Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

Téma: T4 skříň - zrcátko

T4 skříň - zrcátko 20. říj 2016 12:59 #171131

• Mikema
  • Avatar uživatele Mikema Autor tématu
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 5
Zdravím,
mám T4 skříň (pouze kabina a vzadu nákladový prostor oddělen přepážkou karoserie s pevným oknem do nákladového prostoru). Problém co řeším je, že pokud couvám např do silnice, tak z místa řidiče není vidět doprava jestli tam jede auto či ne :( (skříň má okna pouze v zadních dveřích, potřeboval bych okno v šoupačkách, abych viděl, ale tam není).
Napadlo mě to řešit nějakým přídavným zrcátkem, něco jako jsou zrcátka na hlídání mrtvého úhlu nebo klidně něco na přísavku dovnitř, je mi to jedno.
Řešil jste to někdo nebo nematé někdo zkušenost co tam dát ? Ty nalepovací zrcátka na hlídání mrtvého úhlu jsou předpokládám moc malá a nejsou nastavitelná, takže to je asi k ničem ?

Na fotce je vidět ta pravá strana - jedná se o foto z www, nicméně z místa řidiče není vidět při couvání doprava, jelikož není v šoupačkách okno - toto mám namysli
VW T4 2,4D syncro 57kW rok 1998
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Re:T4 skříň - zrcátko 20. říj 2016 14:13 #171136

Vyřešil jsem to couvací kamerou, kterou mám na horní hraně zadního okna, které je jinak zaslepené. V celoplechu by nebyl problém ji zabudovat do karoserie, nebo nahoru na dveře. Skvěle nahrazuje zpětné zrcátko, jen s větším rozhledem. Mám jí udělanou, abych jí měl zaplou kdy chci, ne jen při zařazené zpátečce. Ta couvací kamera má velké úhly i do stran, takže pomáhá i při vycouvávání tam, kde z místa řidiče nevidím.

Naposledy změněno: od LadislavK.

Re:T4 skříň - zrcátko 20. říj 2016 14:35 #171138

• Mikema
  • Avatar uživatele Mikema Autor tématu
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 5
Nad tím jsem také přemýšlel, ale na kolik to přijde ?
Co jsi pořídil ?
VW T4 2,4D syncro 57kW rok 1998

Re:T4 skříň - zrcátko 21. říj 2016 01:33 #171174

Psal jsem to už někde v jiném vlákně - z ebay jsem kamerku i display pořídil bohatě do tisícikoruny. Původně jsem objednal display zabudovaný do zpětného zrcátka, ale to mi nevyhovovalo, mžourat na display proti světlu předního okna. Tak jsem to vykuchal, na 3D tiskárně si vytisknul rámeček s redukcí do palubky a zabudoval do ní. Rychle se na to zvyká - žádný mrtvý úhel a máš perfektní přehled, co se děje za autem.

• Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.241 sekund

Login