Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - BOČNÍ DVEŘE POSUVNÉ + TAPEC "ŠOUPAČKY"

T4 - BOČNÍ DVEŘE POSUVNÉ + TAPEC "ŠOUPAČKY" 24. čec 2009 11:17 #20721

• rejnok
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Nejak mi "klesly" posuvne dvere... Nevite, jak se daji nastavit? vespodu vypadavaji ty dva valecky z te listy... nedaji se ty valecky objednat separatne u VW? Asi jsem je dost znicil...
VW Transporter T5 1.9 Tdi 77kw
VW Transporter T4 2.4D

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - BOČNÍ DVEŘE POSUVNÉ + TAPEC "ŠOUPAČKY" 24. čec 2009 14:30 #20727

• jarek
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 6
U vw koupíš jedině celý to heblo za cca 2000.Ale vím že klubák Mašlo to repasuje.A nebo někde pokusit štěstí na vrakáči.
Jinak to chce jednou za čas vyčistit a promazat ;) potom ty pojezdy slouží dlouho OK!
Jo a to rameno Díl č.14 se liší podle roku či výbavy,už si to nepamatuju přesně ale myslím že se to dá přehodit
Seřizovat se to dá jak nahoře tak i dole ale jestli se ti to už rozpadá jak píšeš tak stím nemarni čas a sežeň něco funkčního než ti někde vypadnou dveře a nebo zničíš zámek.
D:_)1 T4 Multivan Atlantis 2,5TDI
D:_)1 T4 Multivan Atlantis 4WD 1:10 D:_)12
D:_)1 T5 Multivan Comfortline 2,5TDI
D:_)11 Pincek VFR 800-V4 VTEC prodaný :-(
Nějaké to Foto http://jarekv.rajce.idnes.cz/
Přílohy:

T4 - BOČNÍ DVEŘE POSUVNÉ + TAPEC "ŠOUPAČKY" 24. čec 2009 15:20 #20732

• AlesB
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
to Rejnok:
můžeš zkusit třeba tady : http://www.aukro.cz/item691527503_vw_t4_pojezdy.html
ten člověk tam má i tel. číslo, tak mu zavolej a domluv se s ním

T4 - BOČNÍ DVEŘE POSUVNÉ + TAPEC "ŠOUPAČKY" 24. čec 2009 16:45 #20738

ahoj ja mam trochu iny problem s tymi kolieckami mne niekde vypadlo pri denontazi co su v tej ,,chromovej,, liste tie 3 koliecka mne vypadlo to stredne neda sa to niekde zohnat? do VW predajne som volal bratrancovi ktory tam robi ale on este nevie ze ci sa to da zohnat iba to koliecko alebo cely ten patent :help :-k
predam diely na T4 2,4D 57kW LONG AAB

T4 - BOČNÍ DVEŘE POSUVNÉ + TAPEC "ŠOUPAČKY" 24. čec 2009 22:19 #20754

• mašlo
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 6
zhaniš něco takoveho? Jarek ma pravdu kdysi jsem je nechaval repasovat ale našli jsme kontak na nove za cenu repase tak tu jsou. budu se sanžit je mit skladem bo se furt serou!
maly servis pro VW T4 a T5, pujčovna transporter 8+1 T4
prodej dilu nových i starších T4 a T5
"pohřebiště" T4 a T5[/b]
multivan@seznam.cz
tel NOVÝ TELEFON 773 630 590
OSTRAVA !!!
Nečlen clubu
www.Transporterpujcovna.cz
Přílohy:

T4 - BOČNÍ DVEŘE POSUVNÉ + TAPEC "ŠOUPAČKY" 29. čec 2009 21:03 #20979

maslo a to su tie spodne? ja by som potreboval ten diel co je v strede karoserie v tom chromovom tom onom
predam diely na T4 2,4D 57kW LONG AAB

Naposledy změněno: od petriiik.

T4 - BOČNÍ DVEŘE POSUVNÉ + TAPEC "ŠOUPAČKY" 29. čec 2009 21:18 #20980

• mašlo
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 6
paradně jsi mi to popsal :idea: :lol: tak to ono mam "akože tiež" aj nove aj stare.hej
maly servis pro VW T4 a T5, pujčovna transporter 8+1 T4
prodej dilu nových i starších T4 a T5
"pohřebiště" T4 a T5[/b]
multivan@seznam.cz
tel NOVÝ TELEFON 773 630 590
OSTRAVA !!!
Nečlen clubu
www.Transporterpujcovna.cz

T4 - BOČNÍ DVEŘE POSUVNÉ + TAPEC "ŠOUPAČKY" 01. lis 2009 13:14 #26709

• swapr
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj T4kari mam fakt blbej dotaz(pro znalce jako jste vy) ale uz si nevim rady koukal jsem i do chytry knizky a nic.Posuvny dvere mi poskakuj nahoru a dolu kdyz projedu dirou nebo pres hrbol.Vim ze se to steluje vrchnima koleckem spodnim koleckem a zamkem ale mam to dany nejvis jak to jde a stejne to nelicuje se zlabky ale s karoserii ano.Nevite co by s tim mohlo byt?Treba neco prihnutyho nebo tak?dik

T4 - BOČNÍ DVEŘE POSUVNÉ + TAPEC "ŠOUPAČKY" 12. lis 2009 20:13 #27650

Jo, uprastřed jsou terče a těma se to ladí...
vwTrosenclub
jeden z plyšů...

VW T5 TDi multivan ještě normální motor

T4 - BOČNÍ DVEŘE POSUVNÉ + TAPEC "ŠOUPAČKY" 13. lis 2009 09:15 #27668

to: JK Plyš
a nemohl by si sem hodit foto?
taky mi šoupačky poskakujou při nerovnostech.
díky moc
VanWay 1,9D můj domeček na kolech

T4 - BOČNÍ DVEŘE POSUVNÉ + TAPEC "ŠOUPAČKY" 27. lis 2009 23:44 #28635

• Snakee
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Máte někdo někjakej dobrej tip jak nejlíp vypucovat ten spodní žlábek? Mám tam trochu humus a když to tady čtu tak se trochu začínám bát. :shock: :cry: :-k
2,5 tdi 7 mí­st, 102 sříbrní koně­ a 1 bejk

T4 - BOČNÍ DVEŘE POSUVNÉ + TAPEC "ŠOUPAČKY" 01. pro 2009 17:04 #29044

• swapr
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
pro štepána: za prve zkontrolovat pojezd ktery jezdi v bocni liste jestli nejak neklokta ja ho mel napr uplne nasra.ky tak jsem ho nechal zrepasovat a je ok.Potom zkontolovat jestli soupacky licuji vsude s karoserii pokud ne upravit pomoci zamku nebo spodniho a vrchniho pojezdu.Pokud potrebuji nahoru nebo dolu vzadu chce to oddelat tapecir a postelovat to na sroubech pod nim.Kdyz to bude porad poskakovat pak uz nevim.Pak uz jedine zvednout listu na boku auta ale na tom se toho asi moc nenazene.

T4 - BOČNÍ DVEŘE POSUVNÉ + TAPEC "ŠOUPAČKY" 01. pro 2009 17:29 #29045

to swapr: díky moc za tipy, šoupačky trochu nelícují, padají ve předu.
zkoušel jsem o víkendu štelovat ale přijde mi, že je to již dotaženo na max a stejně "padají"
asi nové pojezdy, jinak nevim.
každopádně díky za rady.

navíc mám takový pocit, že plech po kterém jezdí dolní pojezd se prošoupává.
při pohybu tak podivně rachtaj.
není to ten klasický zvuk kolejnic.
neví náhodou někdo, zda je to tím plechem?
myslím, že u T3 se to stává....

předem díky za rady
VanWay 1,9D můj domeček na kolech

T4 - BOČNÍ DVEŘE POSUVNÉ + TAPEC "ŠOUPAČKY" 01. pro 2009 19:43 #29063

• JaM
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 52
Štěpáne, koukal jsi na to kolečko, co po tom plechu jezdí? Mě se z toho před časem svlíkl ten plastovej povrch, tak jsem to vyměnil za ložisko. Teď to sice víc hučí jak jezdí ocel po plechu, ale jezdí zlehka. Jestli ti vepředu padaj, tak asi to kolečko bude v :-AD(A Taky při každém úklidu ten žlábek vymetám a plech otřu, případně stříknu teflonovým mazadlem ve spreji a to včetně koleček.

D:_)8 To snakee. Pokud tam máš moc humus, klidně to vystříkej Wapem, osuš a nakonzervuj třeba WDčkem. Anebo prostě vymést štětcem...
Syncrolong poloplech+ tažná tyč
Bílá welryba T4 highlong na práci
T5 2,5TDI 96kW prodáno
Syncrovella prodáno
Smažkobus 2,4D kastle po smrti, motor jede dál...
tel:777171480

T4 - BOČNÍ DVEŘE POSUVNÉ + TAPEC "ŠOUPAČKY" 01. pro 2009 21:59 #29103

• swapr
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
pokud ti vepredu porad padaji tak bude spodni pojezd KO

Vygenerováno za 0.224 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/