Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - SVĚTLA / XENONY / HID / DENNÍ SVÍCENÍ / OSTŘIKOVAČE

T4 - SVĚTLA / XENONY / HID / DENNÍ SVÍCENÍ / OSTŘIKOVAČE 23. led 2009 19:24 #7619

  • Dafino
  • Avatar uživatele Dafino
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 1595
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 9
Super,to je přesně ono,díky moc, tak jsem to vzdal, přecí jenom je to jen Trandik ale o proti začátku už trochu v kupě. :geek:
D:_)1 T4 2,5 TDI 75KW 1996 Mazel \:D/ D:_)1 d:_( \:D/
D:_)1 T4 2,4 D 1991 (Šedík) d:_ ( Dříč Umřel
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SVĚTLA / XENONY / HID / DENNÍ SVÍCENÍ / OSTŘIKOVAČE 25. led 2009 00:10 #7701

Máte někdo šikmý světla s čočkou a halogenem vedle sebe? kde jste je sehnali ... \:D/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od sanitak.

T4 - SVĚTLA / XENONY / HID / DENNÍ SVÍCENÍ / OSTŘIKOVAČE 25. led 2009 13:37 #7740

  • karlosVW
  • Avatar uživatele karlosVW
  • Offline
  • Člen clubu 2016
  • Člen clubu 2016
  • Příspěvky: 4248
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 38
předělává to jeden kluk v Praze.
Dan 608818171

VW T1/09.1962/22kW
šnečí budka s motorem/109kW/Black Edition

info@ahcl.cz

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SVĚTLA / XENONY / HID / DENNÍ SVÍCENÍ / OSTŘIKOVAČE 31. led 2009 14:52 #8229

  • Lu-cas
  • Avatar uživatele Lu-cas
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 265
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 12
Ahoj všem, poradí mi někdo prosím?

Vyměnil jsem originální světla u svého Multivana T4 za Angel eyes od Depa.Osadil jsem je žárovkama Osram Night Briker a svítí to dobře.Problém je v tom, že originál světla byly osazeny žárovkou H4, která je dvouvláknová a při přepnutí z tlumených světel na dálkové se jedno vlákno zhasne a druhé rozsvítí.

Angel eyes jsou osazeny dvěma žárovkami H7, při přepnutí z tlumených světel na dálkové se žárovka v tlumeném světle zhasne a v dálkovém rozsvítí.Víte někdo jak to zapojit , aby při zapnutí dálkových světel svítili spolu s tlumenými?

Díky za radu.
T4 GENERATION black 111kw
T4 2.4D Kombi Long withe-prodáno

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SVĚTLA / XENONY / HID / DENNÍ SVÍCENÍ / OSTŘIKOVAČE 31. led 2009 15:15 #8230

  • Harry
  • Avatar uživatele Harry
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 68
  • Obdržená poděkování 0
Takže se to chová stejně... :-) )
Je k zakoupení (možná Auto Kelly) propojovací člen (kousek tvarovaného plíšku), který zasuneš do patřičného místa nad pojistky (místo neosazeného relátka) a zůstanou Ti svítit tlumené i s dálkovými světly.

Já mám přídavné dálkové na střeše a toto světlo mi stačí bohatě... :-)
T4 Multivan 102 PS (ACV+DXZ)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SVĚTLA / XENONY / HID / DENNÍ SVÍCENÍ / OSTŘIKOVAČE 01. úno 2009 03:48 #8269

  • Maršoun
  • Avatar uživatele Maršoun
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 6571
  • Karma: 10
  • Obdržená poděkování 31
8-) to s plíškem je sice pěkny,ale 2x vic,tj ne max 2x60W ale 4x 55W zatížíš hlavní vypínač a přepínač světel,tj.pak zralé na vyhřáti v případě že u světel nebudeš dávat pomocná relátka na dálky!!! Pár vyhřátých hl.vypínačů jsem už obrušoval,následně dávám mezi přepínač a pojisty dvě pomocná rele. Investice cca 100kč. Jednoduchá montáž.
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SVĚTLA / XENONY / HID / DENNÍ SVÍCENÍ / OSTŘIKOVAČE 01. úno 2009 14:57 #8278

  • Lu-cas
  • Avatar uživatele Lu-cas
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 265
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 12
Maršoun,díky za upozornění, zdálo se mi to až příliš odvážné, jen tak naprudko to propojit plíškem,máš nějaký detail k těm relátkům? Myslím jaký typ, nějaké hodnonoty , nebo tak něco...
Jakou funkci v tomto okruhu plní ty relátka, elektrice moc nehovím..... :-k
Předem děkuji za info......
T4 GENERATION black 111kw
T4 2.4D Kombi Long withe-prodáno

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SVĚTLA / XENONY / HID / DENNÍ SVÍCENÍ / OSTŘIKOVAČE 05. úno 2009 23:31 #8710

Kdyby někoho zajímalo pár led světýlek na téčka, tak tady: http://www.customlights.co.uk/
Caravelle T4 2,4D "Lentilka"

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SVĚTLA / XENONY / HID / DENNÍ SVÍCENÍ / OSTŘIKOVAČE 06. úno 2009 07:20 #8712

Harry napsal: Takže se to chová stejně... :-) )
Je k zakoupení (snad Auto Kelly) propojovací člen (kousek tvarovaného plíšku), který zasuneš do patřičného místa nad pojistky (místo neosazeného relátka) a zůstanou Ti svítit tlumené i s dálkovými světly.

Já mám propojené dráty pod páčkou. A dvě relátka navíc přímo na světlech.
funguje to naprosto v pohodě. Vlastně je pouze propojený přívodní kabel na přepínací páčku s výstupním kabelem na potkávací světla --> potkávací světla svítí pořád (když je zapneš :) :) ). No a tou přepínací páčkou si pouze připojuješ dálkovky.
Relátka mám na ty dálkový světla...přímo od baterky. Dělá se to proto, aby jsi ten přívodní drát nezatěžoval celým příkonem žárovek.
Takže tam dáš klasické spínací relátko...jeden drátek na baterku, jeden na kostru, a jeden bude vlastně rozpojený přívodní drát na dálkové světlo. (přívod a výstup).
SVĚT SE ZBLÁZNIL. KDO BUDE DALŠÍ???

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SVĚTLA / XENONY / HID / DENNÍ SVÍCENÍ / OSTŘIKOVAČE 06. úno 2009 14:33 #8731

  • Bazarník
  • Avatar uživatele Bazarník
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1421
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 15
Taky ty světla mám, a vyřešil jsem to denním svícením, zapojil jsem to na tlumená světla, po startu za 20 s se rozsvítí pouze tlumená přední světla. Takhle to jde, ale stejně musíš na spínači světel je zapnout.
Mám to tedy vyřešený tak, že světla vůbec nepouštím, jen když zapnu zapalování, rožne se mi palubovka a parkovačky a pak po startu okamžitě se mi nahodí tlumené světla.
To denní svícení mám zapojeno právě jen aby mi svítili tlumené + dálkové dohromady.
FB: Karate Blansko - sportovní tým

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SVĚTLA / XENONY / HID / DENNÍ SVÍCENÍ / OSTŘIKOVAČE 06. úno 2009 21:09 #8751

  • Lu-cas
  • Avatar uživatele Lu-cas
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 265
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 12
Hmmm Petře, tak to se mi líbí, máš to vychytaný =D> ,ideál......

Mr.KOČKA:
Jo, skvělé, mám pocit, že té elektrice pomalu začínám rozumět.....zatím mnohokrát děkuji za radu......
T4 GENERATION black 111kw
T4 2.4D Kombi Long withe-prodáno

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SVĚTLA / XENONY / HID / DENNÍ SVÍCENÍ / OSTŘIKOVAČE 10. úno 2009 01:25 #8915

  • Maršoun
  • Avatar uživatele Maršoun
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 6571
  • Karma: 10
  • Obdržená poděkování 31

Lu-cas napsal: Maršoun,díky za upozornění, zdálo se mi to až příliš odvážné, jen tak naprudko to propojit plíškem,máš nějaký detail k těm relátkům? Myslím jaký typ, nějaké hodnonoty , nebo tak něco...Předem děkuji za info......

Třeba ti to pomůže,vypadá to složitě,ale je to jednoduchý jako facka ;)
nemusíš dávat další pojistky a kabeláž ke světlům a přitom máš vše přez relátka a využiješ i pojistky v autě. :snoty:

p.s. důležitá je ta malá propojka pro tlumená světla. \:D/

2x relé 30-40A
2x 15A pojistka
2-16A dioda.. nemusí být...
12x samců 14x samic autokonektorů
smršťovačku,popř.izolepu :-k
cca 2M silnější dvoulinky
2x 6mm očka na baterku - kostru pro relátka můžeš vzít i jende

sundej spodní kryt pod volantem,tam najdeš dráty co vedou od páčka a k páčce
přepínače,relátka dej někde k pojistkám,fikni žlutej a bilej a zapoj vše podle obrázku,
jen dávej bacha kam co vede #-o
kdyby něco tak písni :help

Ochranis tim vypinac a prepinac svetel. Kdyby jsi tam dal HIDky,tak by to bylo uplne v haji,sice ty standartni maji jen 35w,ale pri startu silene chlastaj.
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SVĚTLA / XENONY / HID / DENNÍ SVÍCENÍ / OSTŘIKOVAČE 10. úno 2009 08:17 #8918

  • Ales-X
  • Avatar uživatele Ales-X
  • Offline
  • Moderator
  • Moderator
  • Příspěvky: 1257
  • Karma: 3
  • Obdržená poděkování 16

Harry napsal: Já mám přídavné dálkové na střeše a toto světlo mi stačí bohatě... :-)

Máš nějaké foto jak to vypadá? Já je původně chtěl dávat také na střechu na nosič abych je nemusel vozit pořád a nandaval je jen když jedu někam dál v noci, ale když jsem to na té střeše viděl tak mě to přišla hrozná opičárna a přídavné dálkové putovaly před mřížku chladiče natrvalo. V první fázi jen 2x55W (na střeše jsme zkoušel 4x55W) ve druhé fázi když mě v servisu ty dvě ulomily jsem nainstaloval 4x55W

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SVĚTLA / XENONY / HID / DENNÍ SVÍCENÍ / OSTŘIKOVAČE 10. úno 2009 20:12 #8963

  • Maršoun
  • Avatar uživatele Maršoun
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 6571
  • Karma: 10
  • Obdržená poděkování 31
a co svestky na 4x55w :-) ja to mel na a6 po cr v poho,ale na Milulove mi rakouska svestka rekla "zurig"!!! Tak jsem to v Mikulove na benzince v kvadru a kravate musel demontovat a hodit do kufru,jinak bych se do Vidne na letiste nedostal :-(
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Maršoun.

T4 - SVĚTLA / XENONY / HID / DENNÍ SVÍCENÍ / OSTŘIKOVAČE 12. úno 2009 09:28 #9129

  • Ales-X
  • Avatar uživatele Ales-X
  • Offline
  • Moderator
  • Moderator
  • Příspěvky: 1257
  • Karma: 3
  • Obdržená poděkování 16
švestky nic, jen kolem nich projedu a ani se neotočí. To samé v Rakousku, Itálii, Německu. Ale pro jistotu mám přívod na zásuvku a světlomety jsou na čtyřech matkách na 13klíč který mám pod sedačkou. Dokonce minule když jsem byl svědkem jedné bouračky a čekalo se na dopraváky tak státní si pořád moje auto okoukával a chválil že by také takové chtěl ... samozřejmě že jsem ho odkázal na stránky transporterclubu :D

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.177 sekund

Login