Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

Téma: Zasekle dvere u ridice

Zasekle dvere u ridice 16. čen 2011 07:28 #74717

  • drobas
  • Avatar uživatele drobas Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1
  • Obdržená poděkování 0
Zdravim,
doufam ze se najde nekdo kdo si bude vedet rady, ptz mistni mechanici jsou v koncich...
Mam T4 z roku 94 verze Eurovan MV (oznaceni Multivanu v Sev. Americe) a zablokovaly se mi dvere u ridice. Nejak se zaseknul zamek a ted mi dvere nejdou otevrit ani zvenku ani zevnitr. Nelze je ani odemknout klicem!!! :-( Jelikoz jsou zabouchnute, tak nejde ani sundat vnitrni tapecir abych se k zamku dostal a zjistil co je spatne. "Cudlik" pri odemykani vyskoci jen do pulky a pak zase zapadne. Nejen ze mi to kompletne rozhasilo celej central, ale navic me to pekne s...
Nevite nekdo jak to otevrit aniz bych musel rozstipat tapecirung...?
Diky za jakekoli konstruktivni rady!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Zasekle dvere u ridice 04. led 2012 20:43 #87063

  • Fuxxo
  • Avatar uživatele Fuxxo
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 19
  • Obdržená poděkování 0
tak neviem ci ti s tym este vobec pomozem, ale mal som rovnaky problem na spolujazdcovych dverach na sluzobnej T4 rv: 99(dvere by mali byt rovnake). problemom pri tomto je zase ta strunka vo vnutornom zamku dveri, ktora ti ma drzat cudlik vystrceny (uz sa to tu na fore niekde rieslo). ta strunka nedrzi a pri jazde ked ti cudlik pomaly spaduva z hornej polohy dole a ostane niekde v strede. v tom ty ked otvoris dvere, tak ho potiahnes tiahlom vnutornej klucky do spodnej polohy a vtedy dnu preskocia dva tiahla vzajomne tak, ze sa zacveknu pri otvarani dveri a preto sa ti dvere odomknut nedaju. riesenie som mal len jedno. dvere som nerozoberal. cudlik odomikania dveri som rychlym pohybom tahal hore a dole, nie je na to potrebna ziadna extra sila.. niekedy mi to vyskocilo na 10.x a niekedy len na 30.x .. pisal si sem problem pred pol rokom, tak si to mozno uz vyriesil, ale moja odpoved snad este niekomu inemu pomozem :)
VW T4 Caravelle 2.5 TDI 111KW - Služobné
AUDI S3 8L Quattro, 1,8T 154KW, HDS, KAT OFF - pomaly opravujem po predchádzajucom majiteľovi
Praga V3S M2 - kamoška na všetko :)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Zasekle dvere u ridice 04. led 2012 20:52 #87065

  • kunec
  • Avatar uživatele kunec
  • Offline
  • Moderator
  • Moderator
  • Příspěvky: 2695
  • Obdržená poděkování 25
Me se stalo loni v zime to stejny a nakonec jsem to otvrel stejne jako kolega vise. Pak jsem nechal tapec dole a hledal zavadu. Naknec jsem vyndal zamek, cely vycistil a od teduby klid


---
I am here: http://maps.google.com/maps?ll=49.248932,16.587458
Sent from my iPad using Tapatalk

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Zasekle dvere u ridice 04. led 2012 21:45 #87071

..na longovi sa mi to stalo tiež len raz a pomohlo to isté (hore uvedené) ale pred tým na fiate som mal pridretý motorček na centrále..
D:_)1 Tr4nsporter 2.4D looong
vw passat variant b32 1.8 karburator

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Zasekle dvere u ridice 18. zář 2020 07:35 #199180

  • ala
  • Avatar uživatele ala
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1
  • Obdržená poděkování 0
ahoj taky stejný problém.a nepomaha ani tahání nahoru dolu.tapicirunk sundam asi silou.nemate nekdo nahradni z bouračky.dik za info

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Zasekle dvere u ridice 07. lis 2020 19:57 #199855

Tak mě to také postihlo na dveřích u řidiče...dá se to nějak NEdrasticky otevřít? Předem díky za rady

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.136 sekund

Login