Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2

Téma: T4 - DŘEVĚNÁ PODLAHA - MONTÁŽ / DEMONTÁŽ / VÝROBA

T4 - DŘEVĚNÁ PODLAHA - MONTÁŽ / DEMONTÁŽ / VÝROBA 28. pro 2011 00:28 #86509

• soustek
  • Avatar uživatele soustek Autor tématu
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj. potřeboval bych poradit. Mám multivana -99 a chtěl bych si dodělat kolejnice pro otočný sedadla 99-. už jsem zjistil že se musí základna kolejnice navařit na podlahu, jen nevím jak sundat ten podlahový díl.

Prosím jak na to. díky

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - DŘEVĚNÁ PODLAHA - MONTÁŽ / DEMONTÁŽ / VÝROBA 28. pro 2011 20:06 #86557

• Maršoun
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 27
Jako toho prkna? Nebo?
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans

T4 - DŘEVĚNÁ PODLAHA - MONTÁŽ / DEMONTÁŽ / VÝROBA 29. pro 2011 19:21 #86638

• soustek
  • Avatar uživatele soustek Autor tématu
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
jj toho podlahovýho prkna abych se dostal na plechovou podlahu a mohl navařit kolejnice

T4 - DŘEVĚNÁ PODLAHA - MONTÁŽ / DEMONTÁŽ / VÝROBA 29. pro 2011 21:21 #86648

• Maršoun
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 27
Musí všechno ven... tapce, trojka, ližiny trojky, nosníky postele, výdech topení a schůdek :roll:
Samotná podlaha je dvoudílná, přilepená, stačej dva fakt velký plochý šroubováky, napružit ji a čekat, odlepí se :-k
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans

T4 - DŘEVĚNÁ PODLAHA - MONTÁŽ / DEMONTÁŽ / VÝROBA 20. led 2014 22:20 #133513

• JarekBK
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 8
Čau mám v T4 v kufru jen plech chci tam dát desku. Poradí někdo jakou aby netahala vlhko? Na desku přijde penizkova guma. Dik
VW T5 2.5TDI 4motion

T4 - DŘEVĚNÁ PODLAHA - MONTÁŽ / DEMONTÁŽ / VÝROBA 21. led 2014 00:10 #133518

• dusanhaya
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 105
voduvzdorná (voděodolná) překližka,poznávací znamení-je tmavě hnědá až černá
používá se i na přívěsné vozíky ;)
VW T5 Multivan 2,5TDI
T en D ým I gnoruj gang
A -team (Almara team)

Něco pro interier T4/T5 viz.-
http://dusanhaya.rajce.idnes.cz/

T4 - DŘEVĚNÁ PODLAHA - MONTÁŽ / DEMONTÁŽ / VÝROBA 21. led 2014 17:45 #133546

• JaM
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 52
Pokud bys měl zájem, zbyla mi ze Syncrolonga, celkem přesně v Němcích uříznutá, tuším 12mm silná....
Syncrolong poloplech+ tažná tyč
Bílá welryba T4 highlong na práci
T5 2,5TDI 96kW prodáno
Syncrovella prodáno
Smažkobus 2,4D kastle po smrti, motor jede dál...
tel:777171480
Přílohy:

T4 - DŘEVĚNÁ PODLAHA - MONTÁŽ / DEMONTÁŽ / VÝROBA 23. pro 2014 05:45 #148381

• Ciza
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 1
Zdarec panove, taky to ted resim do pracanta, pochopil jsem ze vodeodolna a pak se jeste dela protiskluzova, a kolik se dava sila, 12mm nebo vic?
Dumam nad tou protiskluzovou, sice to zni dobre ale nebude to drhnout kdyz po tom budu sibovat s kuframa s vercajkem?

jo jseste jeden dotaz, druha rada sedadel, ty srouby se pak prosroubuji skrs preklisku predpokladam, tak aby byly porad nahore pro pripevneni sedadel? jsou dost dlouhy nebo se davaji nejaky nahrady?

Diky za info.

T4 - DŘEVĚNÁ PODLAHA - MONTÁŽ / DEMONTÁŽ / VÝROBA 23. pro 2014 18:27 #148418

• JaM
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 52
Protiskluzovou vřele doporučuju. Já tu dřevěnou vyhodil, páč kufry s nářadím se tam v zatáčkách šíbovaly i bez fíry...
Dal jsem tam duralovej "pičoplech" a na něj ještě koberec aby tam to nářadí nejezdilo. Samotná překližka, i když byla kdysi protiskluzová se mě neosvědčila. I koberec na ní jezdil.
Syncrolong poloplech+ tažná tyč
Bílá welryba T4 highlong na práci
T5 2,5TDI 96kW prodáno
Syncrovella prodáno
Smažkobus 2,4D kastle po smrti, motor jede dál...
tel:777171480

T4 - DŘEVĚNÁ PODLAHA - MONTÁŽ / DEMONTÁŽ / VÝROBA 23. pro 2014 22:32 #148441

• Ciza
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 1
Aha takze mam pocitat pro sichr jeste s gumou aby to tam nejezdilo, ok diky, jeste si rikam jak vypotim sablonu, nebo to mam vyrezat podle toho gumoveho koberce co tam je puvodni.

T4 - DŘEVĚNÁ PODLAHA - MONTÁŽ / DEMONTÁŽ / VÝROBA 24. pro 2014 10:08 #148479

Já řezal podle té originál podlahové gumy. Ale dával jsem koberec.
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)

T4 - DŘEVĚNÁ PODLAHA - MONTÁŽ / DEMONTÁŽ / VÝROBA 24. pro 2014 17:50 #148502

• polkyk
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 1
Já také dával koberec a řezal jsem to v autě o kousek větší a zastrčil jsem to pod plasty.

T4 - DŘEVĚNÁ PODLAHA - MONTÁŽ / DEMONTÁŽ / VÝROBA 25. pro 2014 13:02 #148542

Tak jsem to teda taky myslel ale nenapsal. Na novej koberec jsem položil origo podlahovou gumu a omaloval jsem jí s přesahama a v autě taky zastrkal pod plasty. Výhoda, že přesná šablona na koberci byla asi tak během dvou minut :-) U dřevěné to nebude tak jednoduchý, páč bude muset být vcelku přesná na mm. Tam by bylo ideál omalovat origo podlahu z Multivana ale málokdo jí má doma jen tak vyndanou...

VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)
Přílohy:

Naposledy změněno: od Transportérák.

T4 - DŘEVĚNÁ PODLAHA - MONTÁŽ / DEMONTÁŽ / VÝROBA 25. pro 2014 15:05 #148547

• polkyk
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 1
Já třeba mel a vyhazovat jsem to, dával jsem to pryč, dal jsem tam cca 1 cm mirelonu a pak koberec. A je to parádní. Na jaře budu dělat ještě koberec vepředu

T4 - DŘEVĚNÁ PODLAHA - MONTÁŽ / DEMONTÁŽ / VÝROBA 08. led 2015 05:13 #149323

• Ciza
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 1
Panove jeste dotaz, v patek jdu objednavat prelisku, ale auto je stale u mechanika, ta deska se tam dela z jednoho kusu, nebo ze dvou? mam shanet jakej format a kolik ploten?

Diky

• Strana:
  • 1
  • 2
Vygenerováno za 0.254 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/