Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - SVĚTLA / XENONY / HID / DENNÍ SVÍCENÍ / OSTŘIKOVAČE

T4 - SVĚTLA / XENONY / HID / DENNÍ SVÍCENÍ / OSTŘIKOVAČE 21. úno 2010 23:36 #37172

  • Vejnýsek
  • Avatar uživatele Vejnýsek
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Nekonečný projekt vol.2
  • Příspěvky: 1188
  • Karma: 4
  • Obdržená poděkování 11
takhle to vypada OK!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SVĚTLA / XENONY / HID / DENNÍ SVÍCENÍ / OSTŘIKOVAČE 22. úno 2010 00:41 #37180

  • Petula
  • Avatar uživatele Petula
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 214
  • Obdržená poděkování 0
OK!
VW T4 caravelle 2.4D,VW T4 caravelle long 2.5TDI
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SVĚTLA / XENONY / HID / DENNÍ SVÍCENÍ / OSTŘIKOVAČE 22. úno 2010 08:28 #37183

marsoun napsal: Co? :-k :-k :-k

No tak to je přesný \:D/ Takhle to udělám ale ještě masku bez VW znaku...díky za omalovánku tedy :drunken:
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SVĚTLA / XENONY / HID / DENNÍ SVÍCENÍ / OSTŘIKOVAČE 22. úno 2010 08:59 #37187

  • Maršoun
  • Avatar uživatele Maršoun
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 6571
  • Karma: 10
  • Obdržená poděkování 31
Černá je dobrá ;) :lol: OK!
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SVĚTLA / XENONY / HID / DENNÍ SVÍCENÍ / OSTŘIKOVAČE 22. úno 2010 13:13 #37204

To je ale šikula ten Maršounek =D> Hned má člověk představu jak to bude vypadat....děkuji pane za ztracený čas s mojí plechovkou.Na srazu v Táboře si dáme menší pohárek něčeho dobrého :drunken:
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SVĚTLA / XENONY / HID / DENNÍ SVÍCENÍ / OSTŘIKOVAČE 22. úno 2010 21:12 #37239

  • MASO
  • Avatar uživatele MASO
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 405
  • Obdržená poděkování 0
Jééé, ten Maršoun je ale šikulka. To nemáš nikomu ukazovat, že takový věci umíš. To teď bude každej od tebe chtít, abys mu hodil rámeček kolem masky do černý. Prosim, prosim, prosim :)
Transmulťák 111KW
Tel.: 608023088
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SVĚTLA / XENONY / HID / DENNÍ SVÍCENÍ / OSTŘIKOVAČE 22. úno 2010 22:47 #37253

Tak jsem dnes už nevydržel a rámeček je láknutej do černý...Zejtra udělám aktuál fotos ;)
jinak tedy abych splnil beze zbytku technickou stránku věci po montáži xenonů a udělal radost "pomáhatovi s chránitem",hledal jsem jak poladit ještě automatickou regulaci.Našel jsem jednu fakt zajímavou věc.Nemáte někdo s tím už nějakou zkušenost?Připadá mi to tedy fakt jednodušší než cpát něco k ramenům a tahat spoustu kabelů...a ta cena není nijak závratná a tak nevím,nevím :-k jít či nejít :?: :?: :?: Tady je odkaz:
http://www.bixenony.com/automaticke-naklapeni/
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SVĚTLA / XENONY / HID / DENNÍ SVÍCENÍ / OSTŘIKOVAČE 23. úno 2010 18:20 #37287

  • Maršoun
  • Avatar uživatele Maršoun
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 6571
  • Karma: 10
  • Obdržená poděkování 31

MASO napsal: Jééé, ten Maršoun je ale šikulka. To nemáš nikomu ukazovat, že takový věci umíš. To teď bude každej od tebe chtít, abys mu hodil rámeček kolem masky do černý. Prosim, prosim, prosim :)

Kdbych měl víc času tak si s tim vyhraji... Ale dnes mám blázinec ;)
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SVĚTLA / XENONY / HID / DENNÍ SVÍCENÍ / OSTŘIKOVAČE 23. úno 2010 18:23 #37288

  • Maršoun
  • Avatar uživatele Maršoun
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 6571
  • Karma: 10
  • Obdržená poděkování 31

Transportérák napsal: To je ale šikula ten Maršounek =D> Hned má člověk představu jak to bude vypadat....děkuji pane za ztracený čas s mojí plechovkou.Na srazu v Táboře si dáme menší pohárek něčeho dobrého :drunken:

;) :drunken: :drunken: :drunken: do Tábora jedu raději fildou :mrgreen:
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SVĚTLA / XENONY / HID / DENNÍ SVÍCENÍ / OSTŘIKOVAČE 23. úno 2010 18:56 #37289

Proč fildou?A kde budeš spát? :arrow: topic:http://www.transporterclub.cz/forum/viewtopic.php?f=11&t=1531&start=60
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SVĚTLA / XENONY / HID / DENNÍ SVÍCENÍ / OSTŘIKOVAČE 24. úno 2010 21:57 #37419

  • MASO
  • Avatar uživatele MASO
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 405
  • Obdržená poděkování 0
Maršoune děkuji!!!
Transmulťák 111KW
Tel.: 608023088

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SVĚTLA / XENONY / HID / DENNÍ SVÍCENÍ / OSTŘIKOVAČE 22. kvě 2010 21:34 #42937

  • bosss
  • Avatar uživatele bosss
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 5
  • Obdržená poděkování 0
ahoj poradite nekdo, kde koupim sklo do svetel projektzwo?jedna se mi o svetlo na vw t4 a to leve po smeru jizdy dalkove kaminek ho rozsekal.....rok 2002 takze swetla jsou od 96 nahoru dekuji moc za radu :mrgreen:

skla jsou od firmy hella ale na jejich strankach jsem nenasel...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SVĚTLA / XENONY / HID / DENNÍ SVÍCENÍ / OSTŘIKOVAČE 22. kvě 2010 21:45 #42939

taky mám tyto světla.Když jsem přemejšlel co budu dělat až se mi tohle stane,tak jsem po tom trochu pátral.Zjistil jsem,že tuhle optiku dávaj taky na autobusy a tak bych pátral taky tímto směrem.Přímo odkaz na to nemám ale třeba sem někdo něco nahodí.
Já jsem tomu předešel polepením cca 1mm průhlednou origo fólií co se lepí na karosérii na lak na blatníky apod.Je to super jak je měkká a pružná tak mi snad tohle nepotká...doporučuji všem ;)
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SVĚTLA / XENONY / HID / DENNÍ SVÍCENÍ / OSTŘIKOVAČE 23. kvě 2010 00:40 #42952

  • JardaL
  • Avatar uživatele JardaL
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 111
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 3
Záleží jaké světla máš, ale pokud máš Projekt Zwo na normální žárovky H1 a H3, tak to tady už bylo někde napsaný, že tam jsou stejné světla jako na nějaký model BMW (myslím E34).
Musíš to pohledat nebo to sem snad někdo napíše.
VW T4 Caravelle VR6 103kW, 1997, LPG Tartarini, komplet Projekt Zwo (PRODÁNO)
VW T5 Caravelle V6 3,2i 4Motion 173kW Long, 2006 + interiér Multivan + LPG Landi Renzo Omegas (PRODÁNO)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SVĚTLA / XENONY / HID / DENNÍ SVÍCENÍ / OSTŘIKOVAČE 23. kvě 2010 08:22 #42953

Jj,nenapsal vlastně jaký má.Ten můj příspěvek byl o bi-xenon.Jsou to ty menší...
Jarda má pravdu,ty žárovkový-větší jsou z BMW.
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.180 sekund

Login