Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - BOČNÍ DVEŘE POSUVNÉ + TAPEC "ŠOUPAČKY"

T4 - BOČNÍ DVEŘE POSUVNÉ + TAPEC "ŠOUPAČKY" 26. čen 2013 19:15 #123770

  • kasuh
  • Avatar uživatele kasuh
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 537
  • Karma: 3
  • Obdržená poděkování 17
Přátelé kamarádi, je tu někdo kdo dával do transportera tapec na šoupačky z multivana, nebo z caravelle? Potřeboval bych poradit jak naohýbat to táhlo, kterým se otevírají dveře. Mám to táhlo rovné a když tam dám tapec tak o něj ten drát drhne a nezavírají se mi dveře. Stačí to táhlo vyndat nějak natvarovat a vrátit zpět? Nebo musím koupit ve VW origo pro multivana?

Budu vděčný za jakoukoliv radu, nikde jsem tu na toto téma nic nenašel.
VW Transporter T4 2,5 TDI 75kW
Škoda Octavia 1,9 TDI 66kW
A-team (Almara team)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - BOČNÍ DVEŘE POSUVNÉ + TAPEC "ŠOUPAČKY" 26. čen 2013 19:19 #123772

  • kunec
  • Avatar uživatele kunec
  • Offline
  • Moderator
  • Moderator
  • Příspěvky: 2695
  • Obdržená poděkování 25
Táhlo jsem udělal nové z drátu.
Původní mi při ohýbání prasklo


Odesláno z mého Ascend G300 pomocí Tapatalk 2

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - BOČNÍ DVEŘE POSUVNÉ + TAPEC "ŠOUPAČKY" 26. čen 2013 19:36 #123774

  • kasuh
  • Avatar uživatele kasuh
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 537
  • Karma: 3
  • Obdržená poděkování 17
Takže mám jít do ferony (nebo do jiného železářství) a tam si koupit kus drátu a naohýbat to podle obrázku co mám z multivana? Je na to potřeba nějaké nářadí, naohýbám to kleštěma?

edilt: našel jsem v tomto vlákně transportéráka: <!-- l --><a class="postlink-local" href=" www.transporterclub.cz/forum/viewtopic.p...=19&t=1838&start=210 ">viewtopic.php?f=19&t=1838&start=210<!-- l -->
že to lze s původním táhlem. Neměl by někdo foto jak to pak vypadá? Je to podobné originálu viz moje foto z t4wiki?
VW Transporter T4 2,5 TDI 75kW
Škoda Octavia 1,9 TDI 66kW
A-team (Almara team)
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od kasuh.

T4 - BOČNÍ DVEŘE POSUVNÉ + TAPEC "ŠOUPAČKY" 26. čen 2013 19:37 #123775

  • kunec
  • Avatar uživatele kunec
  • Offline
  • Moderator
  • Moderator
  • Příspěvky: 2695
  • Obdržená poděkování 25
ohýbal jsem hlešťma

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - BOČNÍ DVEŘE POSUVNÉ + TAPEC "ŠOUPAČKY" 27. čen 2013 23:11 #123875

  • kasuh
  • Avatar uživatele kasuh
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 537
  • Karma: 3
  • Obdržená poděkování 17
Tak jsem se dneska pustil do toho táhla, udělal jsem ho z trojky drátu. Výsledek je jak se dalo čekat špatný :oops:

Asi jsem ulomil něco na tom malinkatým bílím čudlu, v kterém drží táhlo viz. první foto.
Nenajde se nějaká dobrá duše co by se mi podívala do etky zda se to vůbec samostatně prodává, než budu psát do VW?
Předem děkuji za pomoc.
VW Transporter T4 2,5 TDI 75kW
Škoda Octavia 1,9 TDI 66kW
A-team (Almara team)
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - BOČNÍ DVEŘE POSUVNÉ + TAPEC "ŠOUPAČKY" 27. čen 2013 23:21 #123878

  • myšák
  • Avatar uživatele myšák
  • Návštěvník
  • Návštěvník
ten tvůj čudl se dá koupit kdekoli v autodoplňkách a je to korunová záležitost. D:_)23

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - BOČNÍ DVEŘE POSUVNÉ + TAPEC "ŠOUPAČKY" 27. čen 2013 23:59 #123882

  • kasuh
  • Avatar uživatele kasuh
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 537
  • Karma: 3
  • Obdržená poděkování 17
Mě se tenhle čudlík zdá takovej jinej než ty klasický, nenacvakává se na pevno, ale musí jezdit nějak v té drážce co tam je pro něj nachystaná. Já pako za to při sundavání zatáhl moc a něco jsem asi z toho ulomil.
VW Transporter T4 2,5 TDI 75kW
Škoda Octavia 1,9 TDI 66kW
A-team (Almara team)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - BOČNÍ DVEŘE POSUVNÉ + TAPEC "ŠOUPAČKY" 28. čen 2013 06:44 #123885

  • kunec
  • Avatar uživatele kunec
  • Offline
  • Moderator
  • Moderator
  • Příspěvky: 2695
  • Obdržená poděkování 25
Ten mi praskl taky. Na konci tahla mam hacek a funguje totak uz dva roky ;)


Sent from my iPad using Tapatalk HD

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - BOČNÍ DVEŘE POSUVNÉ + TAPEC "ŠOUPAČKY" 28. čen 2013 07:08 #123886

  • kasuh
  • Avatar uživatele kasuh
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 537
  • Karma: 3
  • Obdržená poděkování 17
Ach jo, to si mi měl napsat hned že si na to mám dát pozor :wrench: . Háček asi neudělám, když jsem ten drát už zaříznul na míru :-k
VW Transporter T4 2,5 TDI 75kW
Škoda Octavia 1,9 TDI 66kW
A-team (Almara team)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - BOČNÍ DVEŘE POSUVNÉ + TAPEC "ŠOUPAČKY" 28. čen 2013 08:20 #123889

Mě to ale nepřijde ulomený. Teda aspoň ne z téhle strany. Jen nemáš ten drát (táhlo) docvaknutý do toho čudlu ;)
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - BOČNÍ DVEŘE POSUVNÉ + TAPEC "ŠOUPAČKY" 28. čen 2013 09:17 #123894

  • Maršoun
  • Avatar uživatele Maršoun
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 6571
  • Karma: 10
  • Obdržená poděkování 31
Petře, na 99,9% to bude +191 837 199 cca 6,50,-
ale pro jistotu objednej i +171 837 199 cca 5,50,-
konkrétně ta tvoje není v etce vyobrazena, ale je stejná s tou horní. Takže to snad bude ono. :wrench:
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - BOČNÍ DVEŘE POSUVNÉ + TAPEC "ŠOUPAČKY" 28. čen 2013 10:11 #123896

  • kasuh
  • Avatar uživatele kasuh
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 537
  • Karma: 3
  • Obdržená poděkování 17
Děkuji kofoláku doufám že to bude stejnej čudl jako pro to horní táhlo. Dotáži se na to ve VW a uvidíme. Budu si muset pořídit tu etku, protože vědět že to táhlo stojí do stovky tak jsem ho nevyráběl, ale rovnou koupil (jenom sehnání toho drátu mi zabralo víc času než to vyrobit).

Petře fotil jsem to nedocvaknuté to máš pravdu, ale naaranžoval jsem to tam jenom aby bylo vidět kam to vede. Ze zadu mám ten čudl plochej.
VW Transporter T4 2,5 TDI 75kW
Škoda Octavia 1,9 TDI 66kW
A-team (Almara team)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - BOČNÍ DVEŘE POSUVNÉ + TAPEC "ŠOUPAČKY" 28. čen 2013 10:21 #123897

  • kunec
  • Avatar uživatele kunec
  • Offline
  • Moderator
  • Moderator
  • Příspěvky: 2695
  • Obdržená poděkování 25
Dej pak vědět, co stojí to táhlo, někdo mne tenkrát strašil, že stojí kolem pěti kila

Odesláno z mého Ascend G300 pomocí Tapatalk 2

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - BOČNÍ DVEŘE POSUVNÉ + TAPEC "ŠOUPAČKY" 28. čen 2013 11:44 #123906

Tak to pak jo, jestli je zlomenej zezadu. Jinak táhlo něco stálo, když jsem ho tenkrát nekupoval a poupravil to starý...už si nepamatuju přesně kolik.
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - BOČNÍ DVEŘE POSUVNÉ + TAPEC "ŠOUPAČKY" 28. čen 2013 14:30 #123913

  • kasuh
  • Avatar uživatele kasuh
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 537
  • Karma: 3
  • Obdržená poděkování 17
Táhlo mají na Jarově za 97,- kaček. Ovšem pán za přepážkou mi nebyl schopen říct zda je to naohýbané (multivan, caravelle), nebo to rovné z transportera. Chtěl vin-ko, to mu dát nemůžu páč nemám multivana a v tom jeho D:_)9 žádný jiný táhlo nenašel, tak jsem ho prozatím neobjednával. Čudlíky jsem koupil jak psal kofolák (uvidíme zda to je to co tam má být) + jsem si za 35,- objednal ten prostřední čudl co drží táhlo aby se neprohlo.
VW Transporter T4 2,5 TDI 75kW
Škoda Octavia 1,9 TDI 66kW
A-team (Almara team)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.164 sekund

Login