Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - OKNA / SKLA :-)

T4 - OKNA / SKLA :-) 14. čec 2011 07:44 #76321

  • Sali
  • Avatar uživatele Sali
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1280
  • Obdržená poděkování 0
:oops: Se omlouvam,zase jsem o neco chytrejsi. Aspon neumru uplne blbej. ;)
VW T4 long 75kw


VW Tpinkclub

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - OKNA / SKLA :-) 14. čec 2011 12:35 #76339

Díky za odpověď. Já že jsem si toho všiml jen na pravý straně.
T4 Caravelle 1999 2,5TDI 75KW
T1 Standard 1965 - rat look

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - OKNA / SKLA :-) 14. čec 2011 12:49 #76341

Ano ta mřížka je pouze na pravé straně, když to nemá klimu ale jen větrání stropem. Jinak to okno s tou mřížkou není lepené ale šroubované jako např. boční posuvné okna.
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - OKNA / SKLA :-) 12. říj 2011 12:51 #80851

Ahoj,

Prosím Vás o radu, řeším naprosto stejný problém jako jste zde probírali, špatně mi nalepili přední okno, takže když zabrzdím, mám přední okno i s větráním:-)na léto super, ale na období dešťů už je to méně výhodné:-)Nemáte typ na nějakou dílnu v Praze nebo okolí, kde by to udělali dobře, radši se ptám předem, jelikož jsem už měl několikrát štěstí na šílené lemply, kteří mě akorát oškubali a auto zprznili, nebo vůbec neopravili:-(

díky moc za typy a mějte se fajn

ahoj Dan Černý - Šroubek

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - OKNA / SKLA :-) 12. říj 2011 13:02 #80853

  • andula
  • Avatar uživatele andula
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1654
  • Obdržená poděkování 0
http://www.autoskla-jr.cz/
S nima mám dobrou zkušenost už řadu let, dělají mi okna na nákladákách, hlavně já nemusím k nim oni přijedou ke mně...i o víkendu.
Potkalo mě štěstí­, řeklo uhni a šlo dál.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - OKNA / SKLA :-) 16. lis 2011 20:05 #83450

  • HansT4
  • Avatar uživatele HansT4
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 66
  • Obdržená poděkování 0
Pokud potřebuješ pomoc tak se mi ozvi. Shodou okolností se tim živim. Neni problém přijet k tobě domů.

Zdar Hans.
VW CARAVELLES 2.5TDI
ŠKODA SUPERB 2.8 V6
Výměna autoskel všech vozidel

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - OKNA / SKLA :-) 16. bře 2012 16:29 #94206

Ahoj,

mam takový problém. Originální těsnění ze zadních křídlových dveří mám na maděru a nemohu sehnat jiný. Nevíte někdo, kde bych ho sehnal? Nechci, aby tam teklo a držela se voda.... Díky za rady a tipy!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - OKNA / SKLA :-) 08. srp 2012 16:21 #101913

Ahoj,

nějak sem zapoměl, kolik celkem lepidla bylo nedávno třeba na nalepení zadního okna na Forda (šikovně jsem si jej vysklil pivním sudem :D ) ... tak se ptám, kolik mám koupit lepidla na zadní okno výklopných dveří u T4 ... mám takovou obavu, že jedna 310ml kartuše mi asi nevystačí ... samozřejmě nějaký jednosložkový na autosklo ...

Díky za tipy :)
Sanitka T4 Long 1.9 D 1Y poloplech.
Ford Aerostar 3.0i E85+Benzin a Ford Windstar 3.0i E85+Benzin+LPG

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - OKNA / SKLA :-) 08. srp 2012 19:38 #101925

Chlapi v praci lepi zadni sklo jednou i na T5 takze kdyz budes sikovnej tak ti to vyjde. Ale zase je dobry mit druhou kartus pro jistotu k dispozici...
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Transportérák.

T4 - OKNA / SKLA :-) 09. srp 2012 01:44 #101942

Ok, díky ;) Vím žepřední určitě dvě :) Zadní máme odlepené dole v rozích, táta tam cosi šrouboval do toho rantlu a odtlačil to :D
Sanitka T4 Long 1.9 D 1Y poloplech.
Ford Aerostar 3.0i E85+Benzin a Ford Windstar 3.0i E85+Benzin+LPG

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - OKNA / SKLA :-) 09. led 2013 20:24 #111129

  • W.Pajas
  • Avatar uživatele W.Pajas
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 63
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 2
Pánové mám vážný problém - teče mi do auta.Teče mi okolo střešního okna skrz tapec a vytéká okolo světla.Potřebuju poradit co s tím.Zdá se mi že okno nedoléhá do těsnění.Dá se někde sehnat ten pojezd na okno?Napadlo mě jestli nejde udělat z pojízdnéh okna pevné.Jen zasadit do těsnění.Nemáte to někdo?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - OKNA / SKLA :-) 09. led 2013 21:32 #111140

  • berry
  • Avatar uživatele berry
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 28
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj,mam dotaz prestal mi fungovat posuv stresniho okna,jen se zvedne ale uz se nezasune dozadu..nemate s tim nekdo nejakou zkusenost v cem je problem ?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - OKNA / SKLA :-) 10. bře 2013 10:07 #115137

  • kusna
  • Avatar uživatele kusna
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 693
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 3
Bouráci,včera ho valím do varů a při míjení kolony tatrovek prásk a přední okno malinký pavouček.Tak jsem jim za jízdy naznačil,ať zastaví a držel se za nima.Na sjezdu jsem pánovy vylíčil situaci,sepsali jsme záznam o nehodě a vše v poho(teda jsem ještě teď na.sranej)
Jen dotaz-jaká je cena předního okna na T4?(okno s anténou)
Díky.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - OKNA / SKLA :-) 10. bře 2013 10:58 #115140

Myslím že s anténou 14500,- nedávno mi ho otec nechával měnit, když si půjčil auto a taky se mu tohle stalo.
Multivan 2,5 TDI, 75 kW
Morewood Makulu
Norco 125 Dirt

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - OKNA / SKLA :-) 10. bře 2013 17:25 #115170

  • kusna
  • Avatar uživatele kusna
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 693
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 3
jsem to tak nějak tipoval okolo 15-16 tisíc...díky

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.143 sekund

Login