Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - OKNA / SKLA :-)

T4 - OKNA / SKLA :-) 12. dub 2011 23:14 #71058

  • andula
  • Avatar uživatele andula
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1654
  • Obdržená poděkování 0
AlešX by Ti o patálii s špatně přilepeným oknem mohl vyprávět :-" Málem mu v Itálii na dovolený vypadlo.
Potkalo mě štěstí­, řeklo uhni a šlo dál.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - OKNA / SKLA :-) 12. dub 2011 23:15 #71059

  • lada t5
  • Avatar uživatele lada t5
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 8813
  • Karma: 29
  • Obdržená poděkování 292
Tam to nevadí, tam je teplo. Ale zpátky přes Brenner - br br........ :mrgreen:
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička


TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - OKNA / SKLA :-) 12. dub 2011 23:19 #71061

  • andula
  • Avatar uživatele andula
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1654
  • Obdržená poděkování 0
Jenže musel opatrně brzdit aby mu nevypadlo :-"
Potkalo mě štěstí­, řeklo uhni a šlo dál.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - OKNA / SKLA :-) 12. dub 2011 23:22 #71062

  • fossil
  • Avatar uživatele fossil
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 346
  • Obdržená poděkování 1
No tak mě to taky poměrně dost vyděsilo. Jel jsem po dálnici, venku děsně foukalo, ale nějak se mi nezdál ten zvuk u okna, tak jsem tam natáh ruku, jestli tam profukuje, nebo co.. zkusil zatlačit na sklo.. a ejhle.. trochu se pohnulo.. přítelkyně zkusila druhou stranu a to samý.. naštěstí vršek držel.. :) ale stejnak to není moc dobrej pocit..

Proto jsem sem taky napsal a zeptal se zkušenějších, než někde něco :-AD(A po...t
...dreams come true... :) ..."VWilík"... VW T4 Caravelle GL long, 2.5TDi 75kW

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - OKNA / SKLA :-) 12. dub 2011 23:37 #71064

  • lada t5
  • Avatar uživatele lada t5
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 8813
  • Karma: 29
  • Obdržená poděkování 292
Nechci se opakovat - ale určitě a nekompromisně okno ven a u někoho kdo se tím živí zase nechat nalepit zpět, s účtem a zárukou.
Mimo jiné, kdo to nevíte - lepená okna jsou započítána do konstrukce, tuhosti automobilu. Třeba v Německu, pokud okno při nehodě vypadne, pojišťovna může vymáhat peníze po servisu, kde okno lepili, neboť díky špatně přilepenému oknu se karoserie kroutila = špatné jízdní vlastnosti = příčina nehody.
To by mě nikdy nenapadlo, ale říkal mi to známý z autoskla Hostivař.
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička


TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - OKNA / SKLA :-) 20. dub 2011 08:11 #71588

Jakým lepidlem nalepit lištu na držení lanka v předních dveřích.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - OKNA / SKLA :-) 11. kvě 2011 09:45 #72863

Dveře rozdělány zavada nalezena.Mám prasklý částečně ten plast ve kterým je uchyceno lanko stahování.Dolu musím oknu pomoct nahorů vyjede samo.Dá se to nějak zpravit nebo koupit celý stahování.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - OKNA / SKLA :-) 13. kvě 2011 19:19 #73027

  • fossil
  • Avatar uživatele fossil
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 346
  • Obdržená poděkování 1
Uplně jsem pak zapomněl napsat jak jsem dopadl s tím předním sklem.

No děkuji všem za doporučení kompletního přelepení. Nechal jsem sklo hned přelepit...

1) byl jsem nadšen, protože pod sklem nebyla v podstatě žádná rez - jen trošku povrchově na jednom místě..

2) soudruzi v NDR udělali asi někde chybu, protože to sklo bylo přilepený uplně na prd.. nebylo to pořádně odmaštěný, celou spodní část projeli mechanici strunou jak horkej nůž máslem - byla jen otázka času kdy by mi to někde asi vypadlo... fakt úlet.. nevím čím to, že to drželo v pohodě a cca po roce co auto mám najednou tohle..

Naštěstí teď už sklo drží a bylo přilepeno opravdu pečlivě a odborně - měl jsem tu možnost proces se zájmem sledovat..
...dreams come true... :) ..."VWilík"... VW T4 Caravelle GL long, 2.5TDi 75kW

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - OKNA / SKLA :-) 21. kvě 2011 14:23 #73490

Neřešil někdo někdy vyklápěcí okénka? Občas je to k vidění na 3-dveřových autech. Plast skrz a uvnitř zavírací mechanismus. Líbilo by se mi to na poslední okna. Bohužel nemám klimu, tak je v létě dooooooooooooost vedro.
VW T4 CARAVELLE 2.4D 57kW AAB 1991
AUDI 100C4 AVANT 2.6 V6 LPG 1994
Renault R19 1.7 LPG - Prodáno
Renault Clio 1.2 - Prodáno
Wartburg 353 DeLuxe - Prodáno

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - OKNA / SKLA :-) 09. čec 2011 22:30 #76078

  • JaM
  • Avatar uživatele JaM
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1726
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 53
Jak udělat otvírací zadní okno :twisted: ?
Nechat auto přes noc na parkovišti D:_)7

Patrno z níže uvedené fotografie.

A páč jsem to musel něčím zadělat, zalíbila se mi verze poloplech i kvuli tomu, že naše T4 je většinou dělník, ušetřím za folie a můžu to rovnou zateplit.

Můžu však beztrestně dát dozadu plech místo skel, když je to osobní 4-9místný wůz?
Poraďte :help :help :help
Syncrolong poloplech+ tažná tyč
Bílá welryba T4 highlong na práci
T5 2,5TDI 96kW prodáno
Syncrovella prodáno
Smažkobus 2,4D kastle po smrti, motor jede dál...
tel:777171480
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od JaM.

T4 - OKNA / SKLA :-) 09. čec 2011 23:06 #76079

  • Sali
  • Avatar uživatele Sali
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1280
  • Obdržená poděkování 0

Scrossman napsal: Neřešil někdo někdy vyklápěcí okénka? Občas je to k vidění na 3-dveřových autech. Plast skrz a uvnitř zavírací mechanismus. Líbilo by se mi to na poslední okna. Bohužel nemám klimu, tak je v létě dooooooooooooost vedro.



Tady ho mas. [url] http://server3.gs-shop.de/200/cgi-bin/s ... terID=4357 [url] Klikni na T4 a pak na okna.
VW T4 long 75kw


VW Tpinkclub

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - OKNA / SKLA :-) 13. čec 2011 20:57 #76300

Předem se omlouvám za možná stupidní dotaz, ale může mi někdo vysvětlit rozdíl mezi těmito Multivany? Oba jsou rok 2001 a pravé zadní okno je u jednoho s mřížkou a u druhýho ne. Copak se tam skrývá? Díky
T4 Caravelle 1999 2,5TDI 75KW
T1 Standard 1965 - rat look
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - OKNA / SKLA :-) 13. čec 2011 21:05 #76301

Já jen vím že ten co nemá mřížku tak má klimatronik za tím se druhý výměník a co má mřížku tak bych logicky řek že tam klima není a těmi mřížkami tam leze vzduch do prostoru pro cestující

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - OKNA / SKLA :-) 13. čec 2011 21:41 #76305

  • Sali
  • Avatar uživatele Sali
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1280
  • Obdržená poděkování 0
S klimou to nema nic spolecneho,je to jen vetraci okenko.Muzes si ho koupit i do prostrednich oken.
VW T4 long 75kw


VW Tpinkclub

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - OKNA / SKLA :-) 14. čec 2011 07:33 #76320

Sali, Martin2 to napsal zcela správně...
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.146 sekund

Login