Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

Téma: Transporter - sololitový interiér

Transporter - sololitový interiér 06. bře 2022 19:44 #205461

  • Pár
  • Avatar uživatele Pár Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 2
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj, pořídil jsem T4 s plastovým interiérem z Caravelly, který se mi nelíbí a zabíral dost místa, tak jsem to vyndal a chci to vrátit do "původní" podoby, tj. obložení ze sololitu. Narazil jsem na pár nejasností, třeba mi někdo poradíte:
1) byli byste prosím někdo tak hodný a vyfotili mi, jak (kde) mají být ty papundeklové panely původně uchycené? Uprostřed za řidičem mám ty otvory na plastové úchytky jenom nahoře pod oknem, kdybych to chytil jen na ně, tak by to plandalo - nevím jestli to není následek činnosti nějakého kutila, který se na tom autě jinak dost podepsal...
2) párkrát jsem na fotkách viděl "obednění" těch výdutí nad zadními koly, tím myslím to, že se udělá jakoby dřevěná krabice, pod kterou se celý ten prostor nad zadním kolem schová. To se mi moc líbí, akorát že v tom samém prostoru jsou pásy pro zadní a prostřední řadu sedaček, takže pořádně nevím jak to udělat. Neřešili jste to prosím někdo?

A nechtěl by někdo ty plasty? Kus obložení sloupku u šoupaček je prasklý, nejspíš by to ale šlo slepit, zbytek je tak nějak normálně ošoupaný, ale použitelný. Zatím jsem nesundával obložení samotných šoupaček a zadních dveří, ale klidně bych se toho zbavil taky. Všechno od předních sedaček dopředu si chci nechat.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Transporter - sololitový interiér 13. čen 2022 11:29 #206674

  • jestrab007
  • Avatar uživatele jestrab007
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Transporter T4 long 1999, 2.5 TDI 75 kW, ACV
  • Příspěvky: 9
  • Obdržená poděkování 0
1/ Jestli ještě nemáš vyřešeno, tady moje long verze interiér. Výplně sedí do vybrání v karoserii a po celém obvodu jsou díry na ty plastový nýty. Pozor, mezi oba díly na straně bez šoupaček patří ještě plechová lišta pro slícování přední a zadní výplně. Na zadních dveřích je vidět, jak to vypadá bez obložení.

2/ Mezi výdutí nad kolem a uchycením pásu mám dost místa, nějaký obednění by se mi tam vpohodě vešlo.
Transporter T4 long 1999, 2.5 TDI 75 kW, ACV

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od jestrab007.
  • Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.513 sekund

Login