Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Jak na opravu?

Jak na opravu? 30. říj 2019 15:16 #195054

• Filahrdina
  • Uživatel
Ahoj, prosím o radu, pustil jsem se do renovace T3. Vše jsem odstrojil abych zhistil jak je na tom karoserie a teď bych od zkušenejších rád věděl jak by řešili poškození viz obrázky. Tzn. koroze v kapsách v zadní části a zhnilá horní lišta (po tom co jsem sundal střechu, je to westfalie). Jsem v tomto oboru úplný amatér a zajímá mne zda se tyhle části dají koupit (tudíž by bylo na místě úplná výměna( či to nechat vyvařit, vypískovat,..? Díky za každý názor Filip
Přílohy:
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Jak na opravu? 31. říj 2019 10:20 #195068

• covex
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 12
No pokud ses v tom amater, tak musis dlouho hledat a premlouvat nejakeho autoklempire, normalne se do toho ale nikomu moc chtit nebude, protoze lepsi zakazky jsou bouracky (nejlip pres pojistovnu). Existuji specializovane klempirny na veterany, ale tam zase potrebujes rozbit velky prasatko a stejne se nacekas. Co se tyce techniky opravy tak z fotek tezko soudit, ale prvni co tak bych zkusil sehnat jinou strechu, jestli to je jako dil ti rekne klempir. Stejne se to ale bude muset cele vyrezat (pokud nejsou dily, vymodelovat z plechu) a svarit. Bohuzel zadny nove delany svar nevydrzi nerezavet dlouho. Jakmile se totiz plech vyhreje je nachylnejsi na korozi. I kdyz to vybrousis, zakytujes a pretres... svary je jeste mozne cinovat, ale najit nekoho kdo to dela ze... Technik a narozu je spousta. Opiskovani ti pomuze zbavit se koroze, ale vylezou diry, stejne se to bude muset odriznout az na zdravy material, v tomto pripade nevidim prilis smysl, piskovat ma smysl jednotlive dily, holou karoserii atd. Opiskovany je holy kov, rychle koroduje, takze se musi pracovat rychle (ne ze to opiskujes a na mesic strcis do garaze)...
VW T5 2.5TDI 128kW BPC 7HM 2008 4motion Multivan Seikel
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Vygenerováno za 0.186 sekund

Login