Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - OKNA / SKLA :-)

T4 - OKNA / SKLA :-) 15. kvě 2010 10:45 #42469

Ahoj. Mám ten samej problém. Mám rozbité šoupací okno za řidičem,už mám nové i natónované a zbývá ho jen nasadit. Akorát navím jak. Ví někdo co všecko je k tomu třeba? Když jsem odstraňoval ty zbytky skla z těch posuvných kovových lišt ve kterých je nasazeno,zdálo se mi,že tam nějaké lepidlo bylo...jestli ano,neví někdo jaké se tam používá?
Díky
Multivan 2,5 TDI, 75 kW
Morewood Makulu
Norco 125 Dirt

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - OKNA / SKLA :-) 15. kvě 2010 15:25 #42472

  • JardaL
  • Avatar uživatele JardaL
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 111
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 3
Nehledej v tom žádnou vědu. Až to budeš mít hotové, tak uvidíš, že sundání plastů je větší zelí než výměna skla. Ty plasty musíš rozebrat zezadu.
Sundej plasty, povol plastové matky, kterými je rám přichycený do kastle a celý rám vyndej.
Mezi rámem a kastlí bývá těsnící pásek, tak ho opatrně odlep.
Na jedné svislé straně je ten rám dělený, tak ho tam roztáhni, dej tam okna a šup s tím zpět.
Žádné lepidlo tam z fabriky nemá být, leda že by nějaký kutil to chtěl přetěsnit.
VW T4 Caravelle VR6 103kW, 1997, LPG Tartarini, komplet Projekt Zwo (PRODÁNO)
VW T5 Caravelle V6 3,2i 4Motion 173kW Long, 2006 + interiér Multivan + LPG Landi Renzo Omegas (PRODÁNO)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - OKNA / SKLA :-) 17. kvě 2010 10:36 #42569

  • ellik
  • Avatar uživatele ellik
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 49
  • Obdržená poděkování 0
Bohužel jen klasika lepené :(

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - OKNA / SKLA :-) 19. kvě 2010 10:52 #42721

  • ellik
  • Avatar uživatele ellik
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 49
  • Obdržená poděkování 0
Nevíte teda někdo jak na to lepený sklo?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - OKNA / SKLA :-) 19. kvě 2010 11:17 #42723

  • Maršoun
  • Avatar uživatele Maršoun
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 6571
  • Karma: 10
  • Obdržená poděkování 31
Strunu a fiknout... V kazdem solidnim servisu ti ho vyfiknou. Pri trose zrucnosti to fiknes i doma...
p.s. bacha na lak...
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - OKNA / SKLA :-) 20. kvě 2010 16:53 #42804

JardaL napsal: Nehledej v tom žádnou vědu. Až to budeš mít hotové, tak uvidíš, že sundání plastů je větší zelí než výměna skla. Ty plasty musíš rozebrat zezadu.
Sundej plasty, povol plastové matky, kterými je rám přichycený do kastle a celý rám vyndej.
Mezi rámem a kastlí bývá těsnící pásek, tak ho opatrně odlep.
Na jedné svislé straně je ten rám dělený, tak ho tam roztáhni, dej tam okna a šup s tím zpět.
Žádné lepidlo tam z fabriky nemá být, leda že by nějaký kutil to chtěl přetěsnit.


Díky. Tak v sobotu na to vlítnu. Naštěstí mi pomůže známej karosář a ten už prý párkrát na T4 šoupací okno měnil.
Multivan 2,5 TDI, 75 kW
Morewood Makulu
Norco 125 Dirt

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - OKNA / SKLA :-) 17. říj 2010 18:46 #52629

  • 666
  • Avatar uživatele 666
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 150
  • Obdržená poděkování 2
Hoj,
prosim vás, čim se dá "přilepit" kontakt vyhřívání zadního okna?Mám to urvaný, tudíš nevyhřívám :help

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - OKNA / SKLA :-) 03. lis 2010 21:59 #54271

  • Sali
  • Avatar uživatele Sali
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1280
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj panove,mam dotaz.Na stare T3 jsem si namontoval kvuli vetrani pri spani podobne stresni okno jako je tohle-[url] http://www.campi-shop.cz/katalog/katalo ... i-na-kliku [url] a jeho vyhoda byla i v tom,ze mohlo byt pootevrene i za deste a nebyl s nim problem.Ted mam T4 a ta jezdi podstatne rychlejc ale opet bych chtel na strechu kvuli vetrani neco podobneho,bojim se ale co to bude delat pri 140 km/h ? Nemate s tim nekdo zkusenost a nebo neporadite jinou variantu vetrani?Diky.
VW T4 long 75kw


VW Tpinkclub

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - OKNA / SKLA :-) 03. lis 2010 22:04 #54272

  • indy
  • Avatar uživatele indy
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 104
  • Obdržená poděkování 0
sali, me na stare T3 stresak podobneho typu podfukoval. tento sice bude hodne lepsi, ale doporucuju pred nej spojler.

neco jako tento:

http://www.campi-shop.cz/katalog/katalo ... r-pro-heki

akorat aby mel spravne rozmery.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - OKNA / SKLA :-) 04. lis 2010 05:50 #54284

  • Sali
  • Avatar uživatele Sali
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1280
  • Obdržená poděkování 0
to Indy-To ze pred to prijde spojler,je jasne,to jsem mel i na T3.Me spis zajima neci osobni skusenost.
VW T4 long 75kw


VW Tpinkclub

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - OKNA / SKLA :-) 04. lis 2010 07:09 #54289

  • JaM
  • Avatar uživatele JaM
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1726
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 53

666 napsal: Hoj,
prosim vás, čim se dá "přilepit" kontakt vyhřívání zadního okna?Mám to urvaný, tudíš nevyhřívám :help


Nechtěl bych Ti přivodit víc starostí mou radou, kdysi na Škodovce jsem přemosťoval přerušené (podrápané) vyhřívání pájkou.Myslím, že i ten kontakt jsem napojoval... Teď bych se bál, aby sklo tepelným pnutím neprdlo. Ale je to fakt spíš takové lepení než pořádný spoj. Ale fungovalo to.
Syncrolong poloplech+ tažná tyč
Bílá welryba T4 highlong na práci
T5 2,5TDI 96kW prodáno
Syncrovella prodáno
Smažkobus 2,4D kastle po smrti, motor jede dál...
tel:777171480

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - OKNA / SKLA :-) 04. lis 2010 07:30 #54290

  • 666
  • Avatar uživatele 666
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 150
  • Obdržená poděkování 2
[/quote]Nechtěl bych Ti přivodit víc starostí mou radou, kdysi na Škodovce jsem přemosťoval přerušené (podrápané) vyhřívání pájkou.Myslím, že i ten kontakt jsem napojoval... Teď bych se bál, aby sklo tepelným pnutím neprdlo. Ale je to fakt spíš takové lepení než pořádný spoj. Ale fungovalo to.[/quote]


Právě toho "pájení" se bojim...
Tušim že Loctite dělali jakoby lepidlo, ale stálo fakt ranec a pro dvě kapky dávat +- 700 - už nevim přesně, ale bylo to fakt hodně - se mi nechce.Myslel sem něco podobnýho, levnějšího, nebo jestli nějakej autosklenář něco nemá...U nás v KV nemaj :cry:
Nebo co ten "modelínovej" kov, netušíte, jestli je to vodivý?
Ještě mě napadá cinknout do AGC....

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - OKNA / SKLA :-) 04. lis 2010 10:59 #54301

  • indy
  • Avatar uživatele indy
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 104
  • Obdržená poděkování 0
to Sali:

origo stresni VW dvoupolohovy sibr je dostupny a vyborny. da se dat nejen dopredu a ma sitku proti hmyzu pres cele. ale samozrejme kdyz prsi tak nic.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - OKNA / SKLA :-) 04. lis 2010 18:47 #54348

  • Sali
  • Avatar uživatele Sali
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1280
  • Obdržená poděkování 0
to Indy- A v tom je ten problem sibru,chci neco,co muze vetrat i za deste.A chci to na strese. #-o
VW T4 long 75kw


VW Tpinkclub

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - OKNA / SKLA :-) 04. lis 2010 21:38 #54370

  • indy
  • Avatar uživatele indy
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 104
  • Obdržená poděkování 0
ten origo stoji dnes 3-5 tis, elektricky. asi kdyz to zkombinujes tak ideal.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.136 sekund

Login