Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - OKNA / SKLA :-)

T4 - OKNA / SKLA :-) 15. kvě 2014 15:17 #139795

Dá se někde sehnat zadní okno pro long s větráním (něco jako v Multivanu). Mám 8-mi místného transportera a mám obavy, že by se v létě mohla zadní řada uvařit ve vlastní šťávě.
VW Transporter T4 Long 2,4d AAB ´95

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - OKNA / SKLA :-) 15. kvě 2014 15:48 #139798

  • worxe
  • Avatar uživatele worxe
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 554
  • Karma: 14
  • Obdržená poděkování 26
nejideálnější je střešní okno
???

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - OKNA / SKLA :-) 15. kvě 2014 15:56 #139799

Takže řezat? Z toho mám trochu respekt... Existují nějaká origo přímo pro Transporter, nebo jsou univerzální?
VW Transporter T4 Long 2,4d AAB ´95

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Guma okolo okna 22. kvě 2014 11:15 #140192

  • Amik
  • Avatar uživatele Amik
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 18
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj,

Nevim jak se to stalo, ale na soupackach mi vyskocila guma okolo okna. Nemuzu ji tam narvat zpet, a bojim se ze pride dest a do auto nichcije.
Nejake rady, silou ji tam nenacpu.

Jan
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - OKNA / SKLA :-) 22. kvě 2014 19:52 #140228

  • Dolly
  • Avatar uživatele Dolly
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 378
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 14
Zdarec,

Podařilo se mi koupit posuvné okno za řidiče. Ale je to starší typ (94) caravelle origo nazelenalé a já mám na druhé straně novější typ (2003). Okno je nepoškozené, lišta neuhnila. Najde se někdo kdo by starší okno vyměnil za novější typ? Ideálně tmavé.

Díky Dolly
VW T4 75Kw 2003 Long
Skoda Octavia 1,9 TDI 81Kw 2001

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Re:Re: T4 - OKNA / SKLA :-) 23. kvě 2014 09:23 #140289

Vymenit ne,ale mozna bych koupil.za kolik bys ho dal?
VW Transporter T4 Long 2,4d AAB ´95

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Re:Re: T4 - OKNA / SKLA :-) 23. kvě 2014 09:33 #140290

  • Dolly
  • Avatar uživatele Dolly
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 378
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 14
neprodám :)
Když se nepovede vyměnit, namontuju si ho.

Dolly
VW T4 75Kw 2003 Long
Skoda Octavia 1,9 TDI 81Kw 2001

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Re:Re: T4 - OKNA / SKLA :-) 23. kvě 2014 09:50 #140293

No dobre no:) prozradis, za kolik jsi ho sehnal?
VW Transporter T4 Long 2,4d AAB ´95

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Re:Re: T4 - OKNA / SKLA :-) 25. kvě 2014 20:58 #140353

  • Dolly
  • Avatar uživatele Dolly
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 378
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 14
cenu jsem ti napsal do osobních zpráv.

V případě domluvy je možný i menší doplatek.

Dolly
VW T4 75Kw 2003 Long
Skoda Octavia 1,9 TDI 81Kw 2001

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - OKNA / SKLA :-) 29. kvě 2014 07:33 #140516

  • Dolly
  • Avatar uživatele Dolly
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 378
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 14
za výměnu nabízím 500,-
Dolly
VW T4 75Kw 2003 Long
Skoda Octavia 1,9 TDI 81Kw 2001

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - OKNA / SKLA :-) 31. kvě 2014 19:06 #140609

  • JarekBK
  • Avatar uživatele JarekBK
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 421
  • Karma: -2
  • Obdržená poděkování 9
cau kde se da koupit bauset na bocni okna na soupacku? hledal jsem je na netu a nenasel. dik
VW T5 2.5TDI 4motion

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - OKNA / SKLA :-) 14. zář 2014 23:18 #144279

  • Applik
  • Avatar uživatele Applik
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 178
  • Obdržená poděkování 11
kluci, nějaký tip na okení folie , Praha- kutnohorsko. popř cenový nástřel na krátkou caravellu bez předních dveří. děkuju
t4 2,5TDi Caravelle
BMW E30 324d
BMW E30 320iC
Škoda Rapid 136
Honda XRV750 Africa twin

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - OKNA / SKLA :-) 03. říj 2014 09:51 #145085

  • Sobi
  • Avatar uživatele Sobi
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 12
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj da se nějak přidělat kontakt na 5 dveri od vytapeni ( výhřev okna) díky za radu Sobi

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - OKNA / SKLA :-) 03. říj 2014 20:51 #145108

  • Jirka S
  • Avatar uživatele Jirka S
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • T4, LONG, SYNCRO+UZÁVĚRKA, 2,4D
  • Příspěvky: 500
  • Karma: 4
  • Obdržená poděkování 42
prodávají se na to lepící sady. zkus se zeptat v autodílech

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - OKNA / SKLA :-) 09. čec 2015 20:11 #157080

  • pendis
  • Avatar uživatele pendis
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 21
  • Obdržená poděkování 0
čest kluci scháním zadní okno na long za řidičem neválí se někomu doma :)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.112 sekund

Login