Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - STŘEŠNÍ OKNO - "ŠÍBR"

T4 - STŘEŠNÍ OKNO - "ŠÍBR" 29. dub 2017 19:32 #176260

• Vit5
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 39
Ahoj,zkus se podívat na gumex.cz,vyrábějí z gumy spoustu věcí
Caravelle T5 128 kW 4Motion
VW T4 2,5TDI bus prodáno snad do dorých rukou
Tenére 2011 :-) ji
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

T4 - STŘEŠNÍ OKNO - "ŠÍBR" 31. kvě 2017 21:06 #177283

• Bag
  • Uživatel
Hola,
je celkem jisté, že budu dávat šíbr. Máte někdo prosím zkušenost s jeho umístěním v zadní části vozu po stránce větrání? Celé to plánuji pouze z toho důvodu, že zadní část vozu je za jízdy nevětratelná. Zlepší se to? Zlepší se to i vpředu? Díky, hola, B.

T4 - STŘEŠNÍ OKNO - "ŠÍBR" 01. čen 2017 06:34 #177301

• Vit5
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 39
Ahoj,dával sem střešní okno za první hrb na střeše a docela to funguje,otevřu do první pozice,to je otevřený jako klasický střešní okno a okýnko buď u sebe nebo u spolujezdce a krásně se to v autě zatočí a je všude dobře,na obě pootevřený to nefunguje.

Pozor si dej na velikost okna,protože ty hrby na střeše jsou docela blízko u sebe,tak aby se vešlo.
Caravelle T5 128 kW 4Motion
VW T4 2,5TDI bus prodáno snad do dorých rukou
Tenére 2011 :-) ji

T4 - STŘEŠNÍ OKNO - "ŠÍBR" 01. čen 2017 11:51 #177318

• Bag
  • Uživatel
Díky za odpověď.
Okno koupený už mám. Kupoval jsem ho s tím, že ho dám do předposlední mezery mezi hrby a bude tak lépe větrat zadní prostor, který nemá jak jinak. Zejména za jízdy, neboť když stojím, umím zamknout pootevřená zadní vrata, čímž k větrání dochází. Za jízdy tam ale nefoukne ani vánek a tak jsem chtěl vědět, zda to bude autem protahovat i když bude okno ve střeše vzadu. Po technické stránce si poradím jak s dírou, tak s suplováním ovládání okna vpředu.

T4 - STŘEŠNÍ OKNO - "ŠÍBR" 01. čen 2017 22:02 #177335

• TK
  • NYNÍ ONLINE
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 34
Kupoval jsi nové okno ? Případně jaké a kde ?
Fiat Ducato Panorama 2,3 109 kW
T4 75 kW Multivan - powered by Dieselpower - 100 kW
Knaus Eurostar 500 TF
Škoda Fabia RS 216 PS - soutěžní speciál - HW - Král rallye team + SW - Dieselpower - prodáno :-(

T4 - STŘEŠNÍ OKNO - "ŠÍBR" 01. čen 2017 23:39 #177339

• Bag
  • Uživatel
Ano, nové na ebay.
Webasto hollandia 300. Musím při této příležitosti zmínit, že celá komunikace ohledně českého Webasta je jedna velká tragedie. Tohle okno mají sice na webovkách ale již se nevyrábí a je v ČR nesehnatelné. Tenhle detail nevykomunikovali s jejich dealery (kterých je btw. ani ne polovina z těch, co mají na stránkách jako dealery). V plánech k montáži okna jsou věcné chyby a nepřesnosti. Něco ve výrobě se změnilo ale už se to nedozvěděl pracovník, který tiskne manuál. Když jsem se snažil v Čechách dovolat přímo do fabriky na okna, nedostanete se přes vrátnou - hlídací pes, který má zakázáno spojovat kohokoli, koho nezná. Abych to shrnul, 2 měsíce jsem se tu to okno snažil koupit. Nakonec jsem ho v pátek nechal objednat v Německu a v úterý ho měl doma a dneska už si šíbruje....
S jinými střešními okny to ale není o moc jiné. Něco dohledat........

T4 - STŘEŠNÍ OKNO - "ŠÍBR" 14. kvě 2018 15:05 #184773

• KáHá
  • Uživatel
ahoj, nemáte někdo plánek střechy po odstrojení (T4)? chytře jsem si obložila vnitřek palubkama, takže teď nevím, kam se střešním oknem :))) Díky moc!

T4 - STŘEŠNÍ OKNO - "ŠÍBR" 15. bře 2019 21:42 #191177

• Wolfi
  • Uživatel
Poznáte někdo takhle podle fotky jaké mám okno, respektive jaké těsnění do něj mám shánět?
IMG_20190315_172001.jpg

IMG_20190315_161244.jpg
Multivan T4 syncro AXL 2,5 TDI 96kw

T4 - STŘEŠNÍ OKNO - "ŠÍBR" 17. bře 2019 07:53 #191195

• edyedward
  • Uživatel
To ti řeknu celkem přesně, mám stejné okno. Gumové těsnění je pevnou součástí vrchního rámu okna díl č. 703 877 611 A.
Když jsem sháněl tak jedině v originále a to za přibližně 15tis.
Nakonec jsem šel cestou glycerinu na oživení pryže. Těsnění pořádně očisti po celém obvodu hlavne si nadzvedni i ten břit a vyčisti pod ním. Pak zkus ten glycerin. Několikrát jsem natřel štětečkem i pod ten břit a nechal vsáknout/zaschnout. Světě div se po několika použití to pomohlo, guma se oživila, a ten těsnící břit se jakoby postavil proti sklu. Hlavně je potřeba to jednou nebo dvakrát za rok vzít a pak to funguje
Vygenerováno za 0.200 sekund

Login