Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - SVĚTLA / XENONY / HID / DENNÍ SVÍCENÍ / OSTŘIKOVAČE

T4 - SVĚTLA / XENONY / HID / DENNÍ SVÍCENÍ / OSTŘIKOVAČE 23. kvě 2010 13:11 #42961

  • tdiracing
  • Avatar uživatele tdiracing
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 491
  • Karma: -1
  • Obdržená poděkování 3
Potkávací s čočkou se montovala na BMW E30 jed koupit samostatne jak sklo tak čočka.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SVĚTLA / XENONY / HID / DENNÍ SVÍCENÍ / OSTŘIKOVAČE 23. kvě 2010 20:23 #42987

  • Seikel
  • Avatar uživatele Seikel
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 1517
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 9
jojo potvrzuji, měl jsem ProjektZwo na Golf III v černé optice ... a opravdu jsou to lampióny z BMW, tuším jsem to tenkrát řešil Hellou ... akorát já měnil všechny 4 krycí sklíčka #-o ... protože jsem si jednou coby mladý chlapec v zimě na parkovišti PETkou vody a toaleťákem drhnul nános s*aček na světlech a přes kadlání TDi jsem neslyšel jak pokaždé čočka prasla když jsem ju polil studenou vodou ... zjistil jsem to až u poslední čočky :o .... a bylo vyděláno =D>
T5 Multivan 2008, 128 kW, 4Motion SEIKEL - "balonek"
T5 Caravelle 2005, 151 kW/455 Nm - "motorka" - prodáno
T4 1998 2.5 TDI 75 kW - long poloplech
T4 1999 2.4D - třístranný sklápeč - prodáno
.
TenDýmIgnoruj
A-team

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SVĚTLA / XENONY / HID / DENNÍ SVÍCENÍ / OSTŘIKOVAČE 23. kvě 2010 20:53 #42990

  • ABART
  • Avatar uživatele ABART
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 1136
  • Karma: 96
  • Obdržená poděkování 24
Ja jsem dal na sve auto ty potkavacky z KAROSY.Jsou stejny jak na BMW,ale sehnal jsem je asi o polovic levneji.A jsou to origo HELLA.Jenze ty dalkovy jsou MENSI.BMW ma obe svetla stejneho prumeru. :!:
VW T4 2.4D CROSSBUS(syncro),
VW T4 2.4D CROSSDOKA(syncro) ..snad nekdy bude hotova.
ŠKODA 1000MB DE LUXE
BABETA LX
snekobudka KIP

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SVĚTLA / XENONY / HID / DENNÍ SVÍCENÍ / OSTŘIKOVAČE 31. kvě 2010 18:25 #43553

  • Maršoun
  • Avatar uživatele Maršoun
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 6571
  • Karma: 10
  • Obdržená poděkování 31
DEVIL EYES už i na dlouhej čumák :-k
[url=http://svetla---neony---zarovky.k-tuning.cz/4946/predni-svetla-vw-bus-t4-cerne-caravelle-multivan-mod-bj-8-96-8-03.html]http://svetla---neony---zarovky.k-tunin ... -8-03.html[/url]
[url=http://svetla---neony---zarovky.k-tuning.cz/4945/predni-svetla-vw-bus-t4-8-96-8-03-chromove.html]http://svetla---neony---zarovky.k-tunin ... omove.html[/url]
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SVĚTLA / XENONY / HID / DENNÍ SVÍCENÍ / OSTŘIKOVAČE 27. čen 2010 13:45 #45754

Caute potrebujem radu.mam moznost kupit svetla projekt zwo, ale niesu tam orig. xenony.vyrabali sa tie svetla aj bez xenonov aj z xenonmi?pocul som, ked niesu origo xenony tak nesvietia tak dobre ja ich chcem prave kvoli tomu, aby som tam dal xenony.su tam ine skla alebo v com su odlisne?diky za rady Luboš
VW T4 Multivan 2001 2,5 TDI 111kw 151 PS
VW T4 Caravelle 2000 2,5 TDI ACV 75 KW 102 PS interier Multivan II
VW T5 Multivan 2006 2,5 TDI 128 KW 174 PS HIGHLINE
VW T4 Transporter 1999 2,5 TDI 65KW 88PS

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SVĚTLA / XENONY / HID / DENNÍ SVÍCENÍ / OSTŘIKOVAČE 27. čen 2010 16:24 #45757

Lubo,odpověď máš už v SZ ale jinak s dodatečnou montáží výbojek do těch žárovkových ti napíše třeba Maršoun.Ten je tam má nacpaný ;)
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SVĚTLA / XENONY / HID / DENNÍ SVÍCENÍ / OSTŘIKOVAČE 03. čec 2010 11:21 #46061

  • Maršoun
  • Avatar uživatele Maršoun
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 6571
  • Karma: 10
  • Obdržená poděkování 31
Jojo jak řiká kravaťák ;) v dálkách mám hidky a svítí to jako čuňka, ale i s H3 svítěj luxusně. A v krajních, tj potkávacích mám vyměněnou čočku, mám tam bixenony ze superba, takže svítí fajne a D:_) tak s přídavnýma to je 6x dálka a to pak je docela hukot D:_)7 výborný to je na zimu ;) taje před autem sníh OK! :lol: :lol: :lol:
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SVĚTLA / XENONY / HID / DENNÍ SVÍCENÍ / OSTŘIKOVAČE 23. čec 2010 14:37 #47008

Denní svícení ruší příjem rádia.Neví někdo jak to odrušit?Přepnu na parkovačky a rádio hraje OK.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SVĚTLA / XENONY / HID / DENNÍ SVÍCENÍ / OSTŘIKOVAČE 24. čec 2010 13:38 #47027

  • tdiracing
  • Avatar uživatele tdiracing
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 491
  • Karma: -1
  • Obdržená poděkování 3
problém budeš pravděpodobně v tom že tvá svštla pro denní svícení nebudou homologovaná a proto ruší příjem rádia.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SVĚTLA / XENONY / HID / DENNÍ SVÍCENÍ / OSTŘIKOVAČE 25. čec 2010 22:03 #47083

  • jarek
  • Avatar uživatele jarek
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 2139
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 7
Nebude spíš problém v zapojení světel,rádia...... :-k
D:_)1 T4 Multivan Atlantis 2,5TDI
D:_)1 T4 Multivan Atlantis 4WD 1:10 D:_)12
D:_)1 T5 Multivan Comfortline 2,5TDI
D:_)11 Pincek VFR 800-V4 VTEC prodaný :-(
Nějaké to Foto http://jarekv.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SVĚTLA / XENONY / HID / DENNÍ SVÍCENÍ / OSTŘIKOVAČE 25. čec 2010 22:08 #47084

  • Trcek
  • Avatar uživatele Trcek
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 4897
  • Karma: 27
  • Obdržená poděkování 72
Kde to mas zapojene?
Vw LT 35 Karmann Missouri (barák na cestach)
Vw T3 syncro Bundeswehr Westfalia

Srazy ATC Karvanky Jihocesky T-club z.s.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SVĚTLA / XENONY / HID / DENNÍ SVÍCENÍ / OSTŘIKOVAČE 25. čec 2010 23:31 #47086

Zapojil jsem to na 30 ,i baterku a je to stejný.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SVĚTLA / XENONY / HID / DENNÍ SVÍCENÍ / OSTŘIKOVAČE 14. zář 2010 20:26 #49942

chlapi mam mensi problem, chcel som uz davnejsie kupit nejake svetla na hranaty predek len som si povedal ze az mi ich niekto rozbije kupim nejake, lenze co cert chcel, nejako mi prasklo sklo a original (radsej) nechcem mal som DEPO a moc to nesvietilo (neviem preco), poradte ake by som tam napasoval? pozeral som tie tajwanske a cinske k***y ale tie led pasiky su neni RL a tiez to dobre nesvieti ako som zistoval. nemalo nejake auto zhodne svetla s transporterom T4(hranaty)?
predam diely na T4 2,4D 57kW LONG AAB

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SVĚTLA / XENONY / HID / DENNÍ SVÍCENÍ / OSTŘIKOVAČE 14. zář 2010 23:08 #49959

co jsem mel chvili starou T4 tak jsem se az podivoval jak origo vetlo sviti dobre,kdyz to porovnam s autem co se vyrabelo soubezne a to je G3...
proto se divim ze pises ze to nesviti
Shanim LZ brzdic T4 2.5TDI 75kW-Lucas
A6.C4 2.5tdi,G3VR6,WR400F,FE450,RSV100MILE,APRILIA SR

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SVĚTLA / XENONY / HID / DENNÍ SVÍCENÍ / OSTŘIKOVAČE 15. zář 2010 09:34 #49961

no neviem ja mam svetla DEPO nie HELLA mozno to je aj tym a mozno nie chcel som dat 100/90W ziarovky ale organom by sa to nepacilo a palilo by to kable, vypinac... este som rozmyslal nad tym ze kupim original HELLA a dorobit relatko na zvysenie prudu do ziarovky + nejake lepsie ziarovky
predam diely na T4 2,4D 57kW LONG AAB

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.169 sekund

Login