Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - SVĚTLA / XENONY / HID / DENNÍ SVÍCENÍ / OSTŘIKOVAČE

T4 - SVĚTLA / XENONY / HID / DENNÍ SVÍCENÍ / OSTŘIKOVAČE 16. kvě 2009 22:14 #16024

  • Anonymous
  • Avatar uživatele Anonymous
  • Návštěvník
  • Návštěvník
do tech angel eyesu strkate nejaky jiny zarovky nebo se da svitit s tema co v tom jsou?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SVĚTLA / XENONY / HID / DENNÍ SVÍCENÍ / OSTŘIKOVAČE 16. kvě 2009 22:53 #16032

Já sem je už koupil se žárovkama od předchozího majitele v potkávačkách jsou PHILIPS ty svítěj krásně a v dálkovejch OSRAM a ty svítěj normálně ...
Vw Caravelle 151 PS rychlej bus :-)
Vw Polo 6N2 1.4 TDI
EGR - OFF
KAT - OFF
Možnost zapůjčení přívěsného vozíku s plachtou 210x117x155 - 608 900 993

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SVĚTLA / XENONY / HID / DENNÍ SVÍCENÍ / OSTŘIKOVAČE 16. kvě 2009 23:36 #16043

s těma co v tom jsou uvidíš ho...., strkáme tam HID....
potom to vyndaváme na technickou a dáváme hodně drahé a svítící H7....ale protože lenost vládne světu, tak potom už jezdíme zase jen na H7. Ale trafa mám pořád na světlech :) :)
SVĚT SE ZBLÁZNIL. KDO BUDE DALŠÍ???

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SVĚTLA / XENONY / HID / DENNÍ SVÍCENÍ / OSTŘIKOVAČE 17. kvě 2009 00:32 #16056

  • Maršoun
  • Avatar uživatele Maršoun
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 6571
  • Karma: 10
  • Obdržená poděkování 31
já měl na stk hidky i v mlhách a pohoda ;) jen škoda že ty dálky v angelech nesvítí... :snoty:
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SVĚTLA / XENONY / HID / DENNÍ SVÍCENÍ / OSTŘIKOVAČE 17. kvě 2009 00:46 #16058

nesvítí??? Já tam tedy k HID měl a mám stále OSRAM NBR ...a naprostá spokojenost...
pokud to šlo, tak jsem vždy dával ještě dálkové...
SVĚT SE ZBLÁZNIL. KDO BUDE DALŠÍ???

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SVĚTLA / XENONY / HID / DENNÍ SVÍCENÍ / OSTŘIKOVAČE 17. kvě 2009 05:59 #16061

  • lada t5
  • Avatar uživatele lada t5
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 8813
  • Karma: 29
  • Obdržená poděkování 292

Mr.KOČKA napsal: s těma co v tom jsou uvidíš ho...., strkáme tam HID....
potom to vyndaváme na technickou a dáváme hodně drahé a svítící H7....ale protože lenost vládne světu, tak potom už jezdíme zase jen na H7. Ale trafa mám pořád na světlech :) :)

:D :D :D :D :D
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička


TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SVĚTLA / XENONY / HID / DENNÍ SVÍCENÍ / OSTŘIKOVAČE 17. kvě 2009 09:32 #16065

¨JJ taky sem uvažoval o HID sadě ale sice to svítí hezky ale oslňuješ i piloty letadel :lol: tak bych chtěl na podzim dát bixenon hezky s čočkou a nákloňovejma čidlama ...Ostřikovače mám už origo.Pak snad už nic nemůžou policajti nebo se pletu?
Vw Caravelle 151 PS rychlej bus :-)
Vw Polo 6N2 1.4 TDI
EGR - OFF
KAT - OFF
Možnost zapůjčení přívěsného vozíku s plachtou 210x117x155 - 608 900 993

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SVĚTLA / XENONY / HID / DENNÍ SVÍCENÍ / OSTŘIKOVAČE 17. kvě 2009 09:41 #16066

tak to je právě ten nesmysl, který je tady hojně rozšířen. Neoslňuješ vůbec nikoho, vždy záleží na seřízení a potom na článku mezi pedály a volantem. Pokud to má v hlavě v pořádku, tak si seřídí světla tak, aby nikoho neoslňoval. Jelikož má EA čiré sklo, tak s tím není žádný problém. A neoslňuješ víc než každá Fabia.
SVĚT SE ZBLÁZNIL. KDO BUDE DALŠÍ???

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SVĚTLA / XENONY / HID / DENNÍ SVÍCENÍ / OSTŘIKOVAČE 17. kvě 2009 09:44 #16067

A pleteš se. Protože asi jediná xenon schválená lampa pro T4 je Projekt2. Přestavba halogenového světla není povolena žádnou cestou...Světlo na to totiž nemá homologace..
SVĚT SE ZBLÁZNIL. KDO BUDE DALŠÍ???

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SVĚTLA / XENONY / HID / DENNÍ SVÍCENÍ / OSTŘIKOVAČE 17. kvě 2009 11:36 #16068

  • Pukous
  • Avatar uživatele Pukous
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 297
  • Obdržená poděkování 1

Mr.KOČKA napsal: tak to je právě ten nesmysl, který je tady hojně rozšířen. Neoslňuješ vůbec nikoho, vždy záleží na seřízení a potom na článku mezi pedály a volantem. Pokud to má v hlavě v pořádku, tak si seřídí světla tak, aby nikoho neoslňoval. Jelikož má EA čiré sklo, tak s tím není žádný problém. A neoslňuješ víc než každá Fabia.


HID ale také nemá homologaci takže jsi na tom stejně jako s bixenonem s optikou :(
Multifalia Atlantis 2.5 TDi

Yamaha XG 250 Tricker

Stadion S11

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SVĚTLA / XENONY / HID / DENNÍ SVÍCENÍ / OSTŘIKOVAČE 17. kvě 2009 12:08 #16070

Já když sem měl passat tak sem tam měl HID sadu a i po seštelování to svítilo všude ... :(
Vw Caravelle 151 PS rychlej bus :-)
Vw Polo 6N2 1.4 TDI
EGR - OFF
KAT - OFF
Možnost zapůjčení přívěsného vozíku s plachtou 210x117x155 - 608 900 993

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SVĚTLA / XENONY / HID / DENNÍ SVÍCENÍ / OSTŘIKOVAČE 17. kvě 2009 18:09 #16081

  • Maršoun
  • Avatar uživatele Maršoun
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 6571
  • Karma: 10
  • Obdržená poděkování 31

Mr.KOČKA napsal: nesvítí??? Já tam tedy k HID měl a mám stále OSRAM NBR ...a naprostá spokojenost...
pokud to šlo, tak jsem vždy dával ještě dálkové...


já měl Hidky taky i v dálkách,ale opravdu mi dálky nesvítili,když jsem vypnul příd. dálky
a cvakal jen dálky v angelech,tak neproběhl žádný efekt,opravdu
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SVĚTLA / XENONY / HID / DENNÍ SVÍCENÍ / OSTŘIKOVAČE 10. čen 2009 19:45 #17657

  • ra334
  • Avatar uživatele ra334
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 52
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 0
zdravím club, koupil jsem angel eye od depa a bastlím tam bixenon projector light. No problema až na jednu část. ten kdo už tento set montoval možná bude vědět.
do controler boxu vedou 2x modrý drát na dálková světla a 2x bílý drát na tlumená světla z něho jdou už ale jen 3 dráty hnědý modrý bílý a jdou do patice H4 ( zásuvka – propojeno s paticí H4 vidlice) a dál to jde do „ projector light controler“

Nevím jak tyto dráty zapojit? Jestli mám oba modré spojit a dát je na H7 dálkové a oba bílé na H7 tlumené ?? nebo můžu controller box úplně vypustit a mám použít jen patici H4 ? tam už bych to chápal hnědý je zem a bílý a modrý tlumené a dálkové světla.
VW MULTIVAN T4 2,5 TDI, rv. 2001, 75kw+chip

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SVĚTLA / XENONY / HID / DENNÍ SVÍCENÍ / OSTŘIKOVAČE 10. čen 2009 19:55 #17664

  • ra334
  • Avatar uživatele ra334
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 52
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 0
ještě přikládám foto pro orientaci
VW MULTIVAN T4 2,5 TDI, rv. 2001, 75kw+chip
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SVĚTLA / XENONY / HID / DENNÍ SVÍCENÍ / OSTŘIKOVAČE 11. čen 2009 22:34 #17977

  • ra334
  • Avatar uživatele ra334
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 52
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 0
už jsem to vyřešil jedná se vlasně jenom o jakýsi přechod mezi H7 a H4 já jsem to ale prostě vyhodil a připojil jsem to na patici H4 . V tom controller boxu dochází pravděpodobně ke galvanickému oddělení země, ale přesně to nevím musím si stím pohrát.

Nicméně světla jsem, po dvou dnech dokončil a musím sebekriticky přiznat že se povedly :-)
"Easy and quick installation" jak se na krabici píše to ale moc nebylo, strávil jsem na tom poctivých 24 hod čisté práce protože jsem si stím vyhrál a vše jsem dělal poctivě. Rád se podělím o výsledný produkt ale nafotím to až zítra.
VW MULTIVAN T4 2,5 TDI, rv. 2001, 75kw+chip

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.205 sekund

Login