Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - BOČNÍ DVEŘE POSUVNÉ + TAPEC "ŠOUPAČKY"

T4 - BOČNÍ DVEŘE POSUVNÉ + TAPEC "ŠOUPAČKY" 24. čec 2009 11:17 #20721

  • rejnok
  • Avatar uživatele rejnok
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 48
  • Obdržená poděkování 1
Nejak mi "klesly" posuvne dvere... Nevite, jak se daji nastavit? vespodu vypadavaji ty dva valecky z te listy... nedaji se ty valecky objednat separatne u VW? Asi jsem je dost znicil...
VW Transporter T5 1.9 Tdi 77kw
VW Transporter T4 2.4D

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - BOČNÍ DVEŘE POSUVNÉ + TAPEC "ŠOUPAČKY" 24. čec 2009 14:30 #20727

  • jarek
  • Avatar uživatele jarek
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 2139
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 7
U vw koupíš jedině celý to heblo za cca 2000.Ale vím že klubák Mašlo to repasuje.A nebo někde pokusit štěstí na vrakáči.
Jinak to chce jednou za čas vyčistit a promazat ;) potom ty pojezdy slouží dlouho OK!
Jo a to rameno Díl č.14 se liší podle roku či výbavy,už si to nepamatuju přesně ale myslím že se to dá přehodit
Seřizovat se to dá jak nahoře tak i dole ale jestli se ti to už rozpadá jak píšeš tak stím nemarni čas a sežeň něco funkčního než ti někde vypadnou dveře a nebo zničíš zámek.
D:_)1 T4 Multivan Atlantis 2,5TDI
D:_)1 T4 Multivan Atlantis 4WD 1:10 D:_)12
D:_)1 T5 Multivan Comfortline 2,5TDI
D:_)11 Pincek VFR 800-V4 VTEC prodaný :-(
Nějaké to Foto http://jarekv.rajce.idnes.cz/
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - BOČNÍ DVEŘE POSUVNÉ + TAPEC "ŠOUPAČKY" 24. čec 2009 15:20 #20732

  • AlesB
  • Avatar uživatele AlesB
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 131
  • Obdržená poděkování 0
to Rejnok:
můžeš zkusit třeba tady : http://www.aukro.cz/item691527503_vw_t4_pojezdy.html
ten člověk tam má i tel. číslo, tak mu zavolej a domluv se s ním

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - BOČNÍ DVEŘE POSUVNÉ + TAPEC "ŠOUPAČKY" 24. čec 2009 16:45 #20738

ahoj ja mam trochu iny problem s tymi kolieckami mne niekde vypadlo pri denontazi co su v tej ,,chromovej,, liste tie 3 koliecka mne vypadlo to stredne neda sa to niekde zohnat? do VW predajne som volal bratrancovi ktory tam robi ale on este nevie ze ci sa to da zohnat iba to koliecko alebo cely ten patent :help :-k
predam diely na T4 2,4D 57kW LONG AAB

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - BOČNÍ DVEŘE POSUVNÉ + TAPEC "ŠOUPAČKY" 24. čec 2009 22:19 #20754

  • mašlo
  • Avatar uživatele mašlo
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1063
  • Karma: 5
  • Obdržená poděkování 9
zhaniš něco takoveho? Jarek ma pravdu kdysi jsem je nechaval repasovat ale našli jsme kontak na nove za cenu repase tak tu jsou. budu se sanžit je mit skladem bo se furt serou!
maly servis pro VW T4 a T5, pujčovna transporter 8+1 T4
prodej dilu nových i starších T4 a T5
"pohřebiště" T4 a T5[/b]
multivan@seznam.cz
tel NOVÝ TELEFON 773 630 590
OSTRAVA !!!
Nečlen clubu
www.Transporterpujcovna.cz
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - BOČNÍ DVEŘE POSUVNÉ + TAPEC "ŠOUPAČKY" 29. čec 2009 21:03 #20979

maslo a to su tie spodne? ja by som potreboval ten diel co je v strede karoserie v tom chromovom tom onom
predam diely na T4 2,4D 57kW LONG AAB

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od petriiik.

T4 - BOČNÍ DVEŘE POSUVNÉ + TAPEC "ŠOUPAČKY" 29. čec 2009 21:18 #20980

  • mašlo
  • Avatar uživatele mašlo
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1063
  • Karma: 5
  • Obdržená poděkování 9
paradně jsi mi to popsal :idea: :lol: tak to ono mam "akože tiež" aj nove aj stare.hej
maly servis pro VW T4 a T5, pujčovna transporter 8+1 T4
prodej dilu nových i starších T4 a T5
"pohřebiště" T4 a T5[/b]
multivan@seznam.cz
tel NOVÝ TELEFON 773 630 590
OSTRAVA !!!
Nečlen clubu
www.Transporterpujcovna.cz

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - BOČNÍ DVEŘE POSUVNÉ + TAPEC "ŠOUPAČKY" 01. lis 2009 13:14 #26709

  • swapr
  • Avatar uživatele swapr
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 92
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj T4kari mam fakt blbej dotaz(pro znalce jako jste vy) ale uz si nevim rady koukal jsem i do chytry knizky a nic.Posuvny dvere mi poskakuj nahoru a dolu kdyz projedu dirou nebo pres hrbol.Vim ze se to steluje vrchnima koleckem spodnim koleckem a zamkem ale mam to dany nejvis jak to jde a stejne to nelicuje se zlabky ale s karoserii ano.Nevite co by s tim mohlo byt?Treba neco prihnutyho nebo tak?dik

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - BOČNÍ DVEŘE POSUVNÉ + TAPEC "ŠOUPAČKY" 12. lis 2009 20:13 #27650

Jo, uprastřed jsou terče a těma se to ladí...
vwTrosenclub
jeden z plyšů...

VW T5 TDi multivan ještě normální motor

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - BOČNÍ DVEŘE POSUVNÉ + TAPEC "ŠOUPAČKY" 13. lis 2009 09:15 #27668

to: JK Plyš
a nemohl by si sem hodit foto?
taky mi šoupačky poskakujou při nerovnostech.
díky moc
VanWay 1,9D můj domeček na kolech

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - BOČNÍ DVEŘE POSUVNÉ + TAPEC "ŠOUPAČKY" 27. lis 2009 23:44 #28635

  • Snakee
  • Avatar uživatele Snakee
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 34
  • Obdržená poděkování 0
Máte někdo někjakej dobrej tip jak nejlíp vypucovat ten spodní žlábek? Mám tam trochu humus a když to tady čtu tak se trochu začínám bát. :shock: :cry: :-k
2,5 tdi 7 mí­st, 102 sříbrní koně­ a 1 bejk

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - BOČNÍ DVEŘE POSUVNÉ + TAPEC "ŠOUPAČKY" 01. pro 2009 17:04 #29044

  • swapr
  • Avatar uživatele swapr
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 92
  • Obdržená poděkování 0
pro štepána: za prve zkontrolovat pojezd ktery jezdi v bocni liste jestli nejak neklokta ja ho mel napr uplne nasra.ky tak jsem ho nechal zrepasovat a je ok.Potom zkontolovat jestli soupacky licuji vsude s karoserii pokud ne upravit pomoci zamku nebo spodniho a vrchniho pojezdu.Pokud potrebuji nahoru nebo dolu vzadu chce to oddelat tapecir a postelovat to na sroubech pod nim.Kdyz to bude porad poskakovat pak uz nevim.Pak uz jedine zvednout listu na boku auta ale na tom se toho asi moc nenazene.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - BOČNÍ DVEŘE POSUVNÉ + TAPEC "ŠOUPAČKY" 01. pro 2009 17:29 #29045

to swapr: díky moc za tipy, šoupačky trochu nelícují, padají ve předu.
zkoušel jsem o víkendu štelovat ale přijde mi, že je to již dotaženo na max a stejně "padají"
asi nové pojezdy, jinak nevim.
každopádně díky za rady.

navíc mám takový pocit, že plech po kterém jezdí dolní pojezd se prošoupává.
při pohybu tak podivně rachtaj.
není to ten klasický zvuk kolejnic.
neví náhodou někdo, zda je to tím plechem?
myslím, že u T3 se to stává....

předem díky za rady
VanWay 1,9D můj domeček na kolech

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - BOČNÍ DVEŘE POSUVNÉ + TAPEC "ŠOUPAČKY" 01. pro 2009 19:43 #29063

  • JaM
  • Avatar uživatele JaM
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1726
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 53
Štěpáne, koukal jsi na to kolečko, co po tom plechu jezdí? Mě se z toho před časem svlíkl ten plastovej povrch, tak jsem to vyměnil za ložisko. Teď to sice víc hučí jak jezdí ocel po plechu, ale jezdí zlehka. Jestli ti vepředu padaj, tak asi to kolečko bude v :-AD(A Taky při každém úklidu ten žlábek vymetám a plech otřu, případně stříknu teflonovým mazadlem ve spreji a to včetně koleček.

D:_)8 To snakee. Pokud tam máš moc humus, klidně to vystříkej Wapem, osuš a nakonzervuj třeba WDčkem. Anebo prostě vymést štětcem...
Syncrolong poloplech+ tažná tyč
Bílá welryba T4 highlong na práci
T5 2,5TDI 96kW prodáno
Syncrovella prodáno
Smažkobus 2,4D kastle po smrti, motor jede dál...
tel:777171480

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - BOČNÍ DVEŘE POSUVNÉ + TAPEC "ŠOUPAČKY" 01. pro 2009 21:59 #29103

  • swapr
  • Avatar uživatele swapr
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 92
  • Obdržená poděkování 0
pokud ti vepredu porad padaji tak bude spodni pojezd KO

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.162 sekund

Login