Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2

Téma: T4 - Plynové vzpěry 5.dveří?

T4 - Plynové vzpěry 5.dveří? 06. bře 2014 05:34 #136450

  • celer
  • Avatar uživatele celer
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 95
  • Obdržená poděkování 0
Po montáži držáku na kola na 5. dveře jsem musel vyměnit vzpěry - padaly dveře. Koupil jsem v Auto Kelly vzpěry s výstupním tlakem 910N - dveře krásně drží i s nosičem, zavírat jdou na pohodu - prostě krása.
Multivan Atlantis 2,5 TDI 111 kW 2001
Opel Zafira 2,21 A/T,
Gilera Fuoco 500 ie

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - Plynové vzpěry 5.dveří? 24. úno 2018 11:44 #182391

  • CZBios
  • Avatar uživatele CZBios
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 23
  • Obdržená poděkování 2
Ahoj, právě jsem udělal stejně jako kolega přede mnou. Za 917 Kč / pár vzpěry starline z autokelly. 910N. V mrazu nevzpiraji příliš, ale drží. Jsem spokojen. V létě jsem zvědav zda těch 910N nebude moc (nevozim tam kola).

Odkaz na kus, který jsem koupil..
www.autokelly.cz/Product/42-36-808/3084036
Poděkovali: dave_award

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - Plynové vzpěry 5.dveří? 08. pro 2019 21:59 #195559

  • Maaty
  • Avatar uživatele Maaty
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 2
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj busaři,
koupili jsme naší první T4 syncro a na pátých dveřích jsou vzpěry 1100N a je na nich namotovaná rezerva. Ta rezerva je dosti těžká a teď v zimě to prostě nedrží vůbec nahoře. Přemýšlím že dáme silnější. Na krámě se vzpěrami mi řekli že 1100N je maximum pro válec průměr 22mm a že by jsme tam museli dát jedině 28mm válec, který se dělá v silovém rozpětí 500-2100N. Zkoušeli jsme, že i ten širší válec by tam měl pasovat. Ale poraďte co za sílu aby to uzvedlo i tu rezervu ?
Díky Matěj

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - Plynové vzpěry 5.dveří? 25. pro 2019 18:45 #195743

  • Maaty
  • Avatar uživatele Maaty
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 2
  • Obdržená poděkování 0
Tak jsem to vyřešil. Dal jsem tam o 200N silnější vzpěry a funguje to krásně. Zvedá to bezproblému i v zimě celé dveře i s rezervním kolem vzadu na dveřích. Dal jsem tam vzpěry o síle 1300N akorát měli trochu větší kuličky na ukotvení tak jsme museli upravit díl přišroubovaný k autu. To trvalo asi půl hodiny. Odvrtat malé kuličky a dát tam velké na matku. Jinak na dveřích tam byl stejný zavit pro malé i velké takže tam to stačilo vyšroubovat a našroubovat. Průměr válce máme tedy 28mm oproti předchozím 22mm a pasuje to tam krásně.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Maaty.
  • Strana:
  • 1
  • 2
Vygenerováno za 0.204 sekund

Login