Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - STŘEŠNÍ OKNO - "ŠÍBR"

T4 - STŘEŠNÍ OKNO - "ŠÍBR" 08. dub 2012 00:07 #95803

• philip
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 0
Diky za info ja bych to asi stejne nelepil kvuli demontazi nebo oprave nebo co ja vim se jeste muze stat.Jinak jsem dneska sundal sklo z toho sibru vypucoval tesneni a poradne namazal Gumifitem z wurthu tak doufam ze to k necemu bylo.
Multivan 2,5 TDI+ - rodinný wagen
BMW R1100GS - na cestu necestu

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - STŘEŠNÍ OKNO - "ŠÍBR" 07. úno 2013 15:16 #113153

• Idefix
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 3
Tak jsem tu po roce nazpět :oops: a tentokrát už rozhodnutý řezat do auta.
Mohl by se někdo kouknout jestli je to všechno co k montáži střešního okna potřebuji a zda je cena 5000Kč Ok nebo se to dá sehnat levněji?
Díky D:_)23
VW-Multivan Tim&Tom 75kW

Přílohy:

T4 - STŘEŠNÍ OKNO - "ŠÍBR" 07. úno 2013 16:05 #113154

• kunec
  • Člen clubu 2016
  • Člen clubu 2016
  • Obdržená poděkování 25
já bych to tam nedával vůbec, časem ti tam poteče

T4 - STŘEŠNÍ OKNO - "ŠÍBR" 07. úno 2013 16:21 #113156

• philip
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 0
Ja ho tam nacpal skoro pred rokem a od stejneho dodavatele jako mas na fotkach za stejnou cenu 5000 Kč a hlavně byli k tomu všechny šroubky atd. krom kabliku ke svetlu ale ten se da v klidu udelat.Jinak ta cena je v pohode sibry se daji sehnat i levneji ale bez origo stropnice coz je ta nejdrazssi cast soupravy a je chtel origo sibr tak jsem do nej sel.Co se tyce montaze tak za sobotu se to da v klidu zmaknout.
Multivan 2,5 TDI+ - rodinný wagen
BMW R1100GS - na cestu necestu

T4 - STŘEŠNÍ OKNO - "ŠÍBR" 07. úno 2013 16:49 #113158

• Idefix
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 3
Pánové děkuji D:_)10 zítra jdu nakupovat D:_)23 .
VW-Multivan Tim&Tom 75kW

T4 - STŘEŠNÍ OKNO - "ŠÍBR" 07. úno 2013 17:35 #113162

• Maršoun
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 27
Kdybych ti do toho mohl kecat. Tak se na to vyprdni a šíbr prodej... ;)
Origo šíbr neni moc zdařilej, sice dobře těsní, ale nemá odtok, jak ho zapomeneš pootevřenej, tak je vymalováno a po zabrždění budeš mít ze světýlka akvarko, hrká, vrže, před slunce neochrání a v zimě jím uniká teplo... D:_)14
Prostě úúúúplně zbytečná masírka. D:_)17
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans

T4 - STŘEŠNÍ OKNO - "ŠÍBR" 07. úno 2013 17:50 #113163

• Idefix
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 3
Tak a jsem zase tam, kde jsem byl :-k . Toho, že bych zapomněl okno zavřít při dešti se nabojím páč za deště nevyjíždím z garáže :-" toho úniku tepla v zimě také ne, protože až na malé vyjímky auto celou zimu chrní v teple, ale to slunce a hrkání jak píšeš mě trochu děsí D:_)14 D:_)14 D:_)14
VW-Multivan Tim&Tom 75kW

T4 - STŘEŠNÍ OKNO - "ŠÍBR" 07. úno 2013 18:24 #113164

• Maršoun
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 27
Před sluncem si polepíš sklo nějakou kvalitní tmavou folií asi tak jako všichni. ;)
Šíbr je pecka když zaleze slunce a je veku teplo, jinak je úplně k ničemu.

T4 - STŘEŠNÍ OKNO - "ŠÍBR" 08. úno 2013 11:53 #113180

Abych přidal taky názor do mlýna

Už jsem měl šíbr sehnaný, ten samý co zde pověsil Idefix

S tím že ho tam na jaře taky šoupnu. hrozně se mi vždy šíbry líbily a je to asi taková moje úchylka.

Ovšem po pár zkušenostech majitelů (zejména špatných) jak zde píší clubáci (zatékání, vrzání, v zimě problémy, zapomeneš zavřít atd . jsem se taky rozhodl že D:_)17 a od šíbru jsem upustil taky. (ale furt mě to žere :mrgreen: ) ale to by musel bejt ten velkej s odtokama...no zkrátka sem to už asi překous a v mém téčku nakonec nebude :-k

Takže plně chápu tvé neustálé váhání, měl jsem to taky tak ;)

(edit-já ho chtěl hlavně že nemám klimu-v tvém případě bych se na to :-AD(A určitě)
Vw T4 Transporter 2.5tdi ACV 97
Yamaha YZ 125 06

T4 - STŘEŠNÍ OKNO - "ŠÍBR" 13. úno 2013 12:28 #113493

• Idefix
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 3
Tak kdopak si na aukru udělal radost za mě D:_)14
VW-Multivan Tim&Tom 75kW

T4 - STŘEŠNÍ OKNO - "ŠÍBR" 13. úno 2013 13:42 #113499

• Maršoun
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 27
Copak? :-)

T4 - STŘEŠNÍ OKNO - "ŠÍBR" 13. úno 2013 14:00 #113501

• kunec
  • Člen clubu 2016
  • Člen clubu 2016
  • Obdržená poděkování 25
buď rád, bude se s tím vztekat někdo jiný D:_)19

T4 - STŘEŠNÍ OKNO - "ŠÍBR" 13. úno 2013 14:21 #113504

:D viz Kunec

chtěl jsem napsat to samý

za 5000 máš nafty ;)
Vw T4 Transporter 2.5tdi ACV 97
Yamaha YZ 125 06

T4 - STŘEŠNÍ OKNO - "ŠÍBR" 13. úno 2013 15:48 #113512

• Idefix
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 3
Než sem se rozhoupal tak byl fuč, ale nevadí počkám si na další \:D/
Tento týden mám stejně pechfógla, na ebay jsem propásl kola na téčko za 150EUR D:_)14 D:_)14 viz foto.
VW-Multivan Tim&Tom 75kW

Přílohy:

T4 - STŘEŠNÍ OKNO - "ŠÍBR" 28. dub 2013 15:25 #119654

Ahoj.
Mám origo velký šíbr na T4 Multivan rv 1995. Otvírá se v pohodě, ale při zavírání mu musím pomoci. Díval jsem se do vodících drážek a vypadá že jsou tam prasklá nějaká pérka. Nechá se to někde sehnat, lépe uměl by to někdo opravit. Nebo aspoň nějak poradit.
Díky Pumpař :help

Vygenerováno za 0.232 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/