Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - OKNA / SKLA :-)

T4 - OKNA / SKLA :-) 23. čen 2009 21:10 #18919

• zvukar
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
nemate nekdo svoji osobni zkusenost s nejakyma relativne levnyma ale pritom dobryma ofukama na bocni okenka? a jinak celkova zkusenost delato randal? nedela? je to v poho? neni? dik
VW Transporter T4 long pro 9 lidi nebo 20kW aparatu
VW Crafter autobus pro 9 lidi a backline

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - OKNA / SKLA :-) 23. čen 2009 21:38 #18922

Zdarec,já mám tyto : http://www.kamei.cz/Transporter-T4-90-0 ... _d652.html . Jsou z dobrýho materiálu,neškrábou se mytím a v zimě nepraskají,cena ucházející. Hluk v autě víceméně stejnej,ale aspoň ti nefouká do ksichtíku a můžeš hulit i za deště :) Já doporučuju--->je to v poho.

T4 - OKNA / SKLA :-) 23. čen 2009 21:41 #18923

• Harry
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Boční ofuky na oknech mám více než li rok. značka HEKO. Žádný problem, žádný rachot. Jen stále vypadávají z plíšků co je mají držet. Jsou myslím polské výroby a stály asi 600 Kč.
Mají výhodu v tom, že neprší do auta při přiotevřeném okně. Na kouření za jízdy, nebo spaní v autě idealní.
T4 Multivan 102 PS (ACV+DXZ)

T4 - OKNA / SKLA :-) 24. čen 2009 09:32 #18969

• zvukar
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
diky diky su rad ze to je v poho porad sem nevedel jestli jo nebo ne atak je poridim :o )
VW Transporter T4 long pro 9 lidi nebo 20kW aparatu
VW Crafter autobus pro 9 lidi a backline

T4 - OKNA / SKLA :-) 26. čen 2009 09:35 #19115

Ahoj , zkus se podívat na http://www.graficar.cz našel jsem tam za dobrou cenu, ale nevím co vydrží, mám je objednané asi po víkendu přijdou, tak ti pak dám vědět, jestli sem naletěl a koupil nějakou sr...čku:-)

ahoj Šroubek

T4 - OKNA / SKLA :-) 01. čec 2009 12:36 #19550

• Ales-X
  • Moderator
  • Moderator
  • Obdržená poděkování 14

T4 - OKNA / SKLA :-) 02. úno 2010 17:56 #35193

• TROPI
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Mám dotaz ohledně vyhřívaného předního skla na t4, dávalo se do některé verze?
VW caravelle 2,5 TDI

111 Kw+chip= raketa 180 horse power

T4 - OKNA / SKLA :-) 02. úno 2010 18:10 #35195

• tdiracing
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Obdržená poděkování 2
vzhřívané přední okno není problém ale ta cena :roll:

T4 - OKNA / SKLA :-) 02. úno 2010 18:13 #35196

• Harry
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Co vím, tak vyhřívat okno v T4 můžeš pouze bufíkem... :-) ), ale oproti Fordu to funguje na všech okýnkách.
Ještě jsem nepotkal T4 s elektrickým vyhříváním čelního okna, tudíž bych řekl, že se nedělaly.

T4 - OKNA / SKLA :-) 02. úno 2010 18:33 #35199

• tdiracing
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Obdržená poděkování 2
je vyhřívané přední okno stejně jako u sharana,ale musím říci že sem to viděl jen jednou

T4 - OKNA / SKLA :-) 02. úno 2010 18:44 #35202

• Harry
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Ok, to jsi měl štěstí...hihi. Mě ho mechanik ve skloservisu nabízel při výměně, tak jsem souhlasil a druhý den mi řekl, že se nedělají, tak mi auto osadil tonovanou klasikou s pruhem...

T4 - OKNA / SKLA :-) 02. úno 2010 18:50 #35203

• tdiracing
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Obdržená poděkování 2
dělají se taky samozatmavovací dle intenzity světla

T4 - OKNA / SKLA :-) 02. úno 2010 19:24 #35205

• Trcek
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 68
Celni vyhrivane snad ani neexistuje leda na Bussines....
Ale urcite tak levne nebude....
Vw LT 35 Karmann Missouri (barák na cestach)
Vw T3 syncro Bundeswehr Westfalia

Srazy ATC Karvanky Jihocesky T-club z.s.

T4 - OKNA / SKLA :-) 02. úno 2010 19:47 #35211

Takže teď jste mě na chvilku pánové zmátli a tak jsem byl donucen otevřít tetu etku.Protože si pamatuji,když jsem si v létě měnil sklo u svého,tak vím, že originál do T4 "nelze" objednat vyhřívané,páč se nedělá.Možná neorigo ale o tom dosti pochybuji protože by nebylo kam zapojit.V práci jsme na business měnili a rozdíl je pouze,že je pokovené(do modro-šeda) č.7DO845099A a je za 13802,-Kč.Nevýhoda je v tom,že pod ním nefunguje přenosná navigace na přísavku a proto jsem do něj nešel.Případný seznam origo skel mohu zde klidně vypsat,není jich moc.
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)

T4 - OKNA / SKLA :-) 02. úno 2010 19:58 #35213

• Trcek
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 68
tzv Antireflexni, to jsem tam take daval :-)
Etku jsem take chtel otevrit ale nastal tvrdy restart PC :-D
Vw LT 35 Karmann Missouri (barák na cestach)
Vw T3 syncro Bundeswehr Westfalia

Srazy ATC Karvanky Jihocesky T-club z.s.

Vygenerováno za 0.241 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/