Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

Téma: Rozšiřovací klín pod šoupačky

Rozšiřovací klín pod šoupačky 09. čec 2021 13:12 #202725

Už delší dobu pracuji na mém projektu rozšiřovacího klínu pod šoupačky. Původně jsem po dlouhém hledání koupil klín od RSL motorsport , jenže po x letech používání se rozpadá . Origo projekt zwo je nesehnatelný , a nebo neskutečně drahý , no a lamino nepřicházelo v úvahu . Snad se blížím ke zdárnému konci , cca do měsíce bych měl mít hotovo. Výroba je z plastu - mix pbt a pa6 . Kdyby měl někdo zájem , určitě by se dal vyrobit na přání v tloušťce 2,5 až 4 cm , s cenovkou cca 1200 - 1500kč . Hned jak bude hotovo , dodám foto . Jestli se někdo tímto zabývá , prosím o kontakt , ušetří mi to dost času :) ....
Vw t4 Multivan 1.9td +pár koníků navíc + dlouhá převodovka +upgrade na m-tdi.......

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Rozšiřovací klín pod šoupačky 23. srp 2021 22:21 #203096

• Walo
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 0
Taky teď vyrábím, z plexi (pohrávám si s myšlenkou decentního podsvícení).
S tím co tam mám teď, abych vůbec otevřel dveře se chlubit nebudu :-D

Rozšiřovací klín pod šoupačky 24. srp 2021 11:15 #203105

Prosimtě co tam máš za kola , že neotevřeš dveře ? Já mám rh z mercedesa, r17 , 9j et30 , límec cca7,5cm a mám tak 1mm místo :) . Dělám si to kvůli špíně , když se nalepí na lem nějaké to bláto , tak je to pak zevnitř na dveřích... :(
Vw t4 Multivan 1.9td +pár koníků navíc + dlouhá převodovka +upgrade na m-tdi.......

Rozšiřovací klín pod šoupačky 14. led 2022 12:20 #204959

• Walo
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 0
Teď mám vzadu z Mercedesu 8,5x18 et18, klín 4cm a je to tak akorát

Rozšiřovací klín pod šoupačky 14. led 2022 13:18 #204960

Ukaž foto , jak to vypadá :-) . Ono hodně záleží taky na pneu . Tohle , taky z meďoura , 8,5x17 , et 25 , s pneu 225/45/17 , bez klínu úplně jen tak tak ok , s pneu (kvůli komfortu) 235/50 , už bez klínu neotevřu šoupačky
Přílohy:

Rozšiřovací klín pod šoupačky 26. led 2022 14:01 #205178

• Walo
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 0
Gumy jsou 235/45

Mimo téma: jaký máš úpravy na motoru?
Přílohy:

Rozšiřovací klín pod šoupačky 26. led 2022 15:37 #205181

Aktuálně "pouze" intercooler z 2.5 , nafoukáno víc na turbu , a seřízený čerpadlo ( přidáno , ale tak aby to nehulilo a jelo - moooc hodin s 13náctkou klíčem a šroubovákem :-) ) . Ale mám k tomu rozdělaný projekt , který už trvá rok , protože jsem si vymyslel totální chujovinu , se kterou má málokdo zkušenosti , a tak musím ohledně každého šroubku zjišťovat informace .
Je to tdi 81kw , zastavěný do bloku abl (origo 1.9td) , s mechanickým čerpadlem (mtdi) , vnt turbo předělaný z podtlaku na přetlak , a aby to celé mělo smysl , tak delší převodovka . Teoreticky je to jednoduché - vezmeš blok , nacpeš do něj kliku , pisty ,ojnice , hodíš hlavu a jezdíš :-) . Prakticky - masakr . Takže ve zkratce asi tak nějak . Pokud o tom chceš pokecat , napiš sz s číslem , zavolám . Tohle je totiž úprava na román , na to pár řádků nestačí....

Rozšiřovací klín pod šoupačky 26. led 2022 16:03 #205182

• Walo
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 0
Tak to máme stejnej plán, akorát to chci i s eletrikou, ne mechaniku a nutně tam potřebuju 2 turba :D ale to než bude, tak to musím trochu poladit, na ty dlouhý 5tce nemá sílu

• Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.225 sekund

Login