Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - SVĚTLA / XENONY / HID / DENNÍ SVÍCENÍ / OSTŘIKOVAČE

T4 - SVĚTLA / XENONY / HID / DENNÍ SVÍCENÍ / OSTŘIKOVAČE 07. úno 2011 13:00 #63784

  • Maršoun
  • Avatar uživatele Maršoun
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 6571
  • Karma: 10
  • Obdržená poděkování 31
:arrow: :arrow: :arrow: <!-- l --><a class="postlink-local" href=" www.transporterclub.cz/forum/viewtopic.php?f=10&t=1047 ">viewtopic.php?f=10&t=1047<!-- l --> :!: :!: :!: OK! OK! OK! :lol: ;)
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SVĚTLA / XENONY / HID / DENNÍ SVÍCENÍ / OSTŘIKOVAČE 19. dub 2011 21:16 #71573

  • ren68
  • Avatar uživatele ren68
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 4
  • Obdržená poděkování 0

JardaL napsal: Je to 35W 6000K a stojí 600,-Kč/ks.
Mám doma sady projektorů malých i velkých, ale protože to nikdo nechce, prodám je po dílech.


Promiň,ale moc se v tom nevyznám.Ty čočky se daj namontovat do starých světel,nebo jak to funguje.Dík.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SVĚTLA / XENONY / HID / DENNÍ SVÍCENÍ / OSTŘIKOVAČE 19. dub 2011 21:36 #71575

  • ren68
  • Avatar uživatele ren68
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 4
  • Obdržená poděkování 0
Zdravim pošuky T4.Může mi někdo poradit?Udělal jsem si Xenon přestavbu a při zapnutí světel to jen blikne a svítí jen parkovačky.Musim to opakovat a někdy i vícekrát.Je blbé chodit se dívat jestli to svítí. :oops: Chtěl jsem lépe vidět,ale budu se asi muset vrátit k halogenům.Budu rád za každou radu,dík :drunken:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SVĚTLA / XENONY / HID / DENNÍ SVÍCENÍ / OSTŘIKOVAČE 19. dub 2011 21:43 #71576

Dal si tam relátka?Maršoun jsem dal i nákres jak na to.Takhle ti ten startovací proud těch xenonů ten spínač neutáhne a brzo ti vyhoří...Studenej start xenonu je na něj kua velká zátěž.Na to fakt pozor :!:
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SVĚTLA / XENONY / HID / DENNÍ SVÍCENÍ / OSTŘIKOVAČE 19. dub 2011 22:05 #71579

  • Maršoun
  • Avatar uživatele Maršoun
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 6571
  • Karma: 10
  • Obdržená poděkování 31

ren68 napsal: Zdravim pošuky T4.Může mi někdo poradit?Udělal jsem si Xenon přestavbu a při zapnutí světel to jen blikne a svítí jen parkovačky.Musim to opakovat a někdy i vícekrát.Je blbé chodit se dívat jestli to svítí. :oops: Chtěl jsem lépe vidět,ale budu se asi muset vrátit k halogenům.Budu rád za každou radu,dík :drunken:

jj Ampéry jsou šmejdi ;) změř jaké máš napětí na napájíní balastů ;) při nízkém napětí by to mělo zaprskat a konec, nebo zablikat, změř jak hodně to klesne při zapnutí ;)
A zkus je i na samotné baterce "napřímo" třeba nebudou "pouťové" :?
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SVĚTLA / XENONY / HID / DENNÍ SVÍCENÍ / OSTŘIKOVAČE 04. kvě 2011 13:48 #72439

Dotaz k tomu soucasnemu sviceni potkavacich a dalkovych svetel, je to legalni? Koupil jsem auto s nejakyma radoby projekt zwo svetlometama a nelibilo se mi ze nevidim, tak jsem pridal na potkavaci xenony a je to v pohode, ale kdyz je na silnici klid a chci dalkovy tak to jde vsechno do pice... (xenony vystydnou a dalkovy sviti krasne do dalky ale nevidim krajnice) Diky
T5 Caravelle Long 2,5l 96kw

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SVĚTLA / XENONY / HID / DENNÍ SVÍCENÍ / OSTŘIKOVAČE 04. kvě 2011 14:35 #72443

  • mulťa
  • Avatar uživatele mulťa
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 2737
  • Karma: 28
  • Obdržená poděkování 166
Současné sviceni potkavacich při zapnutých dálkových světlech, je legalni. Mám to tak origo i na jiných autech s xenony.
Xenonové výbojky v normálních světlech legální nejsou.
TCCT - TransporterClub Caravan Team
Multivan Final Edition T5.4 LR TDi 150kW DSG 4M

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SVĚTLA / XENONY / HID / DENNÍ SVÍCENÍ / OSTŘIKOVAČE 24. zář 2011 13:34 #79502

  • Risa
  • Avatar uživatele Risa
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 113
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj,
mel bych tokovej mensi dotaz, premyslim dat na auto angel eyes + xenon(bi-xenon)
A ted, jak na to. Da se do tech svetel dat prestavbova sada co se obycejne prodava cca 2000kc, nebo dat xenon s cockou primo pro angel eyes cca 3500kc??
Diky za postrehy, jde mi o predevsim o lepsi videni a neoslnovani.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SVĚTLA / XENONY / HID / DENNÍ SVÍCENÍ / OSTŘIKOVAČE 25. zář 2011 19:18 #79528

  • Maršoun
  • Avatar uživatele Maršoun
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 6571
  • Karma: 10
  • Obdržená poděkování 31
Tak či tak to bude na flastr! Musíš hlavně vyřišit pismenka na samotném skle angelů! ;-)
Jinak to ani nezkoušej! 8-)
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SVĚTLA / XENONY / HID / DENNÍ SVÍCENÍ / OSTŘIKOVAČE 25. zář 2011 20:40 #79544

  • Risa
  • Avatar uživatele Risa
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 113
  • Obdržená poděkování 0
vycerpavajci odpoved na moje otazky...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SVĚTLA / XENONY / HID / DENNÍ SVÍCENÍ / OSTŘIKOVAČE 26. zář 2011 08:34 #79562

A taky dořešit ostřikovače př.světel...funkční-už jsem je asi 3x PČR při kontrole předváděl v akci ;)
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SVĚTLA / XENONY / HID / DENNÍ SVÍCENÍ / OSTŘIKOVAČE 26. zář 2011 11:44 #79573

  • Risa
  • Avatar uživatele Risa
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 113
  • Obdržená poděkování 0
OK,
jste hodny, ze me tady upozornujete, na to, co jsem si tady v tom tematku o sviceni precetl.
Me by preci, ale jen zajimaly odpovedi na me otazky ohledne sitivosti a oslnovatelnosti.
Diky za konkretni informace, at se nemusite zde v tematu opakovat.
Risa

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SVĚTLA / XENONY / HID / DENNÍ SVÍCENÍ / OSTŘIKOVAČE 26. zář 2011 12:17 #79574

jezdil jsem s xenonama cca 3 roky.
Měl jsem 4300k a vše z mého pohledu v pohodě. Nikdy jsem neměl problémy při kontrole, před STK jsem je vyndal, světla nechal seřídit a po STK šup zase do auta. Vozil jsem stažené až dolu a světla bylo až dost. Víc než teď.
Pokud ale vezmu např. spolujízdu na dovolenou do Chorvatska, tak si to auto před vždy stěžovalo, že nic nevidí. Podobné to asi bylo i pro auta proti, ale nebylo to nic zvláštního. Bliklo tak jedno auto z 10000. :)
Nakonec jsem je ale vyndal a jezdím jen obyčejné H7 žárovky. Mám klid a nemusím se stresovat s nějakou zbytečnou pokutou.
Jinak platí co je psáno od kluků...automatické naklápění, ostřikovače světel...a příslušná homologace. Jinak VWopruz.
Jednu sadu si bral kolega Doubi do tábora...namontoval, napsal SMS paráda...a druhý den je vyndaval, protože byl lapen vysazeným příslušníkem. Stálo ho to 2000 a zbytečné starosti. D:_)3
SVĚT SE ZBLÁZNIL. KDO BUDE DALŠÍ???

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SVĚTLA / XENONY / HID / DENNÍ SVÍCENÍ / OSTŘIKOVAČE 26. zář 2011 12:33 #79576

  • Risa
  • Avatar uživatele Risa
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 113
  • Obdržená poděkování 0
Diky za info, ale porad nevim, jestli do tech angel eyes nacpat jen vybojku nebo celou cocku s xenonem?
Netusim v com je rozdil?
Diky za odpověď


několikrát tu bylo psáno že se posledni příspěvky nemaj citovat diky za pochopení Vejnýsek

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SVĚTLA / XENONY / HID / DENNÍ SVÍCENÍ / OSTŘIKOVAČE 26. zář 2011 13:36 #79580

já měl jen HID v těch H7 bez čočky. Rychlé, jednoduché, funkční...na druhou stranu hned při pohledu do světla poznáš xenon žárovku.
SVĚT SE ZBLÁZNIL. KDO BUDE DALŠÍ???

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.220 sekund

Login