Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2
  • 3

Téma: T4 - BEZPEČNOSTNÍ PÁSY

BEZPEČNOSTNÍ PÁSY 28. lis 2009 21:31 #28733

• tobartovi
  • Avatar uživatele tobartovi Autor tématu
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj,

když se mi před měsícem pokusili ukrást naše auto a po neúspěchu ho alespoň vykradli, myslel jsem si, že největší škodou bude ukradená dětská autosedačka.
Pak se ovšem ukázalo že to bude spíš bezpečnostní pás, který ten zloděj přeřízl, aby se nemusel pachtit s odpoutáváním té autosedačky.

Krom toho, že výměna toho pásu obnáší odmontování skoro půlky tapecírunku celého auta, se ukázalo, že oříškem bude ten pás vůbec sehnat.

Zkoušel jsem pár vrakovišť a bez úspěchu. Nový stojí ten pás 4500kc coz kdyz mi rekli jsem malem omdlel. Na to nemám v současnosti ani fondy, ani svědomí to zaplatit.

Tudíž se na vás obracím s prosbou o pomoc jakkoliv se dostat k LEVÉMU ZADNÍMU BEZPEČNOSTNÍMU PÁSU NA T4 MULTIVAN (99).

Specialita toho pásu je ta, že má k tomu středovému upínacímu oku připevněný takový asi 20cm dlouhý a 5cm široký ocelový pásek, který výsledně vysí připevněný ve stropě vedle zadního bočního okna skrytý v takovém tom černém plastovém krytu.

Budu vděčný za jakoukoliv radu.

Díky, Tomáš
tobartovi@gmail.com

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

BEZPEČNOSTNÍ PÁSY 28. lis 2009 21:50 #28739

• Trcek
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 69
Pasy jsou stejne, ten plast z toho sundas, mas stribrny nebo cerny??? Jinak od toho je inzerce :-) Kdyztak pasy mam :-)
Vw LT 35 Karmann Missouri (barák na cestach)
Vw T3 syncro Bundeswehr Westfalia

Srazy ATC Karvanky Jihocesky T-club z.s.

BEZPEČNOSTNÍ PÁSY 25. kvě 2010 10:06 #43104

• vpa
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Zdravím chtěl jsem se zeptat zda pásy které mají pyrotechnicke predpinace po odpalení fungují normálně dál a jak poznám ze jsou ty pyrotechnicke patrony funkcni a nebo taky vystřelené.
Díky Víta

BEZPEČNOSTNÍ PÁSY 25. kvě 2010 18:28 #43142

• Trcek
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 69
Pokud jsou vystrelene tak to poznas ze vubec nenaviji, ta patrona funguje tak ze ti pas pritahne a zustrane sekly...

BEZPEČNOSTNÍ PÁSY 30. kvě 2010 19:39 #43473

Když už jsme u těch bezpečnostních pásů - nemáte někdo nějakou radu, jak zlepšit navíjení u starších pásů (bez pyrotechniky) - teda kromě výměny, že ano :mrgreen:

Díky všem za podnětné rady...

BEZPEČNOSTNÍ PÁSY 09. úno 2011 10:50 #63995

• xciko
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 2
Na několika pásech mi chybí plastová zarážka zamezující sklouznutí pásového zámku (respektive té části co se do zámku strká) až na zem. Je to sice drobnost, ale někdy to dost obtěžuje :roll: .

Nevíte, zda se to dá sehnat či nějak jednoduše nahradit?
T5 Caravelle Long, 75kW, 2006[/color]

BEZPEČNOSTNÍ PÁSY 09. úno 2011 15:41 #64008

• kunec
  • Člen clubu 2016
  • Člen clubu 2016
  • Obdržená poděkování 25
klepl bych tam druk

BEZPEČNOSTNÍ PÁSY 10. úno 2011 00:07 #64097

druk? co to je? #-o
Toho času bez Téčka....čekatel

VW Sharan 1,9 TDI PD - Kindertransporter - nesnáším ho
BMW 318 TDS - VW z Mnichova
Volvo FH 13 Sattelzug, druhé bydliště - jen T4 je lepší

BEZPEČNOSTNÍ PÁSY 10. úno 2011 00:53 #64104

• mašlo
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 8
za 1.druk tam nedavej a navic taky nevim co to je
ten maly plastik je stejny snad na všech koncernovych autech tak šup na vrakač. ja tu sice neco mam ale i s pasama. navijeni časem se unavi a pasy nejdou śamy navinout!!!! to řešim snad na všech autech do roku 97 a patrona pokud vystřeli stahne pas spět a pak se blokne na furt.již nema cenu opravovat.mimochodem testovaci zařizeni na funkci bezpečnostnich pasu pro MB vyvijel kamarad z prumky.Tak jsem byl při par testovasich testech v ov.
maly servis pro VW T4 a T5, pujčovna transporter 8+1 T4
prodej dilu nových i starších T4 a T5
"pohřebiště" T4 a T5[/b]
multivan@seznam.cz
tel NOVÝ TELEFON 773 630 590
OSTRAVA !!!
Nečlen clubu
www.Transporterpujcovna.cz

BEZPEČNOSTNÍ PÁSY 10. úno 2011 08:40 #64116

• xciko
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 2
Taky jsem nevěděl, co to je druk, takže mi pomohl až internet D:_)8 : "patentní stiskací knoflík".

Nevím, jak je to dělané v originále, ale pro druk bude každopádně třeba pás propíchnout. Ale jeho pevnost by to asi ohrozit nemělo, bodec projede materiálem bez porušení vláken, myslím.

BEZPEČNOSTNÍ PÁSY 10. úno 2011 21:04 #64305

• Trcek
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 69
Ten plastovy cudlik je take skrz pas...

BEZPEČNOSTNÍ PÁSY 10. úno 2011 21:39 #64333

• paja
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 3
jj,musel jsem ho vyndat kvůli dětské sedačce.....
VW T4 multivan 2.5 TDI 75 kw
felicia kombi 1.9 D

BEZPEČNOSTNÍ PÁSY 11. úno 2011 19:28 #64487

• Trcek
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 69
A me tam chybi na prostrednim pasu a mlademu se pro ten zacvak spatne saha kdyz mu sjede az na zem :-(

BEZPEČNOSTNÍ PÁSY 12. úno 2011 18:23 #64583

• xciko
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 2
Včera jsem byl v galanterii (dokonce ve dvou :shock: ), ale žádný vhodný druk tak neměli ... Takže asi zbývá jen ten vrakáč. Otázka je, jak moc dobře "to" půjde z toho pásu sundat, aniž bych "to" poškodil :?

BEZPEČNOSTNÍ PÁSY 12. úno 2011 19:22 #64589

• JaM
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 52
Já nějaké sedlářské nýtky - to je ten správný výraz na to, co potřebuješ mám, tak Ti, pokud je doma najdu, zítra nějaký přivezu :D
Syncrolong poloplech+ tažná tyč
Bílá welryba T4 highlong na práci
T5 2,5TDI 96kW prodáno
Syncrovella prodáno
Smažkobus 2,4D kastle po smrti, motor jede dál...
tel:777171480

• Strana:
  • 1
  • 2
  • 3
Vygenerováno za 0.221 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/