Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - sedačky

T4 - sedačky 25. srp 2021 21:23 #203116

Jestli chceš mít v autě legálně víc sedaček , zavolej / napiš do firmy tom car (pan Tomáš Kahoun) . Dělá legalizaci přestaveb , změnu počtu míst , kemping atd . Cena cca 6/7 tisíc . Samozřejmě vše musí být v souladu s legislativou - pásy , uchycení sedaček atd...
Vw t4 Multivan 1.9td +pár koníků navíc + dlouhá převodovka +upgrade na m-tdi....Final edition - 1.9tdi 90kw :-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - sedačky 03. dub 2022 20:47 #205726

Po delší době shánění jsem si pořídil sedačku s origo lednicí , za řidiče , potah v barvě atlantis . Měl jsem vizi , že potahy jednoduše přehodím (mám v autě ty sklopné ) , jenže k mému překvapení, jsou sedačky jinak velké , takže potahy mezi sebou zaměnit nejdou . Neměl by někdo zájem vyměnit se mnou tento potah atlantis za ideálně šedý puntíkatý - viz foto , ale teoreticky může být jakýkoli šedý ? Jen ne prosím allstar . Předem děkuji za nabídky :-)
Vw t4 Multivan 1.9td +pár koníků navíc + dlouhá převodovka +upgrade na m-tdi....Final edition - 1.9tdi 90kw :-)
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - sedačky 21. čen 2022 22:57 #206736

  • borejk
  • Avatar uživatele borejk
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 16
  • Obdržená poděkování 2
Ahoj, mám T4 a vepředu je sedadlo řidiče a dvojsedadlo spolujezdce. Uvažuji o výměně sedaček, aby byly obě otočné a dvojsedadlo vyměnit za jednosedadlo. Nedělal jste to někdo? Nevím, jestli by se daly v tomto případě využít původní díry a úchyty. Případně jestli sedadla z T5 mají stejné rozteče. Díky.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - sedačky 06. lis 2022 19:47 #207659

  • Hyry2
  • Avatar uživatele Hyry2
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 13
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj.Ja teď budu řešit přesne opačný problém.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - sedačky 07. lis 2022 21:37 #207666

Jako že chceš dát ke spolujezdci dvousedadlo ? To není úplně ideální. Měli jsme to v pracantu . Ve 3 vepředu- katastrofa , teda pokud tam nevezeš 2 modelky :-) :-)) , přijdeš o kastlík na dveřích , protože se ti tam přez sedačku nevejde , spolujezdec/jezdci o područky , "průchod" mezi sedačkami se ti zmenší na minimum , a při řazení budeš sahat spolujezdci na koleno (ve 3). Nerad to říkám , ale t5 má přední dvousedák lépe vymyšlený. Pořád máš dveřní kastlík , a ze sedáku je super úložák .
Vw t4 Multivan 1.9td +pár koníků navíc + dlouhá převodovka +upgrade na m-tdi....Final edition - 1.9tdi 90kw :-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - sedačky 18. pro 2022 08:02 #208002

Zdravim klubaci. Prosim shanim tento kratší plastik na přídavnou sedačku do multivanu 03. spěchá
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Semi331.

T4 - sedačky 18. pro 2022 08:57 #208003

Zkus kontaktovat mistra Dolíka , myslím že by mohl mít . Pokud by měl problém díl zaslat , tak ti ho u něj mohu vyzvednout a poslat .
auto.bazos.cz/inzerat/162159120/vw-t4-po...elle-transporter.php
Vw t4 Multivan 1.9td +pár koníků navíc + dlouhá převodovka +upgrade na m-tdi....Final edition - 1.9tdi 90kw :-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.210 sekund

Login