Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - KOROZE + nástřik spodku a dutin

REZ a LAK 26. led 2016 11:00 #162435

Tady jsou nějaký fotky z procesu a průběhu a místama to byl docela děs :D

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

REZ a LAK 26. led 2016 11:02 #162436

Každopádně se ti poptám, jestli by měl kapacity na další Téčko, sám má multivana a má k tomu vztah.
Poděkovali: Kříž

REZ a LAK 27. led 2016 01:42 #162492

• Kříž
  • Uživatel
  • Uživatel
  • T4,multivan 1993. 2,4D AAB
  • Obdržená poděkování 1
Čau tak dneska jsem byl ve Slanym se poptat na ten můj vwrak co a jak.
No a 25tis z toho krasavce neudělá ale přežije.
Bohužel do toho jdu :)
Pozítří budu sundavat folii co tam nalepil majitel předemnou.
A pak........
Snad to nebude taková hrůza.
Myslim že tomu pán rozumí a téčko nepujde ze skály.
Jinak bych se chtěl letos podívat na ten sraz co bude v květnu a hodit pokec s vwbláznama ale zatim nevim jak to bude s časem
tak zatim nepanikařim s přihláškou.
Dík a pošlu fotky změn na mym posouvwátku.
Čus

REZ a LAK 07. lis 2016 03:12 #171558

Takhle se přerodil můj Multiváňa

goo.gl/photos/2NLv6SnTCBpZfWSm8

T4 - KOROZE + nástřik spodku a dutin 07. lis 2016 09:40 #171564

• Rebelant
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 113
Shaddieslave, máš ho pěkného. A ta nová barvička je cool. Z fotek to sice není vidět, ale doporučuji nezapomenout na důkladnou konzervaci dutin. Když tak i obsluha nechť se pěkně zakonzervuje zevnitř nějakým tím lihem - údajně co je v lihu se nekazí :whistle: :evil:
Ride to live, live to ride
VW T4 1,9 TD 2001 - bohužel, už neaktivní :(
aktivní: VW T5 1,9 TDI 2004, VW T3 DOKA 1,6 TD 1986, VW T4 dlouhé vysoké syncro - Vildafornia 2,5 1995
IMV 1000 r.v. 1964
Honda CBR 1000f
a další :-o
Poděkovali: shaddieslav

Naposledy změněno: od Rebelant.

T4 - KOROZE + nástřik spodku a dutin 20. úno 2017 12:48 #174124

• dins.
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 50
Ahoj lidi, Bohuzel opetovne budu muset vyndat predni okno.
Ten rez kolem celniho okna je normalni to vim ale ,
...... je normalni, aby to po dvou letech vykvetlo tak ze se utrhne lepidlo od kastle a je tam mezera?
Nebo ten co to opravoval pred dvema lety to zbastlil narychlo a cau.
Tenktat jem mu platil cca 5 tis ze vynda okno opucuje osetri a nalakuje.

Okno si ted budu vyndavat sam pomoci struny ocisteni si udelam taky sam.... asi piskem.
Ale co NEVIM je, jak to osetrit kastli, pod to okno. Pouzil bych asi Loctite rost killer, s tim mam dobre zkusenosti
a co pak? striknout zakladovkou a nechat zbytek udelat lakyru?

Diky za rady A hlavne mi nerikejte, ze to za 2 roky budu delat znovu prece to musi jit udelat tak aby to vydrzelo cca 5-8 let.
VW T4 Syncro 2,5 TDI Caravella
Audi A6 C4 2,8 30V Quattro
Skoda M Rapid 136

T4 - KOROZE + nástřik spodku a dutin 04. bře 2017 13:02 #174528

• JaM
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 52

Finida napsal: Chlapi, po roce zkoušky mohu na rez doporučit odrezovač od Loctite. rok ho měl synek na autě přímo na rezu, jen obroušeném ocel. kartáčem, bez dalšího nátěru a mohu konstatovat že je to dokonale zakonzervované a dál to nerezne. Vytvoří to na rezu jakoby sklovinu!!!!!! Jediná nevýhoda je že stojí litr skoro litr :( , Ale dle mé zkušenosti vážně super OK! Neoplachuje se a může se použít jako základovka!!!

Syncrolong poloplech+ tažná tyč
Bílá welryba T4 highlong na práci
T5 2,5TDI 96kW prodáno
Syncrovella prodáno
Smažkobus 2,4D kastle po smrti, motor jede dál...
tel:777171480

Naposledy změněno: od JaM.

Re:REZ a LAK 04. bře 2017 13:07 #174530

• JaM
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 52

worxe napsal: tohle je lepší dělník www.alkyton.cz/penetrator-na-rez/

Syncrolong poloplech+ tažná tyč
Bílá welryba T4 highlong na práci
T5 2,5TDI 96kW prodáno
Syncrovella prodáno
Smažkobus 2,4D kastle po smrti, motor jede dál...
tel:777171480

T4 - KOROZE + nástřik spodku a dutin 06. bře 2017 10:39 #174584

• Olly
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 5
Mám dotaz na odborníky...Jak Alkyton,tak Loctite,jsem si vygoogloval,teď jen zvažuju,který z nich.Jde mi o drobné orezlinky,žádná velká plocha a žádná tragédie,ale udělat to chce.Máte někdo zkušenosti a oběma?
T4 Multivan 2,4 D r.v. 1992
pan "Hermann I." bohužel už neaktivní
T4 Multivan 2,4 D r.v. 1994
pan "Hermann II." opustil nás po dlouhé nemoci L.P. 2020
T4 Multivan Westfalia 2,4 D
r.v. 1996
pan "Hermann III"

T4 - KOROZE + nástřik spodku a dutin 06. bře 2017 11:01 #174585

já mám nejlepší žkušenosti s odrezavačem od Worka s taninem. Používají ho i veteránisti. Dělal jsem s ním celý předek T3 a za tři roky nevylezlo absolutně nic ;) :)
VW T6 Multivan / 4motion s uzávěrou / manuál
VW T5 GP, Long 2,0i 103kW/ 4motion s uzávěrou / manuál
VW T5 Long 3,2i / V6 / manuál / 4motion / 173kW

Ducati 999R
Ducati 900SS
Moto Morini 500S
Benelli Tornado 650 SP
Yamaha XS500
Poděkovali: Olly, Wolfi

T4 - KOROZE + nástřik spodku a dutin 06. bře 2017 22:43 #174620

• Olly
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 5
Dík... :)
T4 Multivan 2,4 D r.v. 1992
pan "Hermann I." bohužel už neaktivní
T4 Multivan 2,4 D r.v. 1994
pan "Hermann II." opustil nás po dlouhé nemoci L.P. 2020
T4 Multivan Westfalia 2,4 D
r.v. 1996
pan "Hermann III"

T4 - KOROZE + nástřik spodku a dutin 08. zář 2018 12:48 #187102

zdravim panove tal me take ceka plno nechutne prace na mem multivanu.... dotahl jsem ho z nemecka ze byl za celkem solidni peniz az doma jsem zjistil co vse bylo paradne zamaskovano a zapeneno :D no cekaji me komplet prahy semtam neco u podbehu plech u nosniku.... nemec osetroval kazdy rok rez naterem at uz nejakou srackou tak barvou.... rozpocet mam na vyvareni a na dily bez lakovani cca 40-50k...

T4 - KOROZE + nástřik spodku a dutin 19. zář 2018 10:28 #188484

• _luky_
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 4
Když vidím, jak to všem rezne kolem předního okna. (Mě taky,ale koupil jsem to už opravené.) Rezne to zevnitř nebo zvenku? Takhle to vypadá, že to rezne spíš zevnitř. Nepomohlo by vystříkat i tuhle dutinu? Běžně se stříkají jen dutiny "dole".
Pokud ano, nějaký dobrý tip, jak se do té dutiny dostat? Nechce se mi rozmontovávat celý tapec jen abych viděl, jak ta karoserie vypadá.
VW T4 California Coach 1997

T4 - KOROZE + nástřik spodku a dutin 16. led 2019 12:14 #190067

Čest, někdo tu psal, že se do té dutiny nejde přirozene dostat.To mu já ale moc nevěřím, no v nejhorším by si musel navrtat inspekční otvory no, ale asi se trochu oslabí kastle, ale když je to shnilé, tak je to asi jedno...jinak ten tapec nad předními sedadly jde dolů celkem rychle, stínítka dolů, pak boční plasty vedle
predniho tapecu a pak už jen vycvaknes vzadu a je to dole...hele já si koupil za pár peněz T4 long 2,5 TDi 75 kW Syncro (bez uzávěrky difu, bez ABS - bez uzávěrky volnoběžky v difu), vyřazena sanita...750 000 km na tachu : )))...jako že si s tím budu hrát, no jako pomalu nejraději bych to dál radši do šrotu, to auto drží pohromadě snad jen barva : )))...rám předního okna to má sežrany taky...no ještě že mám v čem jezdit, mimo téhle popelnice...tak třeba časem sem dát fotky z opravy

Naposledy změněno: od 2stroke.

T4 - KOROZE + nástřik spodku a dutin 27. led 2020 09:34 #196224

• wacker
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 3
Tak jsem začal taky tvořit... no učím se... napřed papír a pak plech....
caravelle syncro 2,5 TDi, r.v.2000
uaz 469
octavia combi 1969
twingo 2007
moskvič šlapací 1978
jawa 250 1962
jawa 350 1964
aprilia sportcity 200

Vygenerováno za 0.230 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/