Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - TEMPOMAT

T4 - TEMPOMAT 07. srp 2008 14:34 #1495

tak rozum už neseženu, prý už se pro mě nevyrábí ....

nicméně tempomat by se ještě mohl vyrábět, chvíli jsem hledal na netu, ale nic, můžete mě nasměrovat ?
Díky
JendaT4

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - TEMPOMAT 07. srp 2008 17:09 #1498

origo dostavbová sada VW (páčka a drát :) :D ) --- 7D0998527 ... VW cca 2400,- s DPH
SVĚT SE ZBLÁZNIL. KDO BUDE DALŠÍ???

T4 - TEMPOMAT 14. říj 2008 21:52 #2687

Zdravím všechny, tak dnes jsem taky nabastlil tu origo sadu a ejhle ono nic. login proběhl, v řídící jednotce motoru asi ve 23 registru to ukazuje jedničky nebo nuly podle toho, jaké mačkám tlačítko, ale za jízdy nic. doufám, že chyba je na židli, má pro mě někdo radu nebo kontakt někde kolem Kladna nebo Prahy ? díky Pavel

T4 - TEMPOMAT 15. říj 2008 14:53 #2699

• doliik
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 3
Ahoj.
kdo poradí jak propojit:
mfl volant + navi MCD + tempomat páčku + mfa páčku + polodont budíky
mám jen tyto díly a RJ volantu.
schází mi kabeláž (a dobrá rada jak to celý rozchodit) :) .
máte-li někdo radu,nákres,PDF-ko,odkaz na webu,nebo kontakt na někoho kdo se tím již zabýval -> hoďte mi to prosím sem

předem dík za cokoliv
D.
Přílohy:

T4 - TEMPOMAT 17. říj 2008 16:36 #2772

• Harry
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Už se to tu asi i psalo, ale:
Tempomat chodí od nějaké rychlosti a výše (myslím, že od 30km/hod).
Dále je spojený i s pedály spojky a brzdy - tím se vyruší (deaktivuje chcete li).
Nad pedály jsou stavitelné vypínače nejen na rozsvěcení brzdových světel, ale také pro řídící jednotku (aby věděla, co se děje... :-) ).
Pokud nejsou vypínače správně "povytažené", může se stát, že Ti tempomat nebude chodit, neb řídící jednotka si může myslet, že máš vyšlápnutou spojku - že ho vlastně deaktivuješ.
Podívej se nejprve tam - to je nejlevnější řešení...
T4 Multivan 102 PS (ACV+DXZ)

T4 - TEMPOMAT 18. říj 2008 21:56 #2807

tak už así vím kde je chyba, počítač stále kvoká "snímač rychlosti - nevěrohodný signál" zítra jdu hledat dráty jestli nejsou spálené o výfuk nebo tak něco.

T4 - TEMPOMAT 31. říj 2008 13:04 #3138

Čau
mám T4 Multivan 2,5 TDI 75 kW r.v.1997 a nemám tempomat a Palubní počítač.Jak je náročné dodělání tempomatu a palubního počítače?
A co vše bych k tomu potřeboval?
Předem díky za odpovědi.
Multivan 2,5TDI 75kW

Naposledy změněno: od radim77.

T4 - TEMPOMAT 31. říj 2008 13:07 #3139

• Anonymous
  • Avatar uživatele Anonymous Autor tématu
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Stačí ti páčka http://www.stualarm.cz/produkt/tempomat ... at-toledo/ a nějaká hodná duše co má vag a kabel k autu.
Montáž není zase nějak extra složitá, jen je potřeba do povolit v jednotce.

T4 - TEMPOMAT 31. říj 2008 13:10 #3140

A co takhle palubní počítač na to stačí taky jenom páčka a kabely?To by se mi taky líbilo.
Multivan 2,5TDI 75kW

T4 - TEMPOMAT 31. říj 2008 13:12 #3142

• Anonymous
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Já jsem si chtěl do T4 rv 9/2001 75KW přidat budíky s displejem a ve VW mi řekli, že bohužel moje jednotka to neumí takže bych musel koupit novou cca 45t :-)
Takže si zajeď to VW a třeba ti řeknou, že to tam půjde.
Páčku i budíky koupíš na vraku toho bych se nebál.

T4 - TEMPOMAT 31. říj 2008 13:15 #3144

Ta páčka nahrazuje původní páčku s blinkrama?
Multivan 2,5TDI 75kW

T4 - TEMPOMAT 31. říj 2008 13:17 #3145

• Anonymous
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Ano i dokonce na světelnou houkačku :-)

T4 - TEMPOMAT 31. říj 2008 13:24 #3148

Takže stačí na vrakáči sehnat páčku s kabelama a zajet do VW nebo sehnat někoho kdo to umí a nastaví to.A potom ťuk a jedu třeba pořád 120? :D :D :D
Multivan 2,5TDI 75kW

T4 - TEMPOMAT 31. říj 2008 13:28 #3149

A jak je to s tím palubním počítačem to taky stačí páčka a kabely a aktivace Vagem? nebo je v tom něco víc?
Multivan 2,5TDI 75kW

T4 - TEMPOMAT 31. říj 2008 13:41 #3150

• Anonymous
  • Návštěvník
  • Návštěvník

radim77 napsal: A jak je to s tím palubním počítačem to taky stačí páčka a kabely a aktivace Vagem? nebo je v tom něco víc?

Hlavní jsou budíky s displejem a jestli to umí jendotka, páčka je to poslední.

Vygenerováno za 0.222 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/