Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - ZÁMKY DVEŘÍ

T4 - ZÁMKY DVEŘÍ 06. kvě 2013 17:21 #120158

• Maršoun
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 30
Aretační pružinka se používá i u škodováckejch zámků. Jukni někde na vrakáč, nebo k někomu kdo dělá klempířskou... Zámků s touto pružinkou je mraky, stačí jen hledat... Vyháčkovat T4? Nejsou snadnější způsoby jak se do ní dostat? :-)
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - ZÁMKY DVEŘÍ 06. kvě 2013 18:16 #120163

• hamlet
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 14
Ja jiné neznam. Zamky mam zaslepene . Klidne posli SZ.

T4 - ZÁMKY DVEŘÍ 07. kvě 2013 06:51 #120194

• Trcek
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 70
Zamek kdyztak mam.
Vw LT 35 Karmann Missouri (barák na cestach)
Vw T3 syncro Bundeswehr Westfalia

Srazy ATC Karvanky Jihocesky T-club z.s.

T4 - ZÁMKY DVEŘÍ 08. srp 2013 02:24 #125227

• Propos
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 2
AHOJ !! Mám prosím dotaz. Mám problém s dveřmi spolujedce..zamykání začalo jít postupně lehčeji a lehčeji, až se teď dokonce stává, že se auto zamkne při otevření klikou. A čudl na zamykání jde taky strašně lehko. Něco je tam asi vyběhanýho, co by to mohlo být ? předem děkuji za odpověď a omlouvám se, jestli se to tu už řešilo, ale nenašel jsem nic.

T4 - ZÁMKY DVEŘÍ 08. srp 2013 08:53 #125231

• Maršoun
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 30
Příspěvek jsem ti přesunul do vlákna dveřních zámků, protože ti nejspíš praskla aretační pružinka táhla. Projdi si toto vlákno. ;-)

T4 - ZÁMKY DVEŘÍ 08. srp 2013 11:00 #125234

• Propos
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 2
Tak to sem dobrej hňup. Děkuju mnohokrát a jdu se kouknout na pružinu :)

T4 - ZÁMKY DVEŘÍ 08. srp 2013 12:40 #125238

• Maršoun
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 30
V poho :cheers:

T4 - ZÁMKY DVEŘÍ 18. zář 2013 20:37 #126803

Ahoj.
Mám problém rozpadl se mi zámek zadních dvojkřídlích dveří. jednu půlku jsem stratil po ceste a ta druhá zůstala uvnitř.
Dá se objednat origo podle vinka aby mi to pasovalo na klíč?
A hlavně ta cena?

T4 - ZÁMKY DVEŘÍ 19. zář 2013 11:47 #126833

• kunec
  • Moderator
  • Moderator
  • Obdržená poděkování 25
Zamek se na klic da poskladat

Sent from my iPad using Tapatalk HD

T4 - ZÁMKY DVEŘÍ 19. zář 2013 20:18 #126855

Za kolik a kde ho koupim?
A nastavení zvládnu sám?
ještě jeden dotaz. Mám jen jeden klíč a není v moc dobrém stavu je dost na víšku ošoupaný. Když si ho objednám podle vinka, bude mi to chodit v těch zámkách. Přece jen některé ty stavítka v nich už ce moc nehejbou.

T4 - ZÁMKY DVEŘÍ 26. led 2014 08:17 #133758

• Risa
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj kluci,
mam trochu problem s dverma u spolujezdce…
Neco se uvolnilo a jdou hodne spatne zavirat-musim s tim hodne trisknout aby to zustalo zavrene. Nemate nekdo radu, co na me vyskoci, az to rozeberu?? Popripade s cim pocitat na vymenu?
Diky

Odesláno z mého GT-P7510 pomocí Tapatalk

T4 - ZÁMKY DVEŘÍ 26. led 2014 08:23 #133759

• Trcek
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 70
Mas zrejmne ulimene perko v zamku nebo jen zamrzle. Zkus to nejdriv namazat.

Odesláno z mého GT-I9505 pomocí Tapatalk
Vw LT 35 Karmann Missouri (barák na cestach)
Vw T3 syncro Bundeswehr Westfalia

Srazy ATC Karvanky Jihocesky T-club z.s.

T4 - ZÁMKY DVEŘÍ 26. led 2014 09:30 #133760

• Risa
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Mrnku na to diky.
Snad mi u toho neumrznou kou… .ruce.

Odesláno z mého GT-P7510 pomocí Tapatalk

T4 - ZÁMKY DVEŘÍ 24. bře 2014 09:26 #137454

Ahojte. Chci se zeptat jestli někdo nezkoušel nasochat do T4 vložky zámku z Octavie I. Jde o to, že mám v garáži kompletní sadu a na mé T4 mi zůstala už jen vložka u spolujezdce. Přijdou mi dost velký, tak než se do toho začnu pouštět. IMMO není problém, spíš mechanická stránka. Díky.
VW CARAVELLE 1997, 2,5TDi 75kW ACV, 9míst

T4 - ZÁMEK ZADNÍCH DVEŘÍ 30. čec 2014 12:30 #142559

Zdravím Vás, pánové. Měl bych dotaz ohledně nefunkčního zámku zadních dveří u mýho T4 multivan 2.5 tdi, z roku 96. Moje drahá polovička ve snaze dostat se do vnitřku auta zadními dveřmi nejspíše přetrhla nějakou pružinku v zámku a dveře od té doby nejdou otevřít. Klika venku je úplně volná a klíčem v zámku nejde otočit. Jediná varianta teda asi je dostat se tam vnitřkem, ale tam mi zas překaží tapicírák, kterej se mi povedlo povolit jen nahoře u skla, dole a po stranách ho drží málo místa kvůli zavřeným dveřím... má někdo zkušenosti, jak se k zámku dostat? řezání tapicíráku bych si nechaljako poslední variantu, jestli to pude jinak. předem díky za tipy..

Vygenerováno za 0.213 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/