Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2
  • 3

Téma: VIN kod a ID.štítky

VIN kod a ID.štítky 03. úno 2009 15:04 #8504

• ferror
  • Avatar uživatele ferror Autor tématu
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Tata dnes absolvoval geometrii. S problémem. V servisu mají novou mašinu, která vyžaduje přesný typ auta. Po zadání T4 a rok 94 mašina vyplivla požadavek na konkrétní specifikaci - na výběr bylo asi 5 nebo 6 možností, ale nebylo podle čeho určit. Prý se to dá podle nějaké samolepky, která má být nalepena ve voze. Auto ale měl před námi německý "tuner", který udělal lak a "nepotřebné" samolepky zřejmě sundal.

Můj dotaz zní - kde se ta samolepka má hledat? Setkal jste se s tím už někdo? Jde zjistit ten typ podle VIN ? Neo podle něčeho jiného? Jak?

Jedná se o T4 transporter LONG 1.9TD (abl) rok 94. Poloviční přepážka a vyndavací druhá řada sedadel, z poloviny prosklené, křídlový vrata. Víc nevim, co bych teď k tomu mohl uvést ;-) VIN zde veřejně dávat nebudu
VW FAN
VW OLDIES CLUB : http://passat-oldies.cz
VW STAŘEINKY : http://passat-oldies.cz/staresinky

VW Multyvana 1.9D 1992 (+ Passat 32B 1.6D 1981 + Harley Babettson 0,05 )

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

VIN kod a ID.štítky 03. úno 2009 16:02 #8514

• Ales-X
  • Moderator
  • Moderator
  • Obdržená poděkování 14
ten štítek je nalepený vedle pojistek na blatníku, může být schovaný pod kobercem. Jinak přes VIN to zjistit jde ;)

VIN kod a ID.štítky 03. úno 2009 17:48 #8533

jestli chceš, tak mi hoď do SZ VIN a já ti pošlu výpis :)

ale jsem strašně drahej :)
SVĚT SE ZBLÁZNIL. KDO BUDE DALŠÍ???

VIN kod a ID.štítky 13. čen 2010 09:31 #44804

cau,potřeboval bych nutne fotku výrobního štítku na T4 multivan 2,5tdi 151ps.,mam ho nejak napul nečitelnej a na TK me řikal ze by byl dobry kdyby tam byl.
kod motoru AHY.
je to vcelku akutni,pac do stredy to musim mit na znackach.
diky moc konas
608708991
hrabekonig@post.cz

VIN kod a ID.štítky 13. čen 2010 09:41 #44805

• Pukous
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Jeden štítek je vždy v autě a druhý je nalepený v servsce ;)
Multifalia Atlantis 2.5 TDi

Yamaha XG 250 Tricker

Stadion S11

VIN kod a ID.štítky 13. čen 2010 17:05 #44824

• mašlo
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 6
zajed do D:_)1 s velkym techničakem a do 7 dnu ti ho origo nalepi ve VW.nešpekuluj o žadne vyrobě nebo toi hrozi docela problem na STK nebo nemeskych sestach :!: :!: :!:
maly servis pro VW T4 a T5, pujčovna transporter 8+1 T4
prodej dilu nových i starších T4 a T5
"pohřebiště" T4 a T5[/b]
multivan@seznam.cz
tel NOVÝ TELEFON 773 630 590
OSTRAVA !!!
Nečlen clubu
www.Transporterpujcovna.cz

VIN kod a ID.štítky 13. čen 2010 17:25 #44825

njn serviska neni ,jsou k tomu jen vsechny mozny navody a veci co u toho byly,a v patek potrebuju mit auto na znackach,takze vw to nestihne.

VIN kod a ID.štítky 13. čen 2010 18:26 #44826

Hele ale on potřebuje typovej štítek a ne datovej.Ten datovej je ten papírovej pod pojistkama a v servisce a typovej je na chladičovce nalepenej nad PP světlem.Je takovej černej s bílým písmem.
Mašlo před dvěma týdny jsem to řešil s importérem jako vždy,po výměně prahu na golfu V a import vydal čerstvě prohlášení,že již typovej štítek nelze dodat. :shock: Taky jsem nechápal,že 2000,-Kč se jim asi nevyplácelo který za něj chěli...taže mu nic nezbyde než ho udělat v reklamce.
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)

VIN kod a ID.štítky 13. čen 2010 19:13 #44829

no na tuhle odpověď od nich právě čekám.Asi ale marně,páč to jim je asi jedno,že se může stát nutnost vyměnit díl,kde je nalepenej...
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)

VIN kod a ID.štítky 13. čen 2010 20:03 #44832

• Pukous
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Jsem ti ho vyfotil a poslal D:_)9 mailem,snad ti to pomůže OK!
Multifalia Atlantis 2.5 TDi

Yamaha XG 250 Tricker

Stadion S11

VIN kod a ID.štítky 13. čen 2010 20:52 #44837

• ABART
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 24
To TRANSPORTERAK a dalsi..
Poznamka k "Taky jsem nechápal,že 2000,-Kč se jim asi nevyplácelo který za něj chěli..." Ve SKOVCE za tento typovy stitek chteji 30kc A vypada jek origo.
Ten,ktery dodaval importer za ty 2000 jsem mel stribrnej s cernym pismem-takze uz na pohled neorigo...

TO tdiracing a ostatni...
Resil jsem to a odpoved z importu byla,ze mam pozadat o vyjimku na MD a pak si nechat udelat stite nahradni u povereneho vyrobce.Jinac mi nic konkretniho neporadili...

To jsou jen moje zkusenosti....Tak me prosim hned nekteri nekamenujte....
VW T4 2.4D CROSSBUS(syncro),
VW T4 2.4D CROSSDOKA(syncro) ..snad nekdy bude hotova.
ŠKODA 1000MB DE LUXE
BABETA LX
snekobudka KIP

VIN kod a ID.štítky 12. zář 2011 12:16 #78970

• Frog
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
mám dotaz, z čeho se dá vyčíst podle winu, jaký to je rok výroby atd. :roll:

VIN kod a ID.štítky 12. zář 2011 12:59 #78974

asi takhle
SVĚT SE ZBLÁZNIL. KDO BUDE DALŠÍ???

VIN kod a ID.štítky 13. zář 2011 06:41 #79005

• Frog
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
diky, budu studovat

VIN kod a ID.štítky 19. zář 2011 15:18 #79315

Poraď te, dá se nějak zjistit výbava, motorizace atd. podle vinkna vozu? Jedná se o T4 Caravelle long 2002.

• Strana:
  • 1
  • 2
  • 3
Vygenerováno za 0.222 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/