Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

Téma: Zatékání vody do kabiny

Zatékání vody do kabiny 28. srp 2021 15:02 #203143

Ahoj, mám problém se zatékáním vody a veřím, že už to tady někdo také řešil nebo alespoň ví co s tím.
Pokaždé když jedu (děje se vždy jen za jízdy) v dešti, tak mi začne téct po chvilce voda otvory pro úchyty slunečních clon, které jsou po levé i pravé straně asi deset cm vedle zpětného zrcátka (v katoserii ne v plastech) nad palubní deskou. Nemyslím si, že to protéká přes sklo, ale řekl bych, že právě jízdou a tím tlakem větru se odněkud tam ta voda dostane.
Nevěděl by někdo čím by to mohlo být? Děkuji za jaký koliv nápad.
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Zatékání vody do kabiny 29. srp 2021 08:00 #203148

Na 100% okolo čelního okna . Buď je "jen" odlepené , nebo je pod bausetem rez . Každopádně okno ven
Vw t4 Multivan 1.9td +pár koníků navíc + dlouhá převodovka +upgrade na m-tdi....Final edition - 1.9tdi 90kw :-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Zatékání vody do kabiny 29. srp 2021 09:40 #203149

Ok, bude se tedy odlepovat. Moc děkuji.
Ještě co je to bauset?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Zatékání vody do kabiny 29. srp 2021 10:06 #203150

Ta guma kolem okna . Každopádně pokud s tím nemáš zkušenosti , sežeň si na lepení okna někoho , kdo tomu opravdu rozumí - není to sranda a rozhodně ne práce pro jednoho . Mě lepili okno v servisu ( očividně ne moc dobrém ) , po půl roce se začalo odlepovat - zjištěno až vodou na koberci . Až chlapík , co t4 opravdu rozumí , nalepil okno tak , jak má být
Vw t4 Multivan 1.9td +pár koníků navíc + dlouhá převodovka +upgrade na m-tdi....Final edition - 1.9tdi 90kw :-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Zatékání vody do kabiny 29. srp 2021 11:05 #203151

Ještě jednou děkuju. Až bude hotovo tak sem napíšu, zda to bylo ono.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Zatékání vody do kabiny 04. led 2022 09:02 #204773

zdar, byl by někdo ochotný a šikovný na přilepení okna na T4 multivan? teče mi do kabiny, bohužel i z pohledu z venku je vidět, že rám je zrezlý, to znamená, že po vyndání bude třeba zrezlé místa opravit (nevím jak moc do hloubky je to zrezlý ...) a láknout..okolí praha východ nejlépe, ale zajel bych i někam dál po dohodě, moc díky petr t.731 302 237

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od kocour007.

Zatékání vody do kabiny 04. led 2024 20:15 #210605

Ahoj, řeším již 14 dní v podstatě to samé. Oknem to natuty není. Nemáte někdo zkušenost s těmi odtokovými dírami pod čelním oknem? V pravém rohu jedna v levém dvě. Kam se ta voda ztrácí z těchto děr??? Něco vytéká podběhem, ale určitě ne tolik co na to leju. Děkuji

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Zatékání vody do kabiny 05. led 2024 06:54 #210608

  • dindaj
  • Avatar uživatele dindaj
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 21
  • Obdržená poděkování 4
Poděkovali: kosman666

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od dindaj.

Zatékání vody do kabiny 05. led 2024 09:03 #210609

solidní :-) Myslíš že je možné aby mě tudy někudy šla teda voda dovnitř? díky

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Zatékání vody do kabiny 05. led 2024 09:18 #210610

Možné to je , v tom jehličnatém kompostu - viz foto výše , jsou 2 díry se záslekami , kvůli voskování , tak třeba kolem těch gumových záslepek
Ake přikláněl bych se k tomu oknu . Taky mi 100% neteklo oknem ,a nakonech ? Ano ,čelním oknem :-) . Nalepit totiž správně okno na t4 není jen tak . Koukni za pojistkama ,topením atd , určitě tam za ty roky bude trochu prachu , a jestli tam tekla voda , tak uvidíš kudy. Těma vrchníma dírama (v torpédu) je to blbost , ty opravdu vedou mimo kabinu
Vw t4 Multivan 1.9td +pár koníků navíc + dlouhá převodovka +upgrade na m-tdi....Final edition - 1.9tdi 90kw :-)
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Zatékání vody do kabiny 05. led 2024 17:13 #210611

Taky bych se přikláněl k tomu, že zatéká oknem.
Jestli jsou tam nějaké zduřeniny a bauset je trošku nadzvedlý, tak je možné, že tama teče.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Zatékání vody do kabiny 15. led 2024 14:05 #210655

Tak jsem se také podíval pod podlážku u předních sedadel. Našel jsem tam trochu mokro. Nevím, jestli tam je mokro od posledních větších dešťů, nebo posledních XX let. Podlaha je trochu shnilá jakobyzevnitř, povrch ani ne. Hlavně na krajích u schůdků. Ale nějaká díra tam bude – nejspíš po nástřiku spodku se tam někudy dostal vosk a podlážka byla místy přilepená. Každopádně to bude chtít odmontovat sedačky a vysušit. Voda tam teče jakoby pod pedály, nejspíš. Alespoň u řidiče.
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.260 sekund

Login