Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - TEMPOMAT

T4 - TEMPOMAT 21. říj 2010 00:17 #53048

• Doubi
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Chtěl bych taky do auta dát, alespon polodot už jsem to dělal do starého auta, ale vrtá mi hlavou jedna věc..A to, že už současného auta nemám abs a na to konto mi budou budíky asi vyhazovat závadu abs ne..??A nevím jestli jde kontrolka abs přes vag deaktivovat..??Díky
T4 Transporter uloženka
T4 Transporter prodáno
T4 Multi-Car prodáno
T4 Transpotrer 1. auto tím to vše začlo

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - TEMPOMAT 28. říj 2010 13:31 #53558

Chci se zeptat, jestli si někdo nedělal tempomat sám bez bez výměny páčky pod volantem? Viděl jsem jednu úpravu s tlačítky ve dveřích nahoře u ovládání zrcátek. Ale také jsem si říkal, že by to šlo vymyslet s nějakým mikro tlačítkem a domotnovat to do stávají páčky blinkrů. Myslím, že by tam mělo být místa dost.

T4 - TEMPOMAT 28. říj 2010 19:05 #53573

• Trcek
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 68
Ano slo, kdyz to zapojis podle schematu tak to funguje...
Vw LT 35 Karmann Missouri (barák na cestach)
Vw T3 syncro Bundeswehr Westfalia

Srazy ATC Karvanky Jihocesky T-club z.s.

T4 - TEMPOMAT 28. říj 2010 19:06 #53574

Teoreticky je vlastně jedno jakej spínač tedy spíš spínače to budou ovládat.Za mě je to ale taková trošku "prasečinka" tohle dělat po domácku.Hlavně když jde o věc,která ovlivňuje bezpečnost provozu.Nedovedu si představit co by se dělo,když ten nabastlenej mikro spínač co vyvolává poslední paměť tempomatu se ti sekne na ON a neustále bude vyvolávat zrychlení i po sešlápnutí brzd a auto povalí pořád kupředu...S tímhle bych moc teda nelaboroval.Spíš dost dobrej je multifunkční volant co už tady jednomu členovi běhá bez problémů a je v noci pěkně podsvícenej ;)
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)

T4 - TEMPOMAT 28. říj 2010 19:52 #53577

• Trcek
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 68
Je to trosku forove :-)

T4 - TEMPOMAT 28. říj 2010 20:23 #53589

Tak samozřejmě jsem nemyslel nějaké šílenosti. Spíše jestli nění nějaká solidní vychytávka, která je ale bezpečná a dobře chodí. Jinak zaseknout se může i ten origo spínač, i když je ta pravděpodobnost menší.

T4 - TEMPOMAT 28. říj 2010 20:26 #53591

• Trcek
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 68

T4 - TEMPOMAT 07. led 2011 22:04 #60597

Ahoj ve spolek, mám na Vás velkou prosbu:
Vyměnil jsem budíky za polodot a chtěl jsem vyměnit i celou kabeláž, ale když jsem to viděl kolik toho tam je, tak jsem to zatím neměnil, protože jsem neměl tolik času. Při jízdě jsem ale zjistil, že polodot ukazuje okamžitou spotřebu, ale páčka zatím nejde tak to nejde přepnout. Tak jsem chtěl vyměnit jen svazek co jde od páčky za pojistky, ale nemůžu najít kam to zapojit. Původní páčka měla 2 kabely jeden hnědý a druhý hnědožlutý, ten je přiveden dopředu přímo do relátka, ale ten druhý hnědý nemůžu najít. V novém svazku je celkem pět drátů a ten štekr je zelený. Poradíte prosím jak na to? Díky moc zdraví Trandák

T4 - TEMPOMAT 24. dub 2011 07:27 #71775

Transportérák napsal: No, tak za prvé bych ti doporučil si dopsat do profilu bydliště a poté by se i možná někdo ozval kdo je třeba kousek od tebe a nakóduje ti je.Jinak s tím sestavením toho kódu to není nic těžkýho...Zadává se tam počet válců motoru a pak výbava toho daného vozu.Jo a ještě jestli nemáš klimu,tak si budeš muset natáhnout a namontovat za přední nárazník snímač venkovní teploty (G17).Takže doplň bydliště a pak hurá do palubáku ;)

vcera jsme toto zkouseli ale ten log se nam neprepsal a zustal tam ten puvodni po optovnem pripojeni.a potrebuju aktivovat spodni radek na ukazatel automatu.
Shanim LZ brzdic T4 2.5TDI 75kW-Lucas
A6.C4 2.5tdi,G3VR6,WR400F,FE450,RSV100MILE,APRILIA SR

T4 - TEMPOMAT 27. dub 2011 19:40 #72001

• doliik
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 3
trandak --->>>
4-pinový zel. štekr od páčky MFA patří do pojistkovnice na pozici V
Přílohy:

T4 - TEMPOMAT 20. čen 2011 22:27 #74931

chtěl bych se zeptat,zda z vás už si někdo dodělál do t4 tempomat? U multivana jsem jich pouze viděl, neboť to bylo už ve výbavě,ale třeba transporter nebo caravella nic. Stačí vyměnit páčka a nebo musí být i jednotka? Mám carevellu rok 2000 a rád bych si to tam dal. Díky za rady OK!
Volkswagen Caravella T4 2.5 TDI 111KW

T4 - TEMPOMAT 21. čen 2011 20:51 #75012

Ahoj, stačí ti páčka s kabeláží. Když ji koupíš u D:_)1 tak je tam komplet kabeláž i návod na aktivaci v řj motoru. Štekr (černej) najdeš za pojistkovkou ve spleti kabelů. Já ho hledal docela dlouho a nevědět, že tam prostě bejt musí, tak jsem to už chtěl vzdát. U TDI tam prostě je...Je to hračka a pak radost VWeliká d:_(
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)

T4 - TEMPOMAT 21. čen 2011 21:55 #75024

Ok, mockrát dík za radu OK!

T4 - TEMPOMAT 26. čen 2011 03:01 #75280

Tak jsem si zapojil tempomat, prácička je to lehká a celkově mě to asi trvalo 30min i s diagnostikou,takže paráda. Vše funguje jak má. Akorát se chci zeptat, když jedu,tak sem tam se mi stane, že auto pocukává(přídá si a ubere, přidá si,ubere) čím by to mohlo být? jakože chápu, že když je někdě kopec, tak si přidá apod,ale tohle na rovině udělá a je to takové nepříjemné. Dá se to nějak ještě vyladit? Jinak zkušenosti mám s tempomatem, jak se má chovat.

T4 - TEMPOMAT 29. čen 2011 14:10 #75510

Hosi chci se zeptat, jde udelat ta "prasarnicka" z t4wiki s tema vypinacema ve dverich na T4 s el. plynem a ridici jednotkou, do ktery jde hadicka s podtlakem? Elektrikar mi tvrdi ze to asi nejde :help
Na origo packu ser... se mi za ni nechce davat 2500 :mrgreen:
__(O)________(O)______

Vygenerováno za 0.225 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/