Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - TEMPOMAT

T4 - TEMPOMAT 16. led 2010 15:43 #33633

• tdiracing
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Obdržená poděkování 2
taky tam chci volat a že bych to bral od nich

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - TEMPOMAT 17. led 2010 10:27 #33695

• tdiracing
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Obdržená poděkování 2
Palubní počítač,se dělá jak u prostřed mezi budíkama,což znáte maxidot a polodot,tak se dělá i malej a to v displeji co se normálně zobrazují hodiny,funkce co má stejné jako když je uprostřed,jinak dojezd km tam opravdu nejde.

T4 - TEMPOMAT 17. led 2010 21:21 #33788

• Jarous
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
heled a kdybych si namontoval mfa packu bez polodotu, tak by me ten cyklovac steracu co tam je fungoval?
VW T4 Multivan 75kW

Naposledy změněno: od Jarous.

T4 - TEMPOMAT 17. led 2010 21:38 #33791

• Trcek
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 68
Fungoval ale je to zbytecne jsou i packy bez ovladani s cyklovacem...
Vw LT 35 Karmann Missouri (barák na cestach)
Vw T3 syncro Bundeswehr Westfalia

Srazy ATC Karvanky Jihocesky T-club z.s.

T4 - TEMPOMAT 17. led 2010 21:43 #33792

• Jarous
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
spis to resim tak, ze bych tam do budoucna ten polodot vrazil, takze jsem zacal shanet mfa packu, a o polodotech vim kdo je ma.. takze asi tak..
kolik ta mfa packa cca stoji? jeta, ja jen abych to nesehnal jako super koupe a vono to nestalo jak nova ve D:_)1
VW T4 Multivan 75kW

T4 - TEMPOMAT 18. led 2010 19:35 #33831

Pravá páčka s ovládáním MFA origo ve VW cca.1600,-Kč.Nepamatuju si to už na korunu ale platil jsem jí takhle +-
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)

T4 - TEMPOMAT 13. úno 2010 21:30 #36330

Ahoj kluci,
jsem tu nový. A potřebuji mnoho rad.
Koupil jsem si Multivana syncro 2,5tdi 75kw, rv 5/99.
Mám tam už modře podsvícené budíky a mám i nějaký palubní počítač zobrazující se v levém okénku pod tachometrem. Chtěl bych si tam dát Maxidot. Mám i climatronic takže čidlo teploty není problém. Páčku s MFA tam mám taky.
Pochopil jsem správně, že by mi tedy stačily budíky s Maxidotem 920, které bych tam měl normálně napojit na stávající konektory a bude to fungovat? Popř nastavit VAGem nějaké hodnoty. Nebo budu potřebovat i nějakou kabeláž?
Taky tam mám origo rádio. Bude mi to ukazovat stanice či nikoliv popř co bych pro to musel ještě udělat?
Najde se tu někdo kdo by mi to tam za úplatu pomohl namontovat. Můžu kamkoliv přijet nebo mám i dílnu svojí. Mám totiž vrakoviště na Land Rovery. Takže ani nejsem úplný nešika, ale tohle je pro mě nové.

Díky za rady.

K
tel 608333403
VW 2,5tdi T4 multivan syncro 99, VW Caddy MK1 1,9TD 86, VW Golf IV kombi 4monition 00, a hodně moc Land Roverů

T4 - TEMPOMAT 13. úno 2010 21:58 #36333

V první řadě je důležitá věc a to ta zjistit,jestli už máš v autě CAN budíky nebo ne.Takhle ti já říct neumím,ale když na nich zezadu přečteš číslo,tak podle etky bych ti řekl.Ale třeba to tady někdo bude vědět líp a snadnějc jak to zjistit.Jestli tam totiž nemáš ŘJ motoru co běhá na CAN datový sběrnici,tak máš pak asi dvě možnosti:1)sehnat budíky NECAN-těžko sehnatelná věc 2)CAN BUSTER co to pak dokáže ovládat.S tím to zapojoval Dollik,tak by ti pak asi řekl co a jak.Jestli tam už ale máš CAN,tak bych řekl,že je to pak o dost lehčí.V 99 se to právě lámalo a tak se dej teď na modlení.Jinak zatím víc tak nějak nevím...
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)

T4 - TEMPOMAT 14. úno 2010 10:42 #36375

• mašlo
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 6
Pokud maš na těch budikach koncove čislo ... ... 800 maš to bez stary typ ale nove budiky. pznaš to i podle toho že na plynovem pedale je ješte lankovy ponenciometer a řidici jednotka je jednoštekrova atd, pak nemaš kembasovou sběrnici a bude to problemovější :-k
maly servis pro VW T4 a T5, pujčovna transporter 8+1 T4
prodej dilu nových i starších T4 a T5
"pohřebiště" T4 a T5[/b]
multivan@seznam.cz
tel NOVÝ TELEFON 773 630 590
OSTRAVA !!!
Nečlen clubu
www.Transporterpujcovna.cz

T4 - TEMPOMAT 14. úno 2010 22:30 #36498

Dneska jsem koukal na tu řj a mám jenom jednoštěkrovou. Viz foto. Takže ten starší model s novými budíky :(
Ale nějaký palubní počítač tam mám. Ukazuje teplotu venku, průměr krátkodobý i dlouhodobější. Nějaké dvoje hodiny, tak jestli to má být nějak složitý, tak mi bude muset stačit tohle. Budíky vypadají stejně akorát to svítí jinde no. Tak to budu muset přežít.

Díky moc za rady. Počkám, ještě jestli někdo popíše jak to předělával z těch starších a uvidí se.

Karel
tel 608333403
VW 2,5tdi T4 multivan syncro 99, VW Caddy MK1 1,9TD 86, VW Golf IV kombi 4monition 00, a hodně moc Land Roverů
Přílohy:

T4 - TEMPOMAT 15. úno 2010 06:53 #36511

• tdiracing
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Obdržená poděkování 2
Tak máš jednoštekrovou řj motoru,a ta bohužel CAN-BUS nezná

T4 - TEMPOMAT 15. úno 2010 10:28 #36517

• doliik
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 3
ahoj

potřebuješ:
CAN-BUS converter (převodník Analog/CAN-BUS)
Maxidot budíky (doporučuji sehnat budíky kódové čísla odpovídajícímu modelu motoru)
schéma propojení
kalibraci Vagem
Přílohy:

T4 - TEMPOMAT 15. úno 2010 10:42 #36519

• doliik
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 3
držím palce ;)

výsledek stojí zato OK!
Přílohy:

T4 - TEMPOMAT 15. úno 2010 10:46 #36521

Díky moc
Motor mám ACV
ten převodník, je nějak speciálně VW nebo se dá použít i třeba tenhle? http://www.jablotron.cz/cz/Katalog/auto ... k+can+bus/

Díky za rady. Je super co všechno se o těch T4 dá tady zjistit.

K
tel 608333403

T4 - TEMPOMAT 15. úno 2010 12:30 #36528

• Badd
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 0
A šlo by to i do r.v.96?
Karel Sláma:To by byo super pokud by se to povedlo..

Vygenerováno za 0.225 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/