Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - OKNA / SKLA :-)

T4 - OKNA / SKLA :-) 10. bře 2013 18:51 #115175

  • kunec
  • Avatar uživatele kunec
  • Offline
  • Moderator
  • Moderator
  • Příspěvky: 2695
  • Obdržená poděkování 25
ta cena je nějaká přemrštěná, ne? V AK s anténou 2800

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - OKNA / SKLA :-) 10. bře 2013 21:08 #115192

Origo s antenou u nas ve VW vcetne prace a lepidla 9900 korun. Uz jsem ho menil na svym dvakrat.
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - OKNA / SKLA :-) 10. bře 2013 21:27 #115194

  • kusna
  • Avatar uživatele kusna
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 693
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 3
Transporterák-tak to čumím.. to budete asi dělat vy,ještě se ozvu....tedy dle vyjádření likvidátora

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - OKNA / SKLA :-) 06. říj 2013 12:42 #127681

Zdarvím, poradte mi prosím, jak se dá vyndat z multivana boční zadní sklo? Rezne mi to a chci to spravit, ale nevím, jak na to. Díky za rady

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - OKNA / SKLA :-) 06. říj 2013 13:08 #127682

To zadni bocni je lepene. Tedy musi se vyriznout. Kdyz je clovek sikovnej, da se u toho zachranit i bauset resp ta cerna guma co je kolem. Vevnitr odstrojit plast. Oblozeni sloupku a pak ho vyriznout nejlepe strunou k tomu urcenou. Ja to jednou vyriznul i zevnitr vysouvacim nozem kdyz jsem byl v dilne sam. A taky to slo.
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - OKNA / SKLA :-) 06. říj 2013 13:38 #127684

  • Finida
  • Avatar uživatele Finida
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 755
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 1
No, ale pozor na zranění!!! Prasklej nůž je sviňa!!! :(
T4 Multivan,ATLANTIS, 2.5 TDI ,111KW,
T4 Plechovka 1.9 TD -pracant

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - OKNA / SKLA :-) 06. říj 2013 20:38 #127703

Tak jasan. Neni to idealni nastroj. Minimalne nejake pevnejsi rukavice a hlavne ochranu zraku. Tu ja stejne pouzivam dost casto,takze to beru jako samozrejmost. Idealni strunou ve dvou a je venku raz dva.
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - OKNA / SKLA :-) 06. říj 2013 23:22 #127709

  • Maršoun
  • Avatar uživatele Maršoun
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 6571
  • Karma: 10
  • Obdržená poděkování 31
Lepší s tim zajet do nějakýho autoskloservisu. Ti kluci na to maj kloudnej vercajk a hlavně praxi. To samé s nalepením, těma jejich vzduchovkama je tam lepidlo hned, že némá šanci zavadnout.
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - OKNA / SKLA :-) 27. pro 2013 23:30 #132469

  • kuba 44
  • Avatar uživatele kuba 44
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 80
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 4
Ahoj chystám se vyndávat všechny okna a po rekonstrukci (vyvaření celého auta )půjdou na zpět, nezkoušel jste někdo nalepit boční okno bez bausetu ?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - OKNA / SKLA :-) 28. pro 2013 10:55 #132481

Kamarád to tady od nás taky tak udělal a nevypadá to zle. Lakoval taky komplet auto a zadní skla má nalepený bez bausetu alá T5 a nevypadá to zle. Jen chce dát lepidla tak akorát, aby ti nevylezlo ven. To by pak nebylo hezký.
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - OKNA / SKLA :-) 09. led 2014 21:57 #133010

  • 666
  • Avatar uživatele 666
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 150
  • Obdržená poděkování 2
Ahoj.
Prosim o radu.
Chci vymenit bocni okno v soupackach za spolujezdcem ( pevne ) za soupaci.
Myslim si dobre, ze vyriznu stavajici, v plechu najdu vylisky vyznacujici vyvrtani otvoru pro sroubky soupaciho, ty vrtnu, osetrim, v OE poridim tesnici gumu mezi plech a soupaci okno, teda jestli tam nejaka je, prisroubuju okno a mam hotovo?

Utahuje se to na nejakej moment, nebo proste decentne.

Jeli tam nejaka guma, tak ji koupim, nebo bude stacit klasicky lepidlo na okna.

To soupaci mam zrejme ten starsi model s uzkym otviracim mechanizmem.
Auto mam rok 2000, ale to by nemel bejt problem, nebo?
Jediny co bude trosku divny je, ze na jedny strane bude uzkej otviraci mechanizmus a na druhy ten sirsi ( za ridicem je soupaci uz z vyroby )

Jo, kara je Transporter, takze bez tapecu.

Diky za rady a postrehy.


Odesláno z mého PAP4500TDUO pomocí Tapatalk

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - OKNA / SKLA :-) 11. led 2014 23:58 #133110

  • technix
  • Avatar uživatele technix
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 414
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 4
666: To jsem dělal. Žádné označení děr tam nebylo. Člověk, co mi ty okna prodal mi k nim poslal i rozměrový náčrtek vrtání. Těsnění bylo součástí okna. Mám taky Transportera, tak jsou zevnitř vidět ty černé plastové matky. Utahovací moment je přesně "baj voko" ;) .............. d:_( D:_)1
VW TRANSPORTER T4 1,9TDi r.v.98 poloplech
VW TRANSPORTER T4 1,9TD r.v.01 celoplech
VW TRANSPORTER T4 2.4D r.v.91 valník

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - OKNA / SKLA :-) 12. led 2014 13:17 #133125

  • 666
  • Avatar uživatele 666
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 150
  • Obdržená poděkování 2
Ajaj, tak s tou sablonou jsem slyset nechtel...Asi uz ji nemas co.
Jinak diky za odpoved.

Odesláno z mého PAP4500TDUO pomocí Tapatalk

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - OKNA / SKLA :-) 12. led 2014 18:39 #133135

  • kusna
  • Avatar uživatele kusna
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 693
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 3
taky jsem to kdysi dělal...strašně jednoduché-sundej z okna ty plast.matice a ty konce šroubů potři barvou a jen to přitiskni ke kastly-poté už jen vyvrtáš,zahladíš,ošetříš a okno namontuješ...a jak zde píšou-matice udahuj "dle oka" :wrench:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - OKNA / SKLA :-) 12. led 2014 20:14 #133141

  • 666
  • Avatar uživatele 666
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 150
  • Obdržená poděkování 2
D:_)18 =D> :thx:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.202 sekund

Login