Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - SVĚTLA / XENONY / HID / DENNÍ SVÍCENÍ / OSTŘIKOVAČE

T4 - SVĚTLA / XENONY / HID / DENNÍ SVÍCENÍ / OSTŘIKOVAČE 15. zář 2010 23:09 #49990

  • lada t5
  • Avatar uživatele lada t5
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 8813
  • Karma: 29
  • Obdržená poděkování 292
Lepší žárovky jsou Philips Night Breaker. Mám je na autě a velká spokojenost. H7 + H1. Wattáž normální.
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička


TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SVĚTLA / XENONY / HID / DENNÍ SVÍCENÍ / OSTŘIKOVAČE 16. zář 2010 13:54 #50016

rozhodol som sa uz ze kupim original HELLA a tieto ziarovky mame ich aj na inych autach a super
predam diely na T4 2,4D 57kW LONG AAB

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SVĚTLA / XENONY / HID / DENNÍ SVÍCENÍ / OSTŘIKOVAČE 17. zář 2010 13:03 #50054

objednat som musel tie DEPO svetla nakolko mame auto na firmu a chodi sa stym stale a mame dobrych vodicou tak aby som neplakal ze mam rozbitu 1 HELLU za cenu troch DEPO.
este jednu otazku mam ako sa da vybrat sklo zo svetla tak aby som nerozbil dobre sklo?
predam diely na T4 2,4D 57kW LONG AAB

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SVĚTLA / XENONY / HID / DENNÍ SVÍCENÍ / OSTŘIKOVAČE 17. zář 2010 13:31 #50056

Hoď ho doma do trouby na cca 15-20min na 80 stupňů a pak v rukavicích ho sundáš parádně ;)
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SVĚTLA / XENONY / HID / DENNÍ SVÍCENÍ / OSTŘIKOVAČE 17. zář 2010 19:11 #50072

takze svetla su neni DEPO ale nejake TYC made in Germany svieti to ovela lepsie ako tie co som tam mal a kupil som aj lave aj prave (aj lavju aj pravju) takze ked prestane svietit jedno prestat by malo aj druhe
Transportérák 15-20min na 80°C? no zajtra to skusim zatial dakujem
predam diely na T4 2,4D 57kW LONG AAB

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SVĚTLA / XENONY / HID / DENNÍ SVÍCENÍ / OSTŘIKOVAČE 17. zář 2010 20:10 #50075

No jsem to taky ohřejval horkovzduškou,ale tam je trochu problém že potřebuješ s plynulou regulací teploty a pak se to musí pěkně prohřejvat dokola.Docela to chce cvik.Takhle jsem to sundaval na Passatovi a taky to šlo.Kámoš je zase strká doma do trouby ;)
Drží to sklo takové Medvědí hov..o a potřebuje to nahřát aby to povolilo.
Jen si pak vezmi rukavice ať se ti to líp drží v rukách.
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SVĚTLA / XENONY / HID / DENNÍ SVÍCENÍ / OSTŘIKOVAČE 17. zář 2010 21:03 #50077

je mi jasne ze 80°C v trube spravi cca 75° na plechu sklo ma nieco menej a to sa udrzat neda rukavic mam doma dost :) inac musim uznat ze aj ked tieto svetla niesu HELLA tak ZATIAL svietia vyborne som to nastavil ako sa ma a svieti to vyborne
predam diely na T4 2,4D 57kW LONG AAB

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SVĚTLA / XENONY / HID / DENNÍ SVÍCENÍ / OSTŘIKOVAČE 17. zář 2010 21:28 #50079

TYC made in Germany???

http://www.tyceurope.com/company.html

no a DEPO máš tady

http://www.depo.com.tw/

tak jenom, kdyby jsi chtěl o tom něco vědět, tak o tom něco málo vím :) , ale jen malinko :)
SVĚT SE ZBLÁZNIL. KDO BUDE DALŠÍ???

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SVĚTLA / XENONY / HID / DENNÍ SVÍCENÍ / OSTŘIKOVAČE 27. zář 2010 15:06 #50794

  • JarekBK
  • Avatar uživatele JarekBK
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 421
  • Karma: -2
  • Obdržená poděkování 9
Čau pánové mam na multivanu angel eyse. ale bohužel už nějak ty kroužky svítí jen tak na půl. dá se v nich nějak měnit žárovičky nebo co to v nich je? dík za radu D:_)1
VW T5 2.5TDI 4motion

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SVĚTLA / XENONY / HID / DENNÍ SVÍCENÍ / OSTŘIKOVAČE 27. zář 2010 16:37 #50800

žárovičky samo vyměnit jdou. Doporučuji světlo vyndat a připravit si nejlépe dlouhou pinzetu. Celá akce s výměnou max. na hodinku s hrnkem kafe.
Sundat mřížku, vycvaknout blinkry, sundat lištu pod světlama, odpojit konektory, vyndat světlo. Položit na stůl, vytahnout patice s žárovkama AE kroužků...vyměnit žárovičky...pokud by jsi používal diody, tak montáž žárovek provádět při zapojeném světle a zapnuté parkovačce, kvůli polaritě. No a pak to zase poskládat dohromady..
Hmm...možná to je na méně než hodinku, nebo víc kafe :) :) :)
SVĚT SE ZBLÁZNIL. KDO BUDE DALŠÍ???

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SVĚTLA / XENONY / HID / DENNÍ SVÍCENÍ / OSTŘIKOVAČE 27. zář 2010 21:36 #50844

  • JarekBK
  • Avatar uživatele JarekBK
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 421
  • Karma: -2
  • Obdržená poděkování 9
tak kafe nachystaný. jen ještě jaký tam jsou žárovky ať koupím?
VW T5 2.5TDI 4motion

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SVĚTLA / XENONY / HID / DENNÍ SVÍCENÍ / OSTŘIKOVAČE 15. říj 2010 09:59 #52383

Ahoj kluci chci si koupit na T4 tyhle lampy, máte je někdo na autě ? ať vim zkušenost, jestli brát nebo nebrat :mrgreen:

přední : http://tuning.autodoplnky.cz/lampy-auto ... r-s1447520

zadky: http://tuning.autodoplnky.cz/lampy-auto ... d-s4326254

a blikny asi kouřový, ale kurnik, chtěl bych vidět jak to vypadá v reálu :ugeek: :mrgreen:
vw Golf mk2 VR6 Zlaťááák & T4 Transporter 2.4D :mrgreen:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SVĚTLA / XENONY / HID / DENNÍ SVÍCENÍ / OSTŘIKOVAČE 15. říj 2010 10:25 #52385

jj dozadu určitě LED-ky.Mám už druhej rok a spokojenost OK!
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SVĚTLA / XENONY / HID / DENNÍ SVÍCENÍ / OSTŘIKOVAČE 15. říj 2010 11:49 #52394

Transportérák: no je na pytel že bych je chtěl vidět v reálu....takže ty diody teda lepší jak klasika říkáš jo ? :mrgreen:
vw Golf mk2 VR6 Zlaťááák & T4 Transporter 2.4D :mrgreen:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SVĚTLA / XENONY / HID / DENNÍ SVÍCENÍ / OSTŘIKOVAČE 15. říj 2010 12:32 #52397

Tady mám pár fotek :arrow: <!-- l --><a class="postlink-local" href=" www.transporterclub.cz/forum/viewtopic.php?f=19&t=1838&start=0 ">viewtopic.php?f=19&t=1838&start=0<!-- l --> kde se podíváš.Má je tady hodně členů.Já jsem spokojenej a skoro po dvou letech bez závad. Kupoval jsem je nový od DEPA a neteče do nich nic...Za mě palec nahoru OK!
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.143 sekund

Login