
Vw LT 35 Karmann Missouri (barák na cestach)
Vw T3 syncro Bundeswehr Westfalia

Srazy ATC Karvanky Jihocesky T-club z.s.

T4 - ZÁMKY DVEŘÍ 16. kvě 2011 13:41 #73208

• James7
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 1
Mám k autu dva klíče s dálkou potom jeden obyč co je na fotce, ale ten nejde zasunout do žádnýho zámku? co to je zač:-)?
Přílohy:

T4 - ZÁMKY DVEŘÍ 25. říj 2011 15:21 #81811

• Idefix
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 3
Zdravim. Potřeboval bych poradit jak vyndat spínač ze zámku zadních dveří. Jde povytáhnout jen 3mm a dál už nejde. Nerad bych poškodil zámek. Díky
VW-Multivan Tim&Tom 75kW

Přílohy:

Naposledy změněno: od Idefix.

T4 - ZÁMKY DVEŘÍ 26. říj 2011 21:41 #81938

• Trcek
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 70
Musis strcit sroubovak k tomu plastu co to ovlada a vytahnout to....
Vw LT 35 Karmann Missouri (barák na cestach)
Vw T3 syncro Bundeswehr Westfalia

Srazy ATC Karvanky Jihocesky T-club z.s.

T4 - ZÁMKY DVEŘÍ 05. pro 2011 19:12 #84438

• Fuxxo
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
má niekto ešte tie strunky do zámku? Originál diel sa dá objednať, ale len s celým mechanizmom :D zatiaľ ešte nefetujem, aby som kvôli jednému rozpernému perku, kupoval celý zámok :) tak nájde sa u niekoho? alebo ak by to niekto našiel na ebay, tak by som poprosil link, lebo mne sa nejako nedarí...

Ďakujem
VW T4 Caravelle 2.5 TDI 111KW - Služobné
AUDI S3 8L Quattro, 1,8T 154KW, HDS, KAT OFF - pomaly opravujem po predchádzajucom majiteľovi
Praga V3S M2 - kamoška na všetko :)

T4 - ZÁMKY DVEŘÍ 05. pro 2011 20:05 #84441

• kunec
  • Moderator
  • Moderator
  • Obdržená poděkování 25
Tady pomůže spis nejaký vrakoviste. Zkus napsat třeba mašlovi

T4 - ZÁMKY DVEŘÍ 05. pro 2011 22:20 #84453

• Sali
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0

James7 napsal: Mám k autu dva klíče s dálkou potom jeden obyč co je na fotce, ale ten nejde zasunout do žádnýho zámku? co to je zač:-)?

Takove klice jsem mel u stare T3.
VW T4 long 75kw

VW Tpinkclub

T4 - ZÁMKY DVEŘÍ 07. pro 2011 12:29 #84535

• ellik
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Já jsem si ty pružinky vyráběl. V modelářských potřebách jsem koupil strunu o průměru tuším 0,8mm a z ní jsem na šroubovák navinul závit a konce ohnul podle původní pružinky a maká to už 2 roky. Někde tu na to bylo i téma (nebo možná na vwbusforum).

T4 - ZÁMKY DVEŘÍ 09. pro 2011 14:00 #84699

• Maršoun
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 30

Fuxxo napsal: má niekto ešte tie strunky do zámku? Originál diel sa dá objednať, ale len s celým mechanizmom :D zatiaľ ešte nefetujem, aby som kvôli jednému rozpernému perku, kupoval celý zámok :) tak nájde sa u niekoho? alebo ak by to niekto našiel na ebay, tak by som poprosil link, lebo mne sa nejako nedarí...

Ďakujem

Poptej se nněkde v servise kde dělaj plechařinu,pasujou třebas z Octávky, Golfa, atd... "pružinky".
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans

T4 - ZÁMKY DVEŘÍ 22. led 2012 21:24 #88877

• JarekBK
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 9
Čau prosím o radu na t4 na multivanu me vypadlo táhlo na otevreni zadnich dveří (kufru). A nemam tam zadní zamek. nevím jak to mam otevrít zadní tapec je šroubovan bokem tak že se tam sroubovakem nedostanu. neporadi nekdo ?nechci rozmlátit zadní tapec. dekuji :?
VW T5 2.5TDI 4motion

T4 - ZÁMKY DVEŘÍ 24. led 2012 15:33 #89072

• ellik
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Taky to už někdo řešil a to tak, že odšrouboval protikus zámku, co je uvnitř na podlaze.

T4 - ZÁMKY DVEŘÍ 13. kvě 2012 03:44 #97355

ahoj vwšem
chlapi nedrží mi u řidiče čudlík v horní poloze. Musím odemknout klíčkem přidržet a otevřít dveře . Potom klíček vyndám bouchnu dveřma- zavřu čudlík spadne dolů a cenrál se zavře. Není tam prsklé nějaké pérko či co?? Jak to odstranit???? Dík
VW Multivan 2.5 TDI 75Kw
Toyota Yaris 1.0 VVTi 50KW1999
Toyota Yaris Verso 1.3 VVTi 63KW 2000
Toyota Yaris 1.0 VVTi 50KW 2001 stříbrný

T4 - ZÁMKY DVEŘÍ 13. kvě 2012 09:15 #97359

• Maršoun
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 30
JJ prdla ti tam pružinka ;)
pročti si tohle vlákno...
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans

T4 - ZÁMKY DVEŘÍ 16. kvě 2012 18:44 #97562

Tak jsem se právě dodělal opravu toho zámku. Pružinka byla prasklá z boku protože už byla trochu ošoupaná. Pružinku mi vyrobil kamarád (raději i 2X do zásoby ;) ) a taky jí zakalil protože by to prý bez zakalení nebylo ono. Demontáž a montáž v pohodě měl jsem z toho trochu lufta ale je to důmyslně a logicky poskládáno tak bych řekl docela lehká oprava a to taky dík tomuto vláknu. DĚKUJI
VW Multivan 2.5 TDI 75Kw
Toyota Yaris 1.0 VVTi 50KW1999
Toyota Yaris Verso 1.3 VVTi 63KW 2000
Toyota Yaris 1.0 VVTi 50KW 2001 stříbrný

Vygenerováno za 0.214 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/