Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - BOČNÍ DVEŘE POSUVNÉ + TAPEC "ŠOUPAČKY"

T4 - BOČNÍ DVEŘE POSUVNÉ + TAPEC "ŠOUPAČKY" 28. čen 2013 18:11 #123916

• Maršoun
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 27
Transportér má krátké táhlo, mulťák a crcavela má delší. V poznámkách máš mm! Tj.to označené. Jinak u nás ve vw jsem dával za táhlo a příchytku do 100kč. :king:
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - BOČNÍ DVEŘE POSUVNÉ + TAPEC "ŠOUPAČKY" 28. čen 2013 22:46 #123932

• kasuh
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 16
Tak jsem to tam nějak nabastlil, bílej čudl jsem tam dal ten větší. Nacakl tapec a chodí to jak po másle. Dušane díky za tvoje know-how moc si toho vážím D:_)10
To s tou délkou táhla mě to vůbec nenapadlo ani pana za pultem :-k . Teď budu muset sehnat ještě delší táhlo na černej čudl co je na zavírání zámku z auta (nyní mi ta délka nestačí a dveře se nezamknou). Za světla dodám fotku jak jsem to vytunil.
VW Transporter T4 2,5 TDI 75kW
Škoda Octavia 1,9 TDI 66kW
A-team (Almara team)

T4 - BOČNÍ DVEŘE POSUVNÉ + TAPEC "ŠOUPAČKY" 06. čec 2013 07:21 #124165

když jsme u těch tapců nemá někdo obrázek kam který příchytky patří??? Dělám překopávku s trandáka na caravelle. Docela laboruju a rada porada by se hodila.
Děkuju Kuba

T4 - BOČNÍ DVEŘE POSUVNÉ + TAPEC "ŠOUPAČKY" 15. čen 2016 07:28 #168088

• Dolly
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 14
Zdarec,
Neví někdo s vám na kolik vyjde těsnění do posuvných dveří na caravelle?
Díky Dolly
VW T4 75Kw 2003 Long
Skoda Octavia 1,9 TDI 81Kw 2001

Re:T4 - BOČNÍ DVEŘE POSUVNÉ + TAPEC "ŠOUPAČKY" 15. čen 2016 07:45 #168089

• Trcek
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 68
Pouzite litr

Odesláno z Mé databanky S4 Galaxy pomocí Tapatalk
Vw LT 35 Karmann Missouri (barák na cestach)
Vw T3 syncro Bundeswehr Westfalia

Srazy ATC Karvanky Jihocesky T-club z.s.

T4 - BOČNÍ DVEŘE POSUVNÉ + TAPEC "ŠOUPAČKY" 19. lis 2016 16:35 #171895

• Shake
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0

Othon napsal: Zdravím chlapi,

Neměl jste někdo problém s otevřením bočních dveří? Dveře "normálně" fungovali a najednou nejdou otevřít.Odemknou se,vemu za kliku cvakne,ale neodskočej,prostě se neotevřou,sundal jsem tapec a mechanismus otevírání šlape,i to táhlo k odjištění dveří chodí.Nevíte co s tím? Jsem docela zoufalej,musel jsem tahat novou kuchyň zadním víkem přez sedačky ven,dovnitř jsem ji dostal ještě bočníma....

Díky za případný nápady/rady.

Nikdo se nenamáhal s odpovědí, tak přispěju s vlastní čerstvou zkušeností, snad to někomu v budoucnu pomůže.
Stalo se mi to stejné, šoupačky nejdou otevřít, ani zevnitř, ani zvenčí.
Důvod je vypadlá ovládací tyčka, co hýbe zámkem na zadní straně šoupaček.
Je nutné sundat tapecírunk - jde i zenvitř, dobré návody jsou na německé t4 wiki (hesla - schibeturen nebo schlosser)
Tyčinku nasadit zpět. Mně se ztratila taková plastová blbina, co tyčku fixuje ve správné poloze aby nevypadávala.
Předpokládám, že ten plastový bazmek pujde koupit, zatím jsem tam provizorně dal stejný z přední části šoupaček, kde hýbe centrálem, ale je líp přístupnej a hlavně se to tam dá ovládat ručně.

T4 - BOČNÍ DVEŘE POSUVNÉ + TAPEC "ŠOUPAČKY" 29. lis 2016 21:52 #172160

Joo já už to také řešil. Ten plastovej aretační průvlak jsem koupil v auto kelly.

T4 - BOČNÍ DVEŘE POSUVNÉ + TAPEC "ŠOUPAČKY" 02. led 2018 09:33 #181483

Zdravím všechny v novém roce. Poradí někdo jakým lepidlem přilepit držáky tapicirunku posuvných dveří ? Jsou to takové černé plasty s drážkama ve kterých drží příchytky v plechu dveří. Mám všechny spodní odlepené a tapec při jízdě rezonuje.
Díky.

T4 - BOČNÍ DVEŘE POSUVNÉ + TAPEC "ŠOUPAČKY" 08. kvě 2018 20:32 #184555

• Flekous
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 6
Ahoj,
taky to teď řeším, existuje jedno lepidlo od Reca, myslím S78 nebo tak nějak,
to udrží hodně věcí.. Jeden člověk s transexuálem to tím lepil a prý drží perfektně..

u mě je ještě ten problém, že ty plastový věci už tam nemám a asi 6 jich chybí..
náhradní díl to není a tak nevím jestli tam dát sololit :dry:
Caravelle T4, 2.5Tdi ACV, r.v.1996, předělaný automat na manuál :-)

T4 - BOČNÍ DVEŘE POSUVNÉ + TAPEC "ŠOUPAČKY" 24. led 2020 09:31 #196184

Zdravím, dají se někde sehnat západky(pouzdra)na sloupku u šoupacek, do kterých se zasouvaji ty hroty které jsou na šoupackach? Díky moc
Přílohy:

T4 - BOČNÍ DVEŘE POSUVNÉ + TAPEC "ŠOUPAČKY" 22. kvě 2020 16:47 #197733

• Macků
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Zdravím, reším ted problém ze šoupačkama, na konci asi posledníchm 20 cm mi na vrchu při zavírání drhne kladka posuvných dveří o karoserii zdá se že by to celé v kolejničkách chtělo o malinko nahoru.
Může to být už vyježděným a ošoupaným spodním ložiskem nebo jak se mám tohoto problému zbavit? Musim to vyřešit co nejdříve protože už ted mi to vzalo část laku.
Dík za vaše reakce.
T5 1.9 TDI AXB 77kw

Vygenerováno za 0.210 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/