Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - sedačky

T4 - sedačky 02. čec 2020 14:23 #198356

jak to myslíš vyosený dozadu? a matky nahoru kolem tý díry? jsem myslel že jsou nahoru?! dík
*******************************************
VW Multivan T4 2,5L 75kw r.v. 2000
*******************************************

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - sedačky 03. čec 2020 07:26 #198363

  • Me2d
  • Avatar uživatele Me2d
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • člověk musí bejt nějak švihlej
  • Příspěvky: 256
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 19
Dělá to už poměrně dlouho a funguje to, zavolej mu a uvidíš. Máš za cenu jedné skoro obě.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - sedačky 20. čec 2020 07:46 #198501

  • Lerry
  • Avatar uživatele Lerry
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 36
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj pozeral som príspevok z roku 2015 sedačky zo Sharana... ...no tak som hľadal na inšpiráciu aj iné predné sedačky a nič som nenašiel. Zo Sharan su OK ale ja chcem zachovat Origo výšku kastliku, lebo tam pôjde kúrenie a už toto je na knap . Máte niekto iné sedačky? Aspoň pravá musí byť otočná. Dik za foto.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Lerry.

T4 - sedačky 26. zář 2020 11:07 #199337

premek_k napsal: Mám v předu dvousedák spolujezdce, proto se chci zeptat těch, co mají v předu jen jednosedák - vleze se mezi sedačky, vedle ruční brzdy, takovýto typ ledničky (nemyslím tuto konkrétní, jen to uspořádání s dvířky nahoře)? www.mall.cz/chladici-boxy-aktivni/indel-..._EAQYAyABEgLyjvD_BwE

Kolik je tam místa?

Přemýšlím, že bych sedadla vyměnil právě kvůli té lednici, ale nevím, zda je tam dost prostoru.
Díky.


Kdyby někdo řešil náhodou to samé- ano,nějaká užší tam jde,provizorně lze nacpat i takovou tu obyčejnou z tesca za 500 :),jen použitelnost ruční brzdy je nulová
Vw t4 Multivan 1.9td +pár koníků navíc + dlouhá převodovka +upgrade na m-tdi....Final edition - 1.9tdi 90kw :-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - sedačky 26. zář 2020 11:11 #199338

Vasik999 napsal: Ja bych spis kdybi mi to nekdo zmeril az je to 100% zena taha vzdy plne auto tet mame citroen c8 a kufr fuul plus veci na sedadlech


Plně naložen na dovolenou, vezli jsme 2 kočárky. Žena je pečlivá,co kdyby náhodou.... :) :)
Vw t4 Multivan 1.9td +pár koníků navíc + dlouhá převodovka +upgrade na m-tdi....Final edition - 1.9tdi 90kw :-)
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - sedačky 26. zář 2020 21:55 #199345

Mickey1.9td napsal:

premek_k napsal: Mám v předu dvousedák spolujezdce, proto se chci zeptat těch, co mají v předu jen jednosedák - vleze se mezi sedačky, vedle ruční brzdy, takovýto typ ledničky (nemyslím tuto konkrétní, jen to uspořádání s dvířky nahoře)? www.mall.cz/chladici-boxy-aktivni/indel-..._EAQYAyABEgLyjvD_BwE

Kolik je tam místa?

Přemýšlím, že bych sedadla vyměnil právě kvůli té lednici, ale nevím, zda je tam dost prostoru.
Díky.


Kdyby někdo řešil náhodou to samé- ano,nějaká užší tam jde,provizorně lze nacpat i takovou tu obyčejnou z tesca za 500 :),jen použitelnost ruční brzdy je nulová


Mám indel z Iveco stralis.
T4 Caravelle syncro 2,5tdi , BMW R 1100 gs
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - sedačky 28. zář 2020 12:00 #199357

  • Lerry
  • Avatar uživatele Lerry
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 36
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj, mám dva druhy hríbikov na sedadlá T4 ale dal som na podlahu 9mm dosku a hríbiky sú krátke, potreboval by som 40mm na závite. Existuje to vôbec? Prípadne radu ako stým vymr.t?
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - sedačky 12. říj 2020 14:16 #199487

  • MMM
  • Avatar uživatele MMM
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 12
  • Obdržená poděkování 2
Ahoj,

mám dvě otázky k sedačkám.

1) Hned po koupi jsem nacpal nějaký bordel (lékárna, trojúhelník, atd.) pod sedačku řidiče, ať mi nelítá po autě. Při prvním prudkém brzdění mi vletěla lékárna pod nohy k pedálům. To není úplně fajn, tudíž jsem začal koumat, proč to je vlastně "dopředu" otevřené a není tam nějaký kryt, vždyť to dává smysl. Našel jsem, že někdo si ho prostě vyrobí ( vwcaliforniaclub.com/threads/using-the-s...at-for-storage.7951/ ):



Ale pak jsem tady v tématu zjistil, že někteří tam kryt mají a vypadá originálně. Třeba kolega OndraJelen tady dával před nějakým časem tohle:



Je to podle verze? Transporter/Caravelle/Multivan? (Můj je holobyt Transporter.) Má to nějaké číslo dílu?


2) Třeba jste někdo řešili - u řidiče mám pilotku s loketkami. Ty jsem nedávno opravil a když se do nich hodně opřu, tak se sedačka (resp. pouze opěradlo) docela neznatelně pohupuje ve (směru dopředu-dozadu). Ví někdo, co kde utáhnout? volkswagen.7zap.com/en/rdw/transporter/t...230/8/881-881050/#23 Nebo se někde něco vymačkalo a vyřešit to nepůjde?
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - sedačky 12. říj 2020 15:18 #199488

Já mám pod sedačkou spolujezdce trezor. Asi nějaký stupeň výbavy pro vymahače dluhů. Tedy měl jsem - dokud tam nebyla přimontována otočná platforma. Tak použitelná je na odkládání jen sedačka u řidiče. Tam je podobně jako u spolujezdce plech i zepředu. Tak naopak tam nemůžu lézt zepředu vůbec, jen skrz mezeru, pokud se sedačka odšoupne dopředu.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - sedačky 12. říj 2020 15:41 #199489

  • dins.
  • Avatar uživatele dins.
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 725
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 55
vzdyt jsou tam normalne original dekly. Cislo ted nevim musel bych se podivat ve sklepe.
VW T4 Syncro 2,5 TDI Caravella
Audi A6 C4 2,8 30V Quattro
Skoda M Rapid 136

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - sedačky 12. říj 2020 23:15 #199494

  • MMM
  • Avatar uživatele MMM
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 12
  • Obdržená poděkování 2

dins. napsal: vzdyt jsou tam normalne original dekly. Cislo ted nevim musel bych se podivat ve sklepe.


Můj holobyt právě nemá nic. A skoro bych si tipnul, že ani nikdy neměl. Žádné dekly, žádné kabely. Ale zase se to nerozbije. I když ten dekl mi právě dost chybí:



EDIT: Tak už to mám. Asi když není druhá baterka (nebo aspoň příprava?), tak se dekl nedával. Číslo origo dílu je: 701 972 567 ... budu to muset někde vyškemrat. Nebo tam zbastlim ten plech. :-)

Teď ještě pořešit to pohupování opěradla...
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od MMM.

T4 - sedačky 03. lis 2020 20:44 #199801

také jsem chtěl zachovat originál spodek, dodělával jsem druhou baterku pod řidiče, pod spolujezdce horkovzduch a upravený otočný mechanizmus ze Sharana, byl to boj- jsem oproti originálu o 3 cm výše, ale
spokojenost . Jinak u obou zamykací dvířka...
Na začátku bylo jen slovo Boží a pár svařených plechů, to ostatní pochopí každý trouba.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - sedačky 04. lis 2020 10:01 #199811

Ahoj, ja by som potreboval prave take koliky-sroby na sedacky do strednej rady, neboli by na predaj? Pripadne sroby aj do zadnej trojsedacky
dakujem

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - sedačky 04. led 2021 23:31 #200597

Ahoj nemá někdo zkušenost s výměnou sedáku (molitanu) u sedadla řidiče Multivan s vyhříváním... a případně kde se dá sehnat včetně povlaku nejlepe na Generation (modro šeda).
Nebo zda nechat ušít od čalouníka ?
Předem dík melich

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - sedačky 25. srp 2021 21:17 #203115

Ahoj mám dotaz mám t4 otypovanou na 5 sedadel můžou být Aš v zadu nebo jde nafilmovat na víc.dekuji.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.297 sekund

Login