Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - sedačky

T4 - sedačky 07. říj 2012 23:25 #104739

slavihen: to je zajímavý nápad, co všechno musíš montovat? Jinak pokud budeš mít pásy na všech sedadlech, neměl by být s PČR problém, ale na STK bych radši všechno vrátil do normálu :)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - sedačky 08. říj 2012 07:40 #104744

Píšeš, že nechceš přijít o počet sedadel. Takže chceš otočit druhou řadu komplet? Tzn. dvojku a jedničku proti směru jízdy? Jak pro ně ukotvíš bezp. pásy? Když by jsi šel cestou origo sedaček pro to určený co mají i pásy asi bych v tom problém neviděl ale otočit celou "trojku" no nevím. Ještě jsem to neviděl. Podle mě to kloudně ani nejde abys zachoval pro všechny sedačky funkční pásy... Druhá věc je, že z výroby byly vždy pouze dvě samostatný sedadla proti směru jízdy ať už pevný a nebo v posuvných kolejnicích.
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)

T4 - sedačky 08. říj 2012 23:15 #104772

Jak jsem psal technicky pro mě není problém ukotvit sedačky a pásy. Několikráte jsem musel u závodních aut montovat anatomický sedáky, což znamená pořád jiný auto.Aa když už se sešli dvě stejný auta, zas byli jiný sedačky. A o pásech nemluvě co auto, to jiný druh kotvení a úprav. S tím už problém nemám. Ale je rozdíl funkčnost a bezpečnost u sic homologovanýho, ale soutěžního auta. A papírově u civilního auta.
Není problém tam vrazit dvě sedačky, nebo jeden dvojsedák jako u multivanu, ale přišel bych o jedno místo a to se mi nechce. Pro mě není problém tam vrazit trojku i s pásy. Ale zjišťuju jestli někdo nemá nějaké rady či zkušenosti jak to mít ofiko v cajku. (sanitky mají také uspořádání každá jiné a taky to jde)

T4 - sedačky 09. říj 2012 07:11 #104773

No jak už jsem psal, když každej technik na STK bude pravděpadobně vědět, že se celá trojka v protisměru nedělala tak dle mě s tím bude velkej problém až otevřeš šoupačky a uvidí to...Technicky je možný vše, to víme ale papírově a legální cestou tohle určitě nikdo nepodepíše.
Jedině zachovat vše původní včetně pásů a na stk to dávat na svoje místo a na provoz používat to dodělaný...
Audi Wheel Man 8-)

T4 - sedačky 09. říj 2012 15:13 #104784

Díky z aradu, problém je pro mě jen, jak se s Maršounem spojit ... nemám na něj žádný kontakt a v adresáři ani on žádný nemá - nejspíš ho moc lidí otravovalo o radu :-)

T4 - sedačky 10. říj 2012 10:56 #104818

• AlesB
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
ještě se mi nestalo, aby mi na STK koukali na sedadla.........až na jednoho blbce, který měl hroznej problém z toho, kde mám devátý sedadlo,když jich mám v TP psaných 9 a nenechal si vysvětlit ani od vlastního kolegy, že je to jedno, že můžu přijet třeba i s pěti sedadly.

T4 - sedačky 10. říj 2012 15:25 #104829

Asi je to jak kde. U nás bere za každý opěradlo aby zjistil vůle v uložení apod. a pak každej pás vytahuje a zacvakává do protikusu-přesky...Přijet sem s otočenou celou trojkou a dodělánýma pásama na "B" sloupkách nebo kde, tak jsem asi do minuty vyřešenej. Ale chápu, že někde koukaj na auto z pěti metrů. Klasika se vším tady u nás. Úřady to samý. Jinej kraj, jinej mrav holt.
Audi Wheel Man 8-)

T4 - sedačky 10. říj 2012 17:45 #104838

• Finida
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 1
STK beru, ale úřady mě se... :twisted: :twisted:
T4 Multivan,ATLANTIS, 2.5 TDI ,111KW,
T4 Plechovka 1.9 TD -pracant

T4 - sedačky 30. lis 2012 09:48 #108210

Tak Vám pořád koukám po netíků, jakou legální formou pořešit pro mě ideální počet a uspořádání sedadel. A koukejte co jsem našel ........ zajímavý řešení :shock:
http://www.sauto.cz/osobni/detail/volks ... oFrom=list

T4 - sedačky 30. lis 2012 13:33 #108224

• kunec
  • Člen clubu 2016
  • Člen clubu 2016
  • Obdržená poděkování 25
To se mi nezda uplne košer....

Sent from my iPad using Tapatalk HD

T4 - sedačky 30. lis 2012 17:05 #108237

• kusna
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 3

slavihen napsal: Tak Vám pořád koukám po netíků, jakou legální formou pořešit pro mě ideální počet a uspořádání sedadel. A koukejte co jsem našel ........ zajímavý řešení :shock:
http://www.sauto.cz/osobni/detail/volks ... oFrom=list

Když tě takhle zastaví v Německu,tak zpátky pojedeš vlakem...nehledě na to,že u nás policajti mají také transportery.....tak ti nevím,nevím

pořiď si multivana od roku 2000 a jsou tam orig.otočné sedačky ve druhé řadě-zlegalizované od výrobce.

T4 - sedačky 01. pro 2012 17:05 #108285

Když už se to tady tak probírá........
Jde u Caravelly 8-9 míst (či transportera) sklopit zadní sedačky tak aby se vytvořilo spací lůžko?

T4 - sedačky 01. pro 2012 18:41 #108291

• kusna
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 3
jedině,že si tam dodáš zadní lavici(postel) z multivana včetně pojezdů... d:_(

T4 - sedačky 01. pro 2012 20:32 #108295

Aha ....., a ta druhá řada sedadel tam pak nevadí pro rozložení noclehu?

T4 - sedačky 01. pro 2012 22:47 #108297

• kusna
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 3
Tak to nevím

Vygenerováno za 0.221 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/