Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - sedačky

T4 - sedačky 01. dub 2010 00:55 #39782

• Jarous
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
diky moc, nejak to zkusim poresit:)
VW T4 Multivan 75kW

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - sedačky 06. dub 2010 21:08 #39991

• fossil
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 1
Takže tahle fotoodpověď je hlavně pro kolegu Jarouse, kterej řeší teď ten samej problém jako já - ulámaný opěrky:)

Já to opravil dle rad T4 Syncro, který mi teda napsal v jinym topicu..

ještě jendou zopakuju - veme se plocháč cca t=3mm, do ulomenýho bazmeku na opěrce se vybrousí (nejrychleji opatrně flexou) nebo vyfrézuje drážka, do který se na potřebný rozměry upraví ten plocháč, aby tam sedl jak :-AD(A na hrnec, do plocháče se následně v patřičném místě vyvrtá otvor na kotvící šroub - já mám šroub 8mm. no a ve finále jsem ohnul plocháč a flexou zbrousil na rozměry a tvar zobáčku. Pak už jen nasadil na sedačku a radoval se z fungující opěrky:) Ještě mě čeká jedna:)
Sorry za qalitu fotky - foceno jen tak narychlo mobilem...
Jo je tam pro porovnání moje verze a origoš...
...dreams come true... :) ..."VWilík"... VW T4 Caravelle GL long, 2.5TDi 75kW
Přílohy:

T4 - sedačky 06. dub 2010 21:58 #40003

• Jarous
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
diky moc =D>
VW T4 Multivan 75kW

T4 - sedačky 06. dub 2010 22:05 #40007

• fossil
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 1
Nejni zač, je to fakt jednoduchý a naprosto genitální:) Jediný co ještě udělám, že nějakym Bizonem, nebo PU lepidlem ten plocháč přilepim k tý opěrce, quli snadnějšímu nandávání...

Ještě jednou díky T4Syncrovi za návod:)

T4 - sedačky 10. dub 2010 19:28 #40239

• Vejnýsek
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Nekonečný projekt vol.2
  • Obdržená poděkování 11
ahoj kluci ja sem se chtěl zeptat jestli mate taky zadni 3sedačku vic k praví straně ja sem dole měřil ty držáky a je to posunuty o 6 cm. jen by mě zajimalo jestli to je od vyrobce nebo toho paskvilce co to měl předemnou :-k

T4 - sedačky 19. dub 2010 09:55 #40657

• Vejnýsek
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 11
a ještě jedna věc mohl byste mi nekdo změřit kolik ma sklopena sedačka u caravelky nebo tranďáka od země po vrchni hranu te sklopene sedačky prosim

T4 - sedačky 19. dub 2010 10:37 #40659

• fossil
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 1
Odhadem 55cm, protoze jsem si o vikendu svaroval konstrukci na postel, ktera se bude vyklapet nad sklopenou sedackou a jelikoz tam mam vzadu ten "stolek ze sedacky" a na nem jeste drzatko tak jsem to delal vysoky 60cm a je pod tim jeste kousinek rezerva...

T4 - sedačky 19. dub 2010 10:47 #40660

• Vejnýsek
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 11
ja to pravě potřebuju protože taky dělám postel ale ja budu mit tu sklopenou sedačku jako čast ty ložny ploch tak bych to potřeboval přesně a jelikož ta moje sedačka je naka celá kříva tak se ptám vás protože chci koupit novou :-k

T4 - sedačky 19. dub 2010 11:09 #40662

• fossil
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 1
Aha.. ja prave potrebuju postel, ktera pujde pouzit i kdyz budou v aute sedacky, ale zaroven i kdyz je v lete vyndam - quli tomu aby se mi tam vesly surfy.. na coz je long super:) takze to resim jinak..
Muzu ti to kdyztak omerit odpoledne az budu doma ze skoly, snad jen doufam, ze sedacky s tim stolkem na zadni casti budou stejne vysoky jako ty bez nej... to bys musel pockat az d ctvrtka, pac tu zadni trojku bez stolku mam u nasich v garazi...jsem pak zvedavej na tvuj vytvor:) Ja to snad dodelam pristi vikend:)

T4 - sedačky 19. dub 2010 11:18 #40663

• Vejnýsek
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 11
ja je vozim furt ale právě taky nevim jestli sou stejné nebo ne uvidime snad někdo pisne a když ne tak mi to prosimtě ve čtvrtek oměř. ja to skusim dneska jen přibodovat a uvidí
se

T4 - sedačky 19. dub 2010 11:23 #40665

• fossil
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 1
Odpoledne ti omerim aspon tu stoleckovou dvojku co tam mam a napisu..ale snad by to melo byt stejny..

T4 - sedačky 19. dub 2010 11:26 #40666

• Vejnýsek
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 11
tak ono byto mohlo bejt totožne stou dvojkou to je fakt dik za nápad :drunken: :drunken: snad v táboře ;)

T4 - sedačky 19. dub 2010 15:28 #40671

• Tygr
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0

vejnysek napsal: a ještě jedna věc mohl byste mi nekdo změřit kolik ma sklopena sedačka u caravelky nebo tranďáka od země po vrchni hranu te sklopene sedačky prosim

50 cm chlape OK!
Tygrbus T3 1.6 TD Multivan
Foto na http://www.tygrlibodrice.rajce.net

T4 - sedačky 19. dub 2010 17:51 #40676

• Vejnýsek
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 11
diky moc. :drunken:

T4 - sedačky 19. dub 2010 22:46 #40692

• fossil
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 1
Nazdar Vejnysku, tak jsem zmeril tu sedacku - dvojku se stolkem, dostal jsem s ek tomu az ted, tak sorry...

takze ty proporce, diky tomu plastu stolku na zadni strane ma sklopena sedacka u me v caravellce 96 r.v. - 52cm, kdyz pominu ten plast stolku tak 51cm..

a ted babo rad:) jeste me napada, jestli to nejni treba i typem calouneni?? Ja mam takovy to co se oznacovalo GL, loketky, ta hezci latka.. ale nevim, jen mi nehraje, ze uz jsemvicekrat cetl, ze sklopena sedacka ma 50cm a ta moje ma o 1cm vic.. :)

Vygenerováno za 0.220 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/