Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

Téma: T4 - Vyměna blatniku

T4 - Vyměna blatniku 13. kvě 2010 19:57 #42367

• Robertxx
  • Avatar uživatele Robertxx Autor tématu
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 1
Zdravim fandy ;) .. mel bych na Vas dotaz za jak dlouho se da vyměnit předni blatnik na T4 a zvladne to i laik?Diky ;)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - Vyměna blatniku 13. kvě 2010 20:49 #42370

pokud máš šroubovaný tak je tam myslym 7 šroubku a kolem podběhu je lepený tak bys to měl zvládnout :-k
T4 Caravelle long 2.5tdi
T3 Caravelle 1.6d
Toyota Corolla 2.0D T3 4WD bus
Skoda octavia 1.9tdi elegance

T4 - Vyměna blatniku 09. čen 2010 00:20 #44442

Ahoj Všem,
prosím, prosím, hledám šikovného klempíře v Praze, nebo blízkém okolí. Mám Multivana T4 2.4D.
Poradíte mi někoho, prosím. Diky předem Honza

T4 - Vyměna blatniku 30. bře 2013 16:15 #117515

:help čau,prosim jak je to s tema blatnikama,chtel bych je zitra sundat a podivat se za ne...
nasel jsem tri srouby v motorove casti a dva u dveri..je tam jeste nejakej zadrhel?
Lada psal ze jsou lepeny v podbehu...je problem to sundat? a musí se pri zpetne montazi zase lepit? a cim?

za jakoukoli odpoved budu vdecny diky Cenda

T4 - Vyměna blatniku 30. bře 2013 22:19 #117553

šroubů je celkem 7 na každým blatníku. Ty co píšeš a pak ještě dva dole pod nárazníkem(červená). Lepeno je to dole po obvodu vnitřního podběhu(žlutá). Máš to v obrázku v příloze. Minulej tejden jsem si to zrovna čistil ;)
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)
Přílohy:

T4 - Vyměna blatniku 30. bře 2013 22:54 #117554

dělal jsem to v létě. Když jsem to měl dole, tak jsem rovnou udělal okápek, aby všechen nepořádek šel až do předního svodu. Fotku jsem ale asi neudělal. D:_)3
SVĚT SE ZBLÁZNIL. KDO BUDE DALŠÍ???

T4 - Vyměna blatniku 31. bře 2013 00:43 #117556

super diky moc...a jak je to teda s tim lepenim?
musi se to znova lepit a cim kdyztak?dekuju

ted bych to chtel jen sundat a zjistit situaci a jak se oteply a taky podle stavu se na to vrhnu..myslite ze bych to popripade mohl nechat treba mesic bez toho lepeni?
D:_)10

T4 - Vyměna blatniku 31. bře 2013 09:42 #117566

• Finida
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 1
Je lepší to nalepit už při montáži!!
Aby se to pěkně vymáčklo, když bys tam cpal tmel dodatečně, tak se to podle mě už tak pěkně neutěsní.
Edit:Špatně jsem četl, určitě můžeš, otázka je zda to má smysl, a neudělat to hned komplet, než dvakrát sundavat blatník, a nárazník!! ;)
T4 Multivan,ATLANTIS, 2.5 TDI ,111KW,
T4 Plechovka 1.9 TD -pracant

T4 - Vyměna blatniku 06. dub 2013 17:41 #118141

hmm to mas asi pravdu a jakej tam patri ten tmel?
je to nejakej specialni autotmel nebo...???dik

T4 - Vyměna blatniku 08. pro 2013 08:01 #131383

Ahoj Kluci dělal už někdo výměnu lemů na blatníku a podběhů na T4 97r.v., Jde mě hlavně o to jestli se to dá sehnat nebo se to prodává jako celek :-k
Caravelle 2,5Tdi 96kw long 4 motin
VW Transporter 2,4 D
Transporter 1.9 Tdi 75kwkrátká verze

T4 - Vyměna blatniku 22. dub 2017 12:38 #175827

Ahoj, koupil jsem si T4 a přední blatníky mám ohnilé někde i nějaká díra....máte zkušenosti od jakého výrobce koupit? Nebo lepší koupit z vrakoviště a dát je do kupy? Děkuji za informace ;) Popřípadě nějaký klempíř v okolí Hradce Králové a Rychnova nad Kněžnou díky Kubajs

• Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.221 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/