Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - SVĚTLA / XENONY / HID / DENNÍ SVÍCENÍ / OSTŘIKOVAČE

T4 - SVĚTLA / XENONY / HID / DENNÍ SVÍCENÍ / OSTŘIKOVAČE 04. pro 2015 11:37 #160804

  • Milík
  • Avatar uživatele Milík
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 20
  • Obdržená poděkování 0
Zdravím,potřeboval bych zjistit nějaké označení ostřikovačů světel na T4 dlouhej předek,aby to tam sedělo.A nějakou omalovánku,kde přesně vyříznout díry.Díky.
Ještě jednu radu bych potřeboval,jaké odpor dát do zadních lamp na blinkr?Dal sem led žárovky,a bliká to jako splašený,nemůžu tady na těch 45.stránkách nic najít.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Milík.

T4 - SVĚTLA / XENONY / HID / DENNÍ SVÍCENÍ / OSTŘIKOVAČE 13. lis 2016 22:17 #171751

  • PepaK
  • Avatar uživatele PepaK
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj, prosím o radu. Moje přední světla na t4 Long rv 2003 už pořádně nesvítí a rád bych je vyměnil. Co doporučíte, abych v noci dobře viděl. Díky moc za info

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SVĚTLA / XENONY / HID / DENNÍ SVÍCENÍ / OSTŘIKOVAČE 14. lis 2016 11:46 #171766

Koupit nová originální světla:)
T5 MULTI-BLACK-TULIVAN - 128+ AXE + Elddis Furicano GTX
T5 MULTI-SILVER-FIVE 128+ AXE - k.o.
T4 MULTI-GENERATION-BLACK 111+ AXG - jedí opodál dál :)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SVĚTLA / XENONY / HID / DENNÍ SVÍCENÍ / OSTŘIKOVAČE 10. dub 2018 22:21 #183603

  • Bosna
  • Avatar uživatele Bosna
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 104
  • Obdržená poděkování 10
Tak zde moje zkušenost s výměnou origo světel za Engel Eyes.Já blbec jsem věřil že je to výměnným způsobem,jak to bylo deklarováno všemi prodejci.
Takže,pokud máte jako já el. naklápění tak to bez hrubého zásahu nejde.Motorky jsou široké a není možné je zasunout do bajonetu světla,po vybroušení širšího zářezu na opačné straně jsem tam motorky nacpal,ale musel jsem vyrobit jiné těsnění aby tam držely.Po této úpravě sice světla fungujou ale nevejdou se na ně gumové zátky takže do nich může téct voda.A poslední problém je že po všech úpravách se pravá lampa nevejde do čela protože motorek naklápění je cca o 1cm delší a překáží nádržka ostřikovačů.
Kdybych to bejval věděl,tak by sem se na to vy....l ,
T4 multivan syncro 99

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Bosna.

T4 - SVĚTLA / XENONY / HID / DENNÍ SVÍCENÍ / OSTŘIKOVAČE 11. dub 2018 11:17 #183613

Ta nadržka ostrekovača sa upravuje teplovzdušnou pištolou , je to na wiki. :)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SVĚTLA / XENONY / HID / DENNÍ SVÍCENÍ / OSTŘIKOVAČE 11. dub 2018 17:59 #183631

  • Bosna
  • Avatar uživatele Bosna
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 104
  • Obdržená poděkování 10
Jo to mě také napadlo,ale radši jsem prořízl dirku na horním šroubu a posunul jí o cenťák dozadu.
T4 multivan syncro 99

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SVĚTLA / XENONY / HID / DENNÍ SVÍCENÍ / OSTŘIKOVAČE 27. dub 2018 19:12 #184291

  • ra334
  • Avatar uživatele ra334
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 52
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 0
Jejda, to mě přijde teda jednodušší nahřát horkovduškou tu nádržku, také jsem to dělal. Za 10 min hotovo, chce to trpělivost a nic neuspěchat. Pozvolna nahřát a mokrým hadrem vytvarovat chvilku přidržet.
VW MULTIVAN T4 2,5 TDI, rv. 2001, 75kw+chip

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SVĚTLA / XENONY / HID / DENNÍ SVÍCENÍ / OSTŘIKOVAČE 28. srp 2018 13:32 #186884

Milík napsal: Zdravím,potřeboval bych zjistit nějaké označení ostřikovačů světel na T4 dlouhej předek

Moc nevím, co je dlouhý předek, caravellu jsem koupil včera a teprve se rozkoukávám. Nicméně mi chybí ostřikovač světla na pravé straně, někdo ho ukradl. Pomůžete prosím s identifikací tohoto dílu? Nedaří se mi nic najít a rád bych ho tam dal zpět. Díky!

T4 Caravelle 2.5TDI 75kW r.v.2003
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SVĚTLA / XENONY / HID / DENNÍ SVÍCENÍ / OSTŘIKOVAČE 01. zář 2018 07:50 #186960

  • dins.
  • Avatar uživatele dins.
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 728
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 55
VW T4 Syncro 2,5 TDI Caravella ,Audi A6 C4 2,8 30V Quattro
Skoda M Rapid 136, Skoda Superb 3.6 FSI
Yamaha xjr 1300, Yamaha XJ 600 N

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SVĚTLA / XENONY / HID / DENNÍ SVÍCENÍ / OSTŘIKOVAČE 03. zář 2018 21:16 #186994

  • Mar10
  • Avatar uživatele Mar10
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 727
  • Karma: 4
  • Obdržená poděkování 24
Multivan 2,5 TDI 111 kw 2001
VW T3 245D Pritsche 37kW (50PS)
Renault Megane Combi 1,5 dci 110 ps 2013 - vyměněno
Škoda Octavia Combi III 2.0 TDI 110 kw 4x4 white
Nissan Primera Combi 2,0 TD 90 ps 1999 -prodáno
http://mar010.rajce.idnes.cz

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Re:T4 - SVĚTLA / XENONY / HID / DENNÍ SVÍCENÍ / OSTŘIKOVAČE 10. zář 2018 06:28 #188243

premek_k napsal:

Milík napsal: Zdravím,potřeboval bych zjistit nějaké označení ostřikovačů světel na T4 dlouhej předek

Moc nevím, co je dlouhý předek, caravellu jsem koupil včera a teprve se rozkoukávám. Nicméně mi chybí ostřikovač světla na pravé straně, někdo ho ukradl. Pomůžete prosím s identifikací tohoto dílu? Nedaří se mi nic najít a rád bych ho tam dal zpět. Díky!

Jeden mám doma navíc, napiš mi a domluvíme se.

Odesláno z mého Moto Z2 Play pomocí Tapatalk

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Re:T4 - SVĚTLA / XENONY / HID / DENNÍ SVÍCENÍ / OSTŘIKOVAČE 12. zář 2018 21:12 #188341

Chlapi, díky moc.
@dave_award: máš SZ
T4 Caravelle 2.5TDI 75kW r.v.2003

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Re:Re:T4 - SVĚTLA / XENONY / HID / DENNÍ SVÍCENÍ / OSTŘIKOVAČE 23. čen 2019 09:03 #193091

dave_award napsal:

premek_k napsal:

Milík napsal: Zdravím,potřeboval bych zjistit nějaké označení ostřikovačů světel na T4 dlouhej předek

Moc nevím, co je dlouhý předek, caravellu jsem koupil včera a teprve se rozkoukávám. Nicméně mi chybí ostřikovač světla na pravé straně, někdo ho ukradl. Pomůžete prosím s identifikací tohoto dílu? Nedaří se mi nic najít a rád bych ho tam dal zpět. Díky!

Jeden mám doma navíc, napiš mi a domluvíme se.

Odesláno z mého Moto Z2 Play pomocí Tapatalk

Stalo se mi úplně to samé, někdo mi stejnou trysku ukradl. Jak jste to vyřešil? Sehnal jste?

Odesláno z mého Mi A1 pomocí Tapatalk

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SVĚTLA / XENONY / HID / DENNÍ SVÍCENÍ / OSTŘIKOVAČE 25. srp 2020 04:56 #198827

Zdravím, uvažuji také o těch angel eyes,našel jsem je od více výrobců,jaké mi doporučíte, Depo nebo Fk Automotive?
Dají se ty kroužky používat jako denní svícení?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SVĚTLA / XENONY / HID / DENNÍ SVÍCENÍ / OSTŘIKOVAČE 08. zář 2021 19:01 #203443

Ahojte. Taktéž předělávám světla. Pro změnu na bi-led kdy použiji originální parabolu ale krycí skla čirá z depo světel, které tam nyní mám.
A můj dotaz, kde propojit plíškem pozice, aby svitili tlumené I s dálkovými? (Odběr bude 35w na tlumené I dálkové takže v pohodě) .
Našel jsem, že na pozici 10, pod relé 53, ale já mám relé 53 na pozici 11 :(
Tak nevím..
Přikládám foto jak to mám
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.378 sekund

Login